Drevený TV stojan Westridge 65 Hnedý zvetraný dub Westridge TV stojan 65. Dodajte svojej obývačke alebo pracovni rustikálny vzhľad s TV stojanom Ameriwood Home Westridge. Tento TV stojan pojme väčšinu TV s plochou obrazovkou až do šírky 65 alebo 120 libier. Vyrobené z laminovanej MDF a drevotrieskovej dosky, povrchová úprava hnedej farby dreva sa spája s kovovými nohami s práškovým nástrekom a vytvára trendy kombináciu rustikálneho a súčasného štýlu. 3 dvierka majú prednú časť s drevenými lamelami pre jedinečný vzhľad a správnu cirkuláciu vzduchu pre vaše audio a video komponenty. Za 3 dverami je 6 políc, 3 nastaviteľné, na umiestnenie vášho DVD prehrávača, káblovej skrinky a zbierky DVD a hier. Poličky majú výrezy na drôty, ktoré zjednodušujú zapájanie zariadení a uľahčujú usporiadanie káblov. Navrhnuté tak, aby fungovali od moderných cez industriálny až po boho štýl obývačky; 6 políc, 3 nastaviteľné, určite pojme vaše mediálne zariadenia, platne, knihy a mnoho ďalšieho; Za 3 lamelovými dvierkami je 6 políc, 3 nastaviteľné, na usporiadanie vášho audio a video zariadenia spolu s vašou zbierkou DVD a hier; Každá polica ponúka výrez na drôt, ktorý zjednodušuje zapájanie zariadení a zabraňuje zamotaniu káblov; Zúfalý hnedý povrch dreva sa spája s kovovými nožičkami s práškovým nástrekom a vytvára trendy zmes rustikálneho a moderného štýlu.

Wood Westridge TV 65 Hnedý zvetraný dub Westridge TV 65

Wood Westridge TV 65 Hnedý zvetraný dub Westridge TV 65


Drevený stojan zvetraný biely nábytok Hartford otvorené police. Kolekcia Hartford kombinuje výrazné línie s zvetraným, vintage povrchom a prvkami klasického štýlu. Teplý, dvojfarebný leštený povrch dodáva Hartfordu uvoľnený pocit dreva starého sveta. Kolekcia Hartford bude priamo doma v klasickom formálnom prostredí alebo v uvoľnenejšom, eklektickom domove. Produkt

Drevený stojan zvetraný biely nábytok Hartford otvorené police


Drevený stojan Ryker otočný stôl v tvare písmena L Zlatý dub Ryker otočný stôl v tvare písmena L. Vaša domáca kancelária vo vás vyvolá chuť pracovať, keď máte takýto jedinečný stôl. Otočný stôl Ameriwood Home Ryker sa práve takto otáča! Pevná doska stola a pripojená otočná podložka vám umožňujú prispôsobiť stôl veľkosti vašej izby, aby bol pri jednej stene, alebo otočte stôl do rohu, aby ste optimalizovali priestor. Otvorené police sú ideálne na ukladanie predmetov, ktoré potrebujete často dosiahnuť, ako sú papiere, zakladače, knihy alebo zásoby. Po zložení má tento stôl rozmery 30 V x 53,5 Š x 23,6-48,4 H. Vneste do svojej domácej kancelárie alebo pracovne moderný nádych s otočným stolom Ameriwood Home Ryker; Stôl kombinuje laminovanú textúrovanú svetlohnedú povrchovú úpravu s hrubými dutými doskami s kovovými podperami a priemyselnými kolieskami pre jedinečný dizajn, ktorý si zamilujete; Pracovná doska je dostatočne veľká na to, aby sa do nej zmestil váš laptop a lampa s asymetrickým credenza ponúka 3 úrovne otvorených políc pre vaše kancelárske potreby, zakladače, knihy a ďalšie; Zlaďte svoju kanceláriu s knižnicou Ryker alebo prineste kolekciu Ryker do svojej obývačky pomocou stojana na televízor Ryker.

Drevený stojan Ryker otočný stôl v tvare L Zlatý dub Ryker otočný stôl v tvare L


TV stolík z drevenej dyhy s 90 starožitnými čerešňovými hnedými dubmi. Dodajte svojej zábavnej oblasti nádych osobnosti. Jedinečný dizajn sa vyznačuje čiernou matnou oceľovou základňou s práškovým nástrekom a zdobenou krásnou lavicou z pravého dreva s dubovou dyhou. Táto lavica s 3 posuvnými zásuvkami na udržanie poriadku vo vašom priestore je domovom dvoch otvorených policových priestorov pre všetky vaše potreby v oblasti zábavy a konzoly. Táto nádherná televízna lavica s moderným dizajnom základne prekríženého X bude vrcholom vášho zábavného priestoru v nadchádzajúcich rokoch. Starožitná čerešňovohnedá dyha z pravého dreva v prírodnej dubovej štruktúre; Odolná, matne čierna oceľová základňa s práškovým nástrekom a zvýraznená X-cross dizajnom; 2 sivo tónované otvorené police z tvrdeného bezpečnostného skla pre vašu hernú konzolu, DVD prehrávač a príslušenstvo; 3 posuvné zásuvky z masívneho dreva s vylepšenými matne čiernymi oceľovými rukoväťami s práškovým nástrekom pre väčší úložný priestor; Vysoko kvalitná, ľahko posuvná zásuvka s guľôčkovým ložiskom pre hladké otváranie a zatváranie.

TV stolík z drevenej dyhy s 90 starožitnými čerešňovými hnedými dubmi