Drevený stojan White Linon Peggy. Peggy Media Center je dokonalým kúskom, ktorý pojme všetky vaše základné prvky zábavy. Mediálne centrum má biely povrch zvýraznený ružovým zlatom zásuviek. Dve zásuvky poskytujú skrytý úložný priestor pre ovládače a hry, zatiaľ čo otvorená polica je ideálna pre hráčov a herné konzoly. Otvory na vedenie káblov udržujú káble usporiadané a neprekážajú. Priestranná horná časť umiestni váš veľký televízor dopredu a do stredu. Pevný a odolný dizajn. Vyrobené z borovice a MDF; Biela povrchová úprava; Ružové zlato zásuvkové ťahadlá; Dve zásuvky a jedna otvorená polica; Otvory na vedenie drôtu vzadu; Pevný a odolný; Polica: 40,75×15,75×7,5

Drevený stojan White Linon Peggy

Drevený stojan White Linon Peggy


Drevený stojan Bruxton Simple Fireplace White Bruxton Simple Fireplace. Jednoduché nikdy nevyzeralo tak dobre s krbom Ameriwood Home Bruxton. Tento štíhly krb je ideálny na vykúrenie menších priestorov, ako sú byty alebo posedenia. Okolitý rám vložky ohniska má ostrý biely povrch a má drážkované detaily okrajov, ktoré dodávajú horným a spodným lištám určitý charakter. Loď Ameriwood Home Bruxton Simple Fireplace je zmontovaná, takže si ju môžete vychutnať hneď, ako dorazí. Povrchová úprava: Biela; Materiály: kov, papier, PB, MDF; Priveďte svoju miestnosť s rozlohou 400 štvorcových stôp na dokonalú teplotu pomocou výkonného vykurovacieho telesa; LED technológia poskytuje bezúdržbový krb a ponúka žiaru krbu s teplom alebo bez neho; Povrchová úprava v bielej farbe dreva a čiernej kovovej krbovej vložke; Lode plne zmontované; Krb Bruxton podporuje až 10 libier na hornom plášti, NEPOUŽÍVAJTE ako TV stojan.

Drevený stojan Bruxton Simple Fireplace White Bruxton Simple Fireplace


Drevený stojan White 58. Jednoduchosť sa spája so štýlom polovice storočia v našom modernom TV stojane z polovice storočia. Minimalisti a modernisti, ktorí spájajú modernú estetiku s pohodlným úložným priestorom, nie sú jediní, ktorí sa do tohto zábavného centra zamilujú, pretože vám dáva jednoduchý a čistý vzhľad vašej obývačky, ktorú si u vás doma užijete. Táto mediálna konzola je vyrobená z odolného vysokokvalitného MDF a má štýlový lakovaný povrch so šikmými nožičkami a pojme väčšinu televízorov s uhlopriečkou až 60 palcov. Krásny biely povrch; Pojme väčšinu televízorov do 60; Vyrobené z vysoko kvalitného lakovaného MDF; 4 priestranné police pre dostatok úložného priestoru; Lode pripravené na zostavenie s podrobnými pokynmi; Otvorené police vám poskytujú dostatok úložného priestoru pre vaše médiá, komponenty a ďalšie; vedenie káblov. funkcie vzadu.

Drevený stojan biely 58


Drevený stojan na konzolový bufet Antique White 52. Vďaka pridanej výške a štýlu tohto konzolového stola sa perfektne hodí do každej miestnosti vo vašom dome, či už ide o zábavu, stolovanie alebo dekoratívne účely. Tento stojan je vyrobený z vysokokvalitnej MDF dosky a pojme väčšinu televízorov do 55 palcov. Krásny starožitný biely povrch; Vyrobené z vysoko kvalitného MDF, odolného laminátu a tvrdeného bezpečnostného skla; Jedinečná výška 35 palcov; Nosnosť 250 lbs. Tabule z tvrdeného bezpečnostného skla vo dverách; Nastaviteľné police; Lode pripravené na zostavenie s podrobnými pokynmi.

Drevený stojan na konzolový bufet Antique White 52