Stojan na drevo čierny nábytok Quinton 60 Patina. Riverside Furniture Corporation je skutočne úspešným americkým príbehom. Od skromného začiatku v roku 1946, výroby nábytku v jedinom závode, sa Riverside rozrástla a stala sa hlavnou značkou v nábytkárskom priemysle. Ponúka celý rad bytového zariadenia vrátane spálne, jedálne, domácej kancelárie, príležitostných stolov a domáceho kina. Povrchová úprava: Patina Drevo a čierna Materiál: Rekultivované tvrdé drevo a kov Štýl: Urban OrganicŠesť otvorených úložných priestorov Jedna úložná zásuvka s výrezom Výrezy na prístup k vnútornej kabeláži

Stojan na drevo čierny nábytok Quinton 60 Patina

Stojan z dreva čierny nábytok Quinton 60 Patina


Drevený stojan Black Grey Monarch 60. Vylepšite vzhľad svojho obytného priestoru súčasným štýlom tohto TV stojana inšpirovaného Art-Deco. Skonštruovaný z hrubých panelov v elegantnom sivom vzhľade dreva a čiernym povrchom na všetkých stranách a dvoma robustnými okrúhlymi kovovými nohami; tento stojan obsahuje otvorené police a jednu zásuvku, ktorá je ideálna pre riešenia ukladania médií. Táto konzolová jednotka pojme všetky veľkosti televízorov so stredovým stojanom a bude vynikať vo vašej obývačke, rodinnej izbe, pracovni alebo suteréne. Povrchová úprava: čierna a sivá; Materiál: drevotriesková doska, duté jadro, laminát, MDF a kov; TV stojan inšpirovaný štýlom Art-Deco; Jedna pohodlná odkladacia zásuvka pre mediálne príslušenstvo; Hrubá panelová konštrukcia; Vďaka stredovému stojanu sa zmestí všetky veľkosti televízorov; Hotové zo všetkých strán.

Drevený stojan Black Grey Monarch 60


Drevený stojan Newport 60 Yorktown Brown Black. Vylepšite svoj životný priestor TV stojanom Newport 60 Yorktown. Tento TV stojan je elegantný a štýlový, no zároveň veľmi všestranný a funkčný. Obsahuje 3 samostatné otvorené priehradky na spodnej strane, kde môžete uložiť médiá a herné komponenty bez toho, aby ste sa museli starať o vedenie káblov. 3 zásuvky poskytujú dostatok priestoru pre DVD disky s diaľkovým ovládaním alebo čokoľvek iné, čo by ste mohli chcieť zastrčiť. Tento TV stojan vyrobený z pevnej dutej konštrukcie je vyrobený tak, aby vydržal a stane sa základom vo vašej domácnosti. Kolekcia Newport; Vhodné pre televízory do 60 palcov; 3 zásuvky pre skryté ukladanie; Krajiny pôvodu: Čína alebo Kambodža; Krásny hnedý a čierny povrch dreva.

Drevený stojan Newport 60 Yorktown Brown Black


Drevený stojan plávajúci čierny tmavý orech Nash. Ozdobte svoju modernú obývačku týmto dvojfarebným plávajúcim TV stojanom čiernej a tmavého orecha. Asymetrický dizajn obsahuje MDF a drevenú konštrukciu a zameriava sa na kubické delené policové jednotky. Ľahko upúta pozornosť s vašimi akcentmi, no nie je príliš rušivý na to, aby bol váš televízor stredom steny. Obsahuje: Jeden plávajúci TV stojan; Štýl: Moderný; Povrchová úprava: tmavý orech; Materiály: MDF, drevotrieska, masívne drevo, kovové príslušenstvo; Tri police. Poličky na vystavenie v rôznych veľkostiach; Dvojfarebný dizajn; Držiak na stenu; Predrezaný otvor na šnúru s krytom.

Drevený stojan plávajúci čierny tmavý orech Nash