Rustikálna drevená TV konzola. Využite svoj rohový priestor s touto 44 mediálnou konzolou, jej rohový dizajn z nej robí perfektnú jednotku šetriacu priestor. Ponúka dostatok úložného priestoru na médiá a dve dvojité dvere s tabuľami z tvrdeného bezpečnostného skla. Vyrobené z vysokokvalitného MDF a odolného laminátu pre TV až do 48. Bohatá, textúrovaná povrchová úprava; Vysokokvalitná MDF a laminátová konštrukcia; Pevná a robustná konštrukcia podporuje 250 lbs.

Dvojité dvere s tabuľami z tvrdeného bezpečnostného skla; Veľký úložný priestor pre komponenty; Lode pripravené na zostavenie s pokynmi krok za krokom.

Rustikálna drevená TV konzola

Rustikálna drevená TV konzola


Drevený stojan Cherry Bowery 55 TV konzola HeartWood stojan Cherry Bowery 55 TV konzola. Dvojdverový 52 rohový TV stojan pojme väčšinu televízorov až do 55. Vyznačuje sa hlbokými, bohatými drevenými tónmi, ktoré skrášľujú dotyk remeselníka. Medzi dekoratívne prvky patria hadovité detaily hornej hrany, architektonická základňa sokla, stĺpikové prvky dverí a jedinečná bronzová páka na mieru dotvárajú majstrovský dizajn. Stredová priehradka je otvorená pre komponenty s flexibilnými nastaviteľnými policami s úhľadným úložným priestorom za dverami v dvoch vonkajších priehradkách. Je zakončená bohatou, ručne aplikovanou čokoládovou čerešňovou úpravou. Jednoduchá, rozkladacia montáž za pár minút znamená, že tento TV stojan je pripravený stať sa súčasťou vášho domova.

Povrchová úprava: jadrové drevo čerešňa Materiál: masívne drevo z tvrdého dreva a brezové dyhy Držia televízory až do 55 rokov s robustnou hmotnosťou 260 libier. nosnosť Zdobené architektonickou základňou sokla a tvarovanou hornou hranouOtvorená priehradka na komponenty s dvoma nastaviteľnými policami

Drevený stojan Cherry Bowery 55 TV konzola HeartWood stojan Cherry Bowery 55 TV konzola


Drevený stojan Cherry Bowery 65 TV konzola HeartWood stojan Cherry Bowery 65 TV konzola. Hlboké, bohaté drevené odtiene skrášľujú remeselnícky dotyk hadovito tvarovaných detailov hornej hrany, architektonická základňa sokla, stĺpikové prvky dverí a jedinečná, zákazková bronzová páka dotvárajú majstrovský dizajn. Sklenené dvierka priateľské k infračervenému žiareniu a nastaviteľné police umiestňujú komponenty v stredovej priehradke s úhľadným úložným priestorom za dverami v dvoch vonkajších priehradkách. Povrchová úprava: jadrové drevo čerešňa Materiál: masívne drevo a brezové dyhy Pojme až 65 televízorov Dve nastaviteľné police na komponenty Lisované detaily horného okraja

Drevený stojan Cherry Bowery 65 TV konzola HeartWood stojan Cherry Bowery 65 TV konzola


Drevený stojan na TV médiá Tmavý orech 58. Zobrazte svoj televízor štýlovo s týmto dreveným stojanom na médiá. Táto úložná konzola je vyrobená z vysokokvalitného MDF s odolnou laminátovou povrchovou úpravou pre bohatý a štruktúrovaný povrch a má štyri otvorené police na čokoľvek od elektroniky až po domáce dekorácie. S portom na vedenie káblov v zadnej časti každého policového priestoru sa už nikdy nebudete musieť obávať spleti káblov, pretože v nich bude poriadok. Tento zábavný stojan spája tradičný štýl s trendovým rustikálnym vzhľadom farmy s jednoduchým dizajnom a bude klasickým kúskom do vašej obývačky. Povrchová úprava: Tmavý orech; Materiál: Vyrobené z vysoko kvalitného MDF dreva; Pojme väčšinu TV s plochou obrazovkou až do 60; Zahŕňa nastaviteľné police, aby sa vaše médiá zmestili tak, ako ich máte radi; vedenie káblov. systém; Jednoduchý farmársky štýl; Obsahuje povrchovú úpravu s bohatou textúrou; Lode pripravené na zostavenie podľa pokynov krok za krokom.

Drevo TV Media Tmavý orech 58