Drevený stojanový konzolový stôl s kovovou základňou v béžovom prevedení. S jemným prikývnutím geometrickým líniám je konzola Paradox hravým domácim akcentom postavená s dvoma vsadenými kamennými policami pod holým nebom orámovanými chladným telom z nehrdzavejúcej ocele. Vložená kamenná doska a polica; Základňa z nehrdzavejúcej ocele; Mramor: Drevený krištáľ.

Drevený stojanový konzolový stôl s kovovou základňou v béžovom prevedení

Drevený stojanový konzolový stôl s kovovou základňou v béžovom prevedení


Drevený stojan Zábavná konzola Stratus Grey Povrchová úprava Sebastian. Konzola Sebastian Entertainment Console, ktorá je prechodne moderným dizajnom a lákavo neutrálnym vzhľadom, ľahko umiestni množstvo mediálnych potrieb do svojich štyroch priestranných dverí. Štyri dvere; Nastaviteľné police. Betónová doska; Wire Management.

Drevený stojan Zábavná konzola Stratus Grey Povrchová úprava Sebastian


Drevený stojan na zábavnú konzolu Quartz Grey Finish Emory. Modern od Universal je sofistikovaný, čistý a jednoduchý, odvážny a trochu odvážny. Ctí svoje korene v modernizme, ale bol prispôsobený dnešnému životu a činnostiam, v akcii a odpočinku. Modern sa zameriava na obývateľnosť a použiteľnosť, vďaka čomu je dostatočne pohodlný na každý deň. Dvoje dverí; Nastaviteľné police. Vedenie drôtov.

Drevený stojan na zábavnú konzolu Quartz Grey Finish Emory


Drevený stojan Konzolový stolík Onyx Brown Finish Altman. Skutočne moderná konzola Altman s hravým okrajom má bohatú vrchnú časť s povrchovou úpravou Onyx spárovanú s kovovou základňou kruhov rôznej veľkosti a mierky. Vlastnosti: masívny dub s dubovou dyhou; Ochranné podlahové klzáky; Leštená mosadz.

Drevený stojan Konzolový stolík Onyx Brown Finish Altman