TV stolík z drevenej dyhy s 90 bielym sivým dubom. Dodajte svojej zábavnej oblasti nádych osobnosti. Jedinečný dizajn sa vyznačuje čiernou matnou oceľovou základňou s práškovým nástrekom a zdobenou krásnou lavicou z pravého dreva s dubovou dyhou. Táto lavica s 3 posuvnými zásuvkami na udržanie poriadku vo vašom priestore je domovom dvoch otvorených policových priestorov pre všetky vaše potreby v oblasti zábavy a konzoly. Táto nádherná televízna lavica s moderným dizajnom základne prekríženého X bude vrcholom vášho zábavného priestoru v nadchádzajúcich rokoch. Biela sivá povrchová úprava dyhy z pravého dreva v prírodnej dubovej štruktúre; Odolná, matne čierna oceľová základňa s práškovým nástrekom a zvýraznená X-cross dizajnom; 2 sivo tónované otvorené police z tvrdeného bezpečnostného skla pre vašu hernú konzolu, DVD prehrávač a príslušenstvo; 3 posuvné zásuvky z masívneho dreva s vylepšenými matne čiernymi oceľovými rukoväťami s práškovým nástrekom pre väčší úložný priestor; Vysoko kvalitná, ľahko posuvná zásuvka s guľôčkovým ložiskom pre hladké otváranie a zatváranie.

TV stolík z drevenej dyhy s 90 bielym sivým dubom

TV stolík z drevenej dyhy s 90 bielym sivým dubom


Drevený stojan Extra široký 72 stojan na TV médiá Čierny Simpli Warm Shaker Solid. Teraz, keď je 80 televízorov s plochou obrazovkou dostupnejších, musíte jeden mať. Aby ste si to mohli naplno užiť, budete potrebovať aj perfektný stojan na televízor, aby ste svoj televízor umiestnili do správnej polohy. Nehľadaj ďalej. Extra široký TV stojan Simpli Home Warm Shaker má perfektnú veľkosť pre televízory do 80. Má dostatok úložného priestoru pre všetky vaše mediálne a herné zariadenia. Má veľkú centrálne umiestnenú otvorenú plochu s dvoma zásuvkami, ako aj dva uzavreté priestory. Dve veľké bočné úložné skrinky sa otvárajú na jednu nastaviteľnú policu. Jednotka je vybavená výrezmi na vedenie káblov pre jednoduchú inštaláciu TV a mediálnych komponentov. Povrchová úprava: Čierna; Materiál: masívne drevo borovice, tvrdené sklo a preglejka; Extra široký TV stojan je ideálny pre TV do 80; Veľký centrálne umiestnený otvorený priestor s jednou sklopnou zásuvkou, jednou výsuvnou zásuvkou, ako aj dvoma veľkými bočnými úložnými skrinkami, každá s možnosťou jednej nastaviteľnej police; Jednotka obsahuje výrezy na vedenie káblov pre jednoduchú inštaláciu TV a mediálnych komponentov; Štýlové prvky dvierka v štýle Shaker, gombíky z brúseného niklu, štvorcové skosené nohy a stolová doska so štvorcovými hranami; Starostlivo ručne vyrobené s použitím najkvalitnejšieho masívneho dreva; Ručne povrchovo upravené čiernym moridlom a ochranným NC lakom na zvýraznenie a zvýraznenie kresby a jedinečnosti každého kusu nábytku.

Drevený stojan Extra široký 72 TV Media Black Simpli Teplý Shaker Solid


Drevený stojan 53 Stojan na TV médiá Sivý Simpli Artisan Solid. Práve ste si kúpili dokonalý televízor s veľkou plochou obrazovkou. Čo teraz robiť? Zavesiť na stenu? Nie, potrebujete perfektný TV stojan na uloženie a na zvýšenie pôžitku zo sledovania. Nehľadajte nič iné ako náš najobľúbenejší TV stojan Artisan. Je perfektne dimenzovaný pre televízory do 55. Výška 35 stavia televízor na úroveň, ktorá je ideálna pre pohodlné sledovanie. Televízny stojan Simpli Home Artisan má dostatok úložného priestoru a priestoru pre všetky vaše mediálne a herné zariadenia. Má veľkú centrálne umiestnenú otvorenú plochu s jednou nastaviteľnou policou a dvoma zásuvkami. Dve veľké bočné úložné skrinky sa otvárajú na dve nastaviteľné police. Jednotka je vybavená výrezmi na vedenie káblov pre jednoduchú inštaláciu TV a mediálnych komponentov. Povrchová úprava: Farmhouse Grey; Materiál: masívne drevo borovice, tvrdené sklo a preglejka; Široký a vysoký TV stojan je ideálny pre TV do 55; Dve centrálne zásuvky s kovovými klzákmi, otvorený stredový priestor s nastaviteľnou policou a dve bočné rámové dvierka z tvrdeného skla, ktoré sa otvárajú do veľkých úložných priestorov, každá s dvomi policami; Štýl zahŕňa čistú uhlovú dosku stola s výrazným súčasným vzhľadom, dvierka z tvrdeného skla s rámom stĺpika, štvorcové a mierne skosené nohy a obdĺžnikové starožitné bronzové gombíky; Otvorený stred s dvoma nastaviteľnými policami a výrezmi na vedenie káblov pre jednoduchú inštaláciu TV a mediálnych komponentov; Starostlivo ručne vyrobené s použitím najkvalitnejšieho masívneho dreva; Ručne povrchovo upravené moridlom Farmhouse Grey a ochranným NC lakom na zvýraznenie a zvýraznenie kresby a jedinečnosti každého kusu nábytku.

Drevený stojan 53 TV Media Grey Simpli Artisan Solid


Drevený stojan 72 TV Media Stand Distressed Grey Simpli Burlington Solid. Teraz, keď je 80 televízorov s plochou obrazovkou dostupnejších, musíte jeden mať. Aby ste si to mohli naplno užiť, budete potrebovať aj perfektný stojan na televízor, aby ste svoj televízor umiestnili do správnej polohy. Nehľadaj ďalej. Široký TV stojan Simpli Home Burlington 72 má perfektnú veľkosť pre TV až 80. Má dostatok úložného priestoru pre všetky vaše mediálne a herné zariadenia. Má dve centrálne umiestnené otvorené priestory s dvoma zásuvkami, ako aj dva uzavreté priestory. Dve veľké bočné úložné skrinky sa otvárajú na jednu nastaviteľnú policu. Jednotka je vybavená výrezmi na vedenie káblov pre jednoduchú inštaláciu TV a mediálnych komponentov. Povrchová úprava: Distressed Grey; Materiál: borovicové masívne drevo, preglejka a MDF; Extra široký TV stojan je ideálny pre TV do 80; Dve centrálne umiestnené otvorené priestory s dvomi zásuvkami a dvomi rámovými dvierkami s uzavretými priestormi; Dve veľké bočné úložné skrinky, každá s možnosťou jednej nastaviteľnej police; Jednotka obsahuje výrezy na vedenie káblov pre jednoduchú inštaláciu TV a mediálnych komponentov; Štýl zahŕňa zaoblenú tvarovanú stolovú dosku, dvierka a zásuvky s rebríkovým rámom, štvorcové a mierne skosené nohy a starožitné bronzové klasické ťahadlá zásuviek; Ručne povrchovo upravené moridlom Distressed Grey a ochranným NC lakom na zvýraznenie a zvýraznenie kresby a jedinečnosti každého kusu nábytku.

Drevený stojan 72 TV Media Distressed Grey Simpli Burlington Solid