Stojan na drevo kovový Prírodný čierny lexikón MillWood Stojan na kov. Vďaka vzhľadu, ktorý spája prechodný dizajnový prvok dreva a akcent, ktorý prepožičiava modernú tradičnú estetiku, vám kolekcia Millwood pomôže vytvoriť atmosféru, ktorú chcete dosiahnuť vo svojom dome. Dekoratívna kovová základňa a rám 65-palcového TV stolíka v kombinácii s ležérnym kontrastom ošúchanej jaseňovej dyhy políc vytvára industriálny vzhľad vášho domova. Tento stojan na TV je spárovaný s dvoma knižnicami, buď 26-palcovým alebo 40-palcovým

Stojan na drevo kovový Prírodný čierny lexikón MillWood Stojan na kov

Stojan z dreva kovový Prírodný čierny lexikón MillWood Stojan na kov


Drevený stojan 58 Konzola Black Wayborn BirchWood Stojan 58 Konzola. Vylepšite svoju domácu výzdobu pomocou tejto televíznej konzoly, ktorá nielenže zvýši váš pôžitok zo sledovania televízie, a čo je najdôležitejšie, rovnako ako pri akejkoľvek inej domácej výzdobe, bude aj skvelou ozdobou vášho domova. Materiál: Brezové drevo; Textúra: Hladká povrchová úprava; Farba: Čierna; Jeden otvorený priestor pre mediálne komponenty; Štyri dvierka skriniek s dodatočným úložným priestorom vzadu.

Drevený stojan 58 Konzola Black Wayborn BirchWood Stojan 58 Konzola


Povrchová úprava dreveného stojana XL Single Tier Swivel Black. Moderný dizajn tohto otočného televízora dotvorí vzhľad každej súčasnej domácnosti. Otočný TV stojan je ideálny pre všetky čierne TV stojany, ktoré obsahujú audio a video komponenty. Tento produkt je vyrobený z dreva a komponentov z nehrdzavejúcej ocele a je vyrobený tak, aby vám vydržal dlhé roky. Prineste si domov tento elegantný, moderný kúsok, ktorý vám pomôže zabaviť sa takmer v každej miestnosti v domácnosti. otočný pohyb o 360 stupňov; Na montáž nie sú potrebné žiadne nástroje; Ideálne pre televízory a monitory; Súradnice s akýmkoľvek dekorom; Skladá sa zo 16 mm drevotrieskovej dosky s drevenou melamínovou dyhou; 1,38 V x 31,5 Š x 15,75 H.

Povrchová úprava dreveného stojana XL Single Tier Swivel Black


Drevený stojan 36 čierny s 2 skrinkami čierny. Uzavreté úložné skrinky na tomto TV stojane Designs2Go Espresso s povrchovou úpravou dreva Designs2Go vám zabezpečia poriadok; Televízny stojan udrží vaše zariadenie v čistote. Budete mať dostatok miesta pre váš televízor, médiá, DVD prehrávač a ďalšie komponenty. Tento produkt je vyrobený z dreva a komponentov z nehrdzavejúcej ocele a je vyrobený tak, aby vám vydržal dlhé roky. Hodí sa najmä k modernej výzdobe, ale môže doplniť takmer každý štýl. Prineste si domov tento elegantný kúsok na zábavu v takmer každej miestnosti v domácnosti. Dodávané nástroje na jednoduchú montáž; 2 skrinky s čiernymi nepriehľadnými plastovými dvierkami; Krásna čierna povrchová úprava dreva; Súčasný dizajn; 16 mm drevotriesková doska s drevenou melamínovou dyhou, 29 mm tyče s nerezovou oceľou a masívne čierne plastové dvere; 20,5 V x 35,5 Š x 17,75 H.

Drevený stojan 36 čierny s 2 skrinkami čierny