Drevený stojan White Tvilum Hayward 37. Čistý strih a funkčný, 1 zásuvkový TV stojan Hayward má všetko, čo potrebujete na ukladanie médií. S dvoma pevnými policami, ktoré poskytujú jasný prístup pre mediálne komponenty, a jednou širokou zásuvkou je dostatok úložného priestoru pre disky DVD, herné ovládače a diaľkové ovládače. Usporiadanie vecí v zadnej časti zabezpečujú výrezy na káble, ktoré úhľadne vedú potrebnú kabeláž z každej priehradky. Stojan na TV Hayward s 1 zásuvkou je zdobený efektívnym kovovým hardvérom a má melamínový povrch, ktorý sa ľahko čistí a je odolný. Súčasný štýl; Jedna zásuvka poskytuje dostatok úložného priestoru pre vaše elektronické zariadenia, časopisy alebo knihy; Dve pevné police s drôteným vedením; Pojme až 66 lb. TV; Minimalistická hliníková rukoväť; Produkt sa dodáva v 1 krabici; Odporúčaný počet osôb na montáž je 1; Vyrobené z upraveného dreva; Vyrobené v Dánsku; škandinávsky vzhľad a dizajn; Zahŕňa montážny návod a všetok potrebný hardvér a spojovacie prvky. Komponenty sú predvŕtané a predrezané pripravené na jednoduchú montáž!.

Drevený stojan White Tvilum Hayward 37

Drevený stojan White Tvilum Hayward 37


Drevený stojan Tvilum Hayward 37 Black. Hayward od Tvilum je kolekcia TV jednotiek pre ľudí, ktorí chcú funkčnosť a jednoduchosť. Hayward má melamínový povrch odolný voči poškriabaniu. Hrubý horný panel dodáva Haywardovi atraktívny vzhľad. Súčasný štýl; Jedna zásuvka poskytuje dostatok úložného priestoru pre vaše elektronické zariadenia, časopisy alebo knihy; Dve pevné police s drôteným vedením; Pojme až 66 lb. TV; Minimalistická hliníková rukoväť; Produkt sa dodáva v 1 krabici; Odporúčaný počet osôb na montáž je 1; Vyrobené z upraveného dreva; Vyrobené v Dánsku; škandinávsky vzhľad a dizajn; Zahŕňa montážny návod a všetok potrebný hardvér a spojovacie prvky. Komponenty sú predvŕtané a predrezané pripravené na jednoduchú montáž!.

Drevený stojan Tvilum Hayward 37 Black


Drevo s TV stojanom Black Metal 60 Urban Blend Naplavené drevo s Black Metal 60 Urban Blend TV stojanom. Čo je staré, je opäť nové s týmto mestským rekultivovaným 60-palcovým TV stojanom. Konzola obsahuje jednu veľkú úložnú zásuvku, dve súkromné skrinky a priestranné police pre všetky mediálne doplnky. Jeho obrovská veľkosť v kombinácii so štýlom a funkciou pojme väčšinu plochých televízorov s uhlopriečkou až 65 palcov. Vyrobené z práškovo lakovanej ocele a laminátovej povrchovej úpravy naplaveného dreva, ponúkajú nádherný dvojfarebný povrch pre žiadaný kúsok. Vyrobené z vysokokvalitného MDF, odolného laminátu, ocele; Povrchová úprava naplaveného dreva; Mestský, kultivovaný dizajn; Vysokokvalitný MDF a odolný laminát; Oceľ s práškovým nástrekom; Otvorené police a veľká zásuvka; Skryté úložné skrinky; Pevný, robustný stojan podporuje 250 libier. Pojme väčšinu plochých televízorov do 65 palcov. Dostatok úložného priestoru pre komponenty a médiá.

Drevo s Black Metal 60 Urban Blend TV Naplavené drevo s Black Metal 60 Urban Blend TV stojan


Drevený stojan extra široký TV stolík Moderný Wenge Finish LakeWood stojan Extra široký TV stolík. Obdivujte elegantný moderný dizajn novej TV Bench z kolekcie Lakewood od CorLiving. Táto extra dlhá lavica s nízkym profilom je vybavená povrchovou úpravou Dark Wenge s niklovým kovaním, obsahuje 2 zásuvky a 2 otvorené stredné police. Ponúka rôzne otvorené a skryté úložné priestory, vďaka čomu je dokonalým riešením pre elegantný vzhľad. Do tejto modernej lavice sa zmestí väčšina televízorov až do 80. Jednoduché zostavenie, takže budete pripravení okamžite. Pojme až 80 TV; Tmavá povrchová úprava z umelého dreva s potlačou Wenge; 2 výsuvné zásuvky pre skryté uloženie; Rukoväte z imitácie niklu; Otvorené police pre váš centrálny kanál / PVR; Pohodlné vedenie káblov. podpora; Jednoduchá montáž; Moderný povrch Wenge; Prechodný štýl.

Drevený stojan extra široký TV stolík Moderný Wenge Finish LakeWood stojan Extra široký TV stolík