Drevený stojan zvetraný dubový nábytok Avondale. Avondale Credenza hovorí o jednoduchosti s ručne aplikovaným zvetraným dubovým povrchom. Zadlabané a čapové detaily, oceľové koľajnice, odhalené kolesá a ošúchaný povrch pomáhajú zámerne zdôrazniť vek a krásu kúska. Má základný štýl stodolových dverí s ťažkými doskami a drevenými nohami. Klasický vzhľad Avondale s rustikálnym drevom a autentickým kovaním jednoznačne obstál v skúške času. Konzola obsahuje dvoje posuvné dvere, tri pevné police a tri nastaviteľné police. Dodáva sa kompletne zmontovaný a zabezpečený 5-ročnou zárukou.

Povrchová úprava: Ručne nanášaný kartáčovaný zvetraný dubový povrch s ľahkým rušivým efektom; Materiál: jaseň a dyha. Dvoje posuvné dvere pre skryté uloženie; Tri pevné police pre stabilitu; Tri nastaviteľné police pre všestranné skladovanie; Dodáva sa úplne zmontovaný; 5 ročná záruka výrobcu.

Drevený stojan zvetraný dubový nábytok Avondale

Drevený stojan zvetraný dubový nábytok Avondale


Drevený stojan Distressed Oak Cardiff 55. Mediálna skrinka Cardiff spája funkciu a moderný štýl.

Na geometrickej siluete má tento TV stolík z dubovej dyhy dve zásuvky a dvierka skrinky s čiernymi trojuholníkovými vinylovými úchytkami. Šikmé nohy v čiernej farbe, ktoré podopierajú mediálnu skrinku a zároveň kontrastujú s povrchovou úpravou z dubovej dyhy, predstavujú moderný vzhľad. Televízny stolík je vyrobený z upraveného dreva, aby vydržal. Televízna skrinka je dodávaná s tromi otvorenými policami s výrezom na vedenie káblov na zadnej strane skrinky, čo umožňuje uloženie prehrávačov médií, hernej konzoly a DVD, zatiaľ čo zásuvky možno použiť ako ďalší úložný priestor pre ovládače, príručky a čokoľvek, čo potrebujete. rád skladovať. Za sklenenými dvierkami sú k dispozícii dve ďalšie police pre ďalší úložný priestor. Oblasť pod voľným priestorom vám umožňuje utierať prach tak často, aby bola oblasť čistá. Televízny stojan Cardiff vyrobený v Malajzii vyžaduje montáž.

Povrchová úprava: Distressed Oak; Materiál: Drevotrieska s PU papierom/plastom (rukoväte a nohy); TV stojan v modernom a modernom štýle; Povrchová úprava: ošúchaná dubová PU dyha; Jedny sklenené dvierka s dvomi prídavnými policami. Vedenie drôtov; Čierne roztiahnuté nohy;

Drevený stojan Distressed Oak Cardiff 55


Drevený stojan Distressed Oak Beacon 55. Mediálna skrinka Beacon spája funkciu a moderný štýl. Na geometrickej siluete má tento TV stolík z dubovej dyhy štyri zásuvky s čiernymi trojuholníkovými vinylovými rúčkami. Šikmé nohy v čiernej farbe, ktoré podopierajú mediálnu skrinku a zároveň kontrastujú s povrchovou úpravou z dubovej dyhy, predstavujú moderný vzhľad. Televízny stolík je vyrobený z upraveného dreva, aby vydržal. Televízna skrinka je dodávaná s tromi otvorenými policami s výrezom na vedenie káblov na zadnej strane skrinky, čo umožňuje uloženie prehrávačov médií, hernej konzoly a DVD, zatiaľ čo zásuvky možno použiť ako ďalší úložný priestor pre ovládače, príručky a čokoľvek, čo potrebujete. rád skladovať.

Oblasť pod voľným priestorom vám umožňuje utierať prach tak často, aby bola oblasť čistá. Televízny stojan Beacon vyrobený v Malajzii vyžaduje montáž. Povrchová úprava: Povrchová úprava: Distressed Oak; Materiál: Drevotrieska s PU papierom/plastom (rukoväte a nohy); TV stojan v modernom a modernom štýle; Povrchová úprava: ošúchaná dubová PU dyha; Štyri zásuvky s čiernym trojuholníkom; Vedenie drôtov; Čierne roztiahnuté nohy;

Drevený stojan Distressed Oak Beacon 55


Drevený stojan 60 Northern Oak Sauder Canal Street Engineered.

Chýba niečo vašej domácej výzdobe? Vytvorte krásny ústredný bod v akejkoľvek miestnosti vášho domova s týmto očarujúcim credenza z kolekcie Canal Street. Nájdite si ideálne miesto pre svoj veľký televízor, tento credenza pojme až 60 TV, vďaka čomu je ideálnym miestom na sledovanie všetkých vašich obľúbených relácií a filmov alebo hranie videohier s priateľmi. Zapnite ho a využite jeho priestrannú hornú plochu ako miesto na vystavenie vašich obľúbených dekoračných predmetov, ako je lampa, dekoratívne rastliny a fotografie vašej rodiny. Je vybavený veľkou otvorenou policou, ktorá obsahuje vstavané USB porty pre jednoduché nabíjanie vašich elektronických zariadení. Za každým z rámových dverí z bezpečnostného tvrdeného skla sa nachádza odkladacia a výstavná plocha s nastaviteľnou policou, ktorá sa dá posúvať do rôznych výšok a vytvárať tak flexibilné možnosti pre predmety všetkých tvarov a veľkostí. Jeho Vanishing Drawer+ˇTńTˇ vám poskytuje skrytý úložný priestor za jeho výklopnou prednou časťou pre vaše video/audio komponenty.


Výhody bezobilného krmiva pre psov s pridanými vitamínmi a minerálmi


Táto credenza inšpirovaná priemyselným vekom, s povrchovou úpravou z dubu severného+ˇTńTˇ a doplnená dekoratívnym kovovým rámom s práškovým nástrekom, dodá vášmu domovu drsný štýl a množstvo funkcií. Povrchová úprava: Severný dub; Materiál: Drevo a kov; Pojme až 60 TV s hmotnosťou 70 libier. alebo menej pre optimálny pôžitok zo sledovania; Veľká polica so zabudovanými USB portami pre jednoduché nabíjanie mobilných zariadení; Rámové dvere sú vybavené bezpečnostným tvrdeným sklom so skosenými hranami; nastaviteľná polica za každým dverami pre flexibilné možnosti skladovania; Vanishing Drawer+ˇTńTˇ skrýva komponenty za výklopným čelom; Zásuvky sú vybavené plnovýsuvmi; Ozdobný kovový rám s práškovým nástrekom.

Drevený stojan 60 Northern Oak Sauder Canal Street Engineered