Drevený stojan na televízne médiá Grey Wash 58. Vystavte svoj televízor štýlovo s týmto dreveným stojanom na médiá. Táto úložná konzola je vyrobená z vysokokvalitného MDF s odolnou laminátovou povrchovou úpravou pre bohatý a štruktúrovaný povrch a má štyri otvorené police na čokoľvek od elektroniky až po domáce dekorácie. S portom na vedenie káblov v zadnej časti každého policového priestoru sa už nikdy nebudete musieť obávať spleti káblov, pretože v nich bude poriadok. Tento zábavný stojan spája tradičný štýl s trendovým rustikálnym vzhľadom farmy s jednoduchým dizajnom a bude klasickým kúskom do vašej obývačky. Povrchová úprava: Gray Wash; Materiál: Vyrobené z vysoko kvalitného MDF dreva; Pojme väčšinu TV s plochou obrazovkou až do 60; Zahŕňa nastaviteľné police, aby sa vaše médiá zmestili tak, ako ich máte radi; vedenie káblov. systém; Jednoduchý farmársky štýl; Obsahuje povrchovú úpravu s bohatou textúrou; Lode pripravené na zostavenie podľa pokynov krok za krokom.

Drevo TV Media Grey Wash 58

Drevo TV Media Grey Wash 58


Drevený stojan na TV médiá Úložná konzola Rekultivovaný Barnwood 58 palcov. Vystavte svoj televízor štýlovo s týmto dreveným stojanom na médiá. Táto úložná konzola je vyrobená z vysokokvalitného MDF s odolnou laminátovou povrchovou úpravou pre bohatý a štruktúrovaný povrch a má štyri otvorené police na čokoľvek od elektroniky až po domáce dekorácie. S portom na vedenie káblov v zadnej časti každého policového priestoru sa už nikdy nebudete musieť obávať spleti káblov, pretože v nich bude poriadok. Tento zábavný stojan spája tradičný štýl s trendovým rustikálnym vzhľadom farmy s jednoduchým dizajnom a bude klasickým kúskom do vašej obývačky. vedenie káblov. systém; Vyrobené z vysoko kvalitného MDF s krásnou laminátovou povrchovou úpravou; Lode pripravené na zostavenie podľa pokynov krok za krokom; Jednoduchý farmársky štýl.

Drevená konzola na ukladanie TV médií Rekultivovaný Barnwood 58 palcov


Drevená TV konzola so sieťovinou 60-palcová priemyselná recyklovaná TV konzola Barnwood so sieťovinou. Ako multifunkčný kus s policami a množstvom miesta na stole bude táto úložná konzola skvelým doplnkom vášho domova. Vďaka nádhernej zmesi kovového kovania, dvierok z kovovej siete a odolného laminátu dodá tento kúsok do vašej obývačky alebo spálne mestský priemyselný nádych. Dá sa použiť ako TV stojan vo vašom obývacom priestore a uložiť všetku vašu elektroniku a DVD, alebo ako odkladacia konzola vo vašej spálni, kde si môžete uložiť čokoľvek od zbierky kníh až po oblečenie. Dve oddelené skrinky na oboch stranách veľkej stredovej skrinky vám umožňujú ľahko oddeliť veci a mať vo veciach poriadok. Vďaka nastaviteľným policiam a funkcii správy káblov bude táto konzola užitočným kúskom vášho domova. Krásna laminátová povrchová úprava z regenerovaného barnwood s kovovou sieťkou; Hodí sa až 66 TV; Nastaviteľné police. Správa káblov; Mestský priemysel; Lode pripravené na zostavenie s pokynmi krok za krokom.

Drevená TV konzola so sieťovinou 60-palcová priemyselná recyklovaná TV konzola Barnwood so sieťovinou


Drevený stojan Otvorená polica Krbová konzola Stredná orech 40 palcov Kovové a. Urobte svoju obývačku príjemnejšou s touto krbovou konzolou. Hranatý rám a zmiešané materiály kovu a laminátu vytvárajú rustikálny a mestský industriálny štýl. Ľahko použiteľný elektrický krb s LED diódami a umelými polenami je sústredený medzi štyrmi otvorenými policami, kde môžete umiestniť všetky svoje mediálne predmety, zatiaľ čo váš televízor môže ísť navrch. Tento krbový TV stolík bude užitočným a rustikálnym doplnkom vášho obytného priestoru. Vyrobené z vysokokvalitného MDF s krásnym stredným orechovým povrchom a práškovo lakovaného kovu; Mestský, industriálny, rustikálny štýl; Nastaviteľné gumené nožičky; 18 elektrických krbov s LED diódami a umelými polenami; TV/mediálna konzola, úložný priestor; Lode pripravené na zostavenie s pokynmi krok za krokom.

Drevený stojan Otvorená polica Krbová konzola Stredný orech 40 palcov Kov