Wood 52 Urban Priemyselná TV stojanová úložná konzola Rekultivovaná Barnwood 52 Urban Priemyselná TV stojanová úložná konzola. Šikmé kovové strany a drevo vyžarujú mestskú industriálnu atmosféru, zatiaľ čo otvorené a uzavreté úložné priestory, skosené čelá dvierok a pánty s mäkkým zatváraním zachovávajú elegantné a čisté vibrácie tohto kusu. Vnútorné nastaviteľné police a vedenie káblov umožňujú, aby tento stojan na médiá ľahko vyhovoval vašim potrebám v oblasti zábavy, či už používate vinylové platne alebo herné konzoly. Výnimočný výkon a nebezpečný vzhľad tohto TV stojana zo zmiešaných materiálov budú hrať hlavnú úlohu vo vašom zábavnom priestore. Otvorený a uzavretý úložný priestor; Obsahuje systém riadenia šnúry v zadnej časti; Mäkké zatváracie pánty; Nastaviteľné police. skosené čelá dverí pre ľahké otváranie; Lode pripravené na zostavenie s podrobnými pokynmi.

Wood 52 Urban Industrial TV Storage Console Rekultivovaná Barnwood 52 Urban Industrial TV Storage Console

Wood 52 Urban Industrial TV Storage Console Rekultivovaná Barnwood 52 Urban Industrial TV Storage Console


Drevený stojan 54 Wide TV Media Stand Distressed Grey Simpli Burlington Solid. Práve ste si kúpili dokonalý televízor s veľkou plochou obrazovkou. Teraz, čo robiť? Zavesiť na stenu? Nie, potrebujete perfektný TV stojan na uloženie a na zvýšenie pôžitku zo sledovania. Nehľadajte nič iné ako náš obľúbený TV stojan Burlington. Je perfektne dimenzovaný pre TV do 60 rokov a jeho výška 36 dáva televízor do úrovne, ktorá je ideálna pre pohodlné sledovanie. Stojan na TV Burlington má dostatok úložného priestoru a priestoru pre všetky vaše mediálne a herné zariadenia. Má veľkú centrálne umiestnenú otvorenú plochu s jednou nastaviteľnou policou a dvoma zásuvkami. Dve veľké bočné úložné skrinky sa otvárajú na dve nastaviteľné police. Jednotka je vybavená výrezmi na vedenie káblov pre jednoduchú inštaláciu TV a mediálnych komponentov. Povrchová úprava: Distressed Grey; Rozmer produktu: 36 V x 54 Š x 17,5 H; Materiál: borovicové masívne drevo, preglejka, MDF; Dve veľké zásuvky s kovovými klzákmi pre dostatok úložného priestoru; Zaoblená tvarovaná stolová doska, dvierka a zásuvky s rebríkovým rámom, štvorcové a kužeľové nohy a starožitné bronzové ťahadlá; Otvorená stredová oblasť s dvoma nastaviteľnými policami a výrezmi na vedenie káblov pre jednoduchú inštaláciu TV a mediálnych komponentov; Dve bočné dvierka, ktoré sa otvárajú do veľkých úložných priestorov s dvomi policami; Ručne vyrobené s použitím najkvalitnejšieho masívneho dreva; Ručne spracované v šedom prevedení s ochranným NC lakom na zvýraznenie a zvýraznenie štruktúry; Vyvíja sa úsilie na reprodukciu presných farieb, môžu sa vyskytnúť odchýlky vo farbách v dôsledku monitora počítača a fotografie; Na každý z našich produktov sa vzťahuje 1-ročná záruka a jednoduché vrátenie, ak nie ste spokojní; Vhodné pre televízory do 60. Hmotnosť produktu: 92 libier;

Drevený stojan 54 Wide TV Media Distressed Grey Simpli Burlington Solid


Drevený stojan 54 Široký stojan na TV médiá Stredné sedlo Hnedý Jednoduchý Burlington Solid. Práve ste si kúpili dokonalý televízor s veľkou plochou obrazovkou. Teraz, čo robiť? Zavesiť na stenu? Nie, potrebujete perfektný TV stojan na uloženie a na zvýšenie pôžitku zo sledovania. Nehľadajte nič iné ako náš obľúbený TV stojan Burlington. Je perfektne dimenzovaný pre TV do 60 rokov a jeho výška 36 dáva televízor do úrovne, ktorá je ideálna pre pohodlné sledovanie. Stojan na TV Burlington má dostatok úložného priestoru a priestoru pre všetky vaše mediálne a herné zariadenia. Má veľkú centrálne umiestnenú otvorenú plochu s jednou nastaviteľnou policou a dvoma zásuvkami. Dve veľké bočné úložné skrinky sa otvárajú na dve nastaviteľné police. Jednotka je vybavená výrezmi na vedenie káblov pre jednoduchú inštaláciu TV a mediálnych komponentov. Povrchová úprava: stredne hnedá; Vhodné pre televízory do 60; Materiál: borovicové masívne drevo, preglejka, MDF; Dve veľké zásuvky s kovovými klzákmi pre dostatok úložného priestoru; Zaoblená tvarovaná stolová doska, dvierka a zásuvky s rebríkovým rámom, štvorcové a kužeľové nohy a starožitné bronzové ťahadlá; Otvorená stredová oblasť s dvoma nastaviteľnými policami a výrezmi na vedenie káblov pre jednoduchú inštaláciu TV a mediálnych komponentov; Dve bočné dvierka, ktoré sa otvárajú do veľkých úložných priestorov s dvomi policami; Ručne vyrobené s použitím najkvalitnejšieho masívneho dreva; Ručne dokončené v stredne sedlovej hnedej farbe s ochranným NC lakom na zvýraznenie a zvýraznenie kresby; Vyvíja sa úsilie na reprodukciu presných farieb, môžu sa vyskytnúť odchýlky vo farbách v dôsledku monitora počítača a fotografie; Na každý z našich produktov sa vzťahuje 1-ročná záruka a jednoduché vrátenie, ak nie ste spokojní.

Drevený stojan 54 Široký TV Médiá Stredné Sedlo Hnedé Jednoduché Burlington Pevné


Povrchová úprava dreveného stojana Malý TV / monitor Riser Espresso. Stojan na monitor Convenience Concepts, ktorý má praktickú veľkosť, aby sa zmestil na akýkoľvek televízny stojan, poskytuje malé zvýšenie výšky, ktorú potrebujete, pričom má stále k dispozícii úložný priestor pod ním. Jednoduchá montáž; Televízny stolík; Ideálne pre každú izbu; Krásny espresso drevený povrch.

Povrchová úprava dreveného stojana Malý TV / monitor Riser Espresso