Drevený stojan Weathered White Furniture 75. Kolekcia Hartford kombinuje výrazné línie so zvetraným, vintage povrchom a prvkami klasického štýlu. Teplý, dvojfarebný leštený povrch dodáva Hartfordu uvoľnený pocit dreva starého sveta. Kolekcia Hartford bude priamo doma v klasickom formálnom prostredí alebo v uvoľnenejšom, eklektickom domove.

Drevený stojan zvetraný biely nábytok 75

Drevený stojan zvetraný biely nábytok 75


Drevený stojan 60 perleťový biely dub Sauder Vista Key. Preneste svoju lásku k štýlu a dizajnu inšpirovanému pobrežím priamo do centra vášho domova s týmto z kolekcie Vista Key.

Tento televízny stojan pojme až 60 TV, vďaka čomu je ideálnym miestom, kde sa môžete stretnúť pri celodenných filmových maratónoch alebo prehltnutí vašej obľúbenej relácie. Tento televízor obsahuje tri veľké skrinky, ktoré sú ideálne na uloženie audio/video zariadenia, stoh kníh a všetkých vašich obľúbených drobností. Táto konzola je vybavená aj nastaviteľnou stredovou policou, ktorá sa dá posúvať do rôznych výšok a vytvárať tak flexibilný úložný priestor pre položky všetkých tvarov a veľkostí. Za každým dvierkami je skrytý úložný priestor, ktorý obsahuje nastaviteľnú policu na pohodlné uloženie vecí, ktoré nechcete vidieť ležať. To je zdôraznené kovovými rohovými konzolami a dekoratívnym kovaním, ktoré mu dodávajú vzhľad, ktorý vo vašej domácnosti určite vynikne. Táto krásna zábava s povrchovou úpravou Pearl Oak s akcentmi Blaze Acacia bude stredobodom pozornosti vo vašej domácnosti.

Povrchová úprava: Perleťový biely dub alebo Blaze Acacia; Materiál: umelé drevo; Pojme až 60 TV s hmotnosťou 70 libier alebo menej pre optimálny pôžitok zo sledovania; Tri veľké kocky držia audio/video vybavenie, knihy, zberateľské predmety a ďalšie; nastaviteľná polica za každým dverami pre flexibilné skladovanie; Nastaviteľná stredová polica; Zvýraznené kovovými rohovými konzolami a ozdobným kovaním; Manažment káblov, aby bol neporiadok na kábli úhľadne uložený. Rozmer produktu: 22,36 V x 60,04 Š x 15,75 H; Hmotnosť produktu: 107,49 libier; : Áno; Počet políc: 3.

Drevený stojan 60 perleťový biely dub Sauder Vista Key


Drevený stojan Oxford Deluxe s dvoma zásuvkami Biely. Potrebuje vaša obývačka zmenu? Už nehľadajte a dovoľte, aby Oxford Deluxe TV Stand by Convenience Concepts znovu vytvoril váš domov. Vďaka pozoruhodným bočným rámom v dizajne X sa tento TV stojan ľahko stane začiatkom konverzácie. Ponúka dve zásuvky a štyri police. dokonalá kombinácia úložného a výstavného priestoru. Zásuvky sú zdobené kovovými úchytmi a majú kovové klzné prvky. Pomocou kovových klzákov môžete zásuvky plynulo otvárať a zatvárať. Majte svoje videohry, filmy a diaľkové ovládače v zásuvkách a vystavujte svoje obľúbené zbierky alebo sošky na policiach.


Tan Cowboy Boots Dan Post Mataya


Tento TV stojan ponúka celkom štyri kruhové vedenie káblov. otvory, ktoré vám pomôžu udržať káble čo najjednoduchšie usporiadané. Tento kus nábytku, ktorý predstavuje moderný štýl, môže osviežiť výzdobu vašej domácej kancelárie alebo pracovne. Prineste si domov ešte dnes a streamujte svoj obľúbený televízny seriál štýlovo! Vďaka jednoduchej montáži sa dá zacvaknúť, aby sa dal spustiť. K dispozícii vo viacerých povrchových úpravách, aby ste si zaistili, že nájdete perfektné riešenie pre váš domov. Spárujte s Oxford End Table alebo Oxford Coffee Table z Oxford Collection od Convenience Concepts.

Každý sa predáva samostatne. Časť Oxford Collection od Convenience Concepts; Prezentuje moderný štýl; Drevotrieska/MDF/Bezolovnatá farba; Jednoduchá montáž stojí za každý krok!; (D) 47,25 palcov x (Š) 15,5 palcov x (V) 26 palcov. Krásny biely drevený povrch.

Drevený stojan Oxford Deluxe s dvoma zásuvkami Biely


Zábavná konzola s dreveným stojanom White Curated Essence. Essence Entertainment Console, definovaná upokojujúcimi, jazerom inšpirovanými tlačenými sklenenými dvierkami, kombinuje to najlepšie z odvážneho štýlu s prémiovou funkciou, vrátane 4 dvierok s dotykovým uvoľňovaním, nastaviteľných políc a 2 zásuviek. Štyri dvierka s dotykovým uvoľňovaním Nastaviteľné police Dve zásuvky na podnosy Vetranie na zadnom paneli Napájanie s koaxiálnym pripojením

Povrchová úprava Meringue Vlastnosti: Masívny topoľ s brezovou dyhou; Dve zásuvky na podnosy; Povrchová úprava pusiniek; Dotykové otváracie dvere; Otvorený priestor na zadnom paneli pre vedenie káblov. Počet dverí: 5; Počet zásuviek: 2; Materiál rámu: masívny topoľ s brezovou dyhou; Farba rámu: biela.

Zábavná konzola s dreveným stojanom White Curated Essence