Drevený stojan Tribeca 60 Black. Televízny stojan Tribeca je skvelým doplnkom do každej zábavnej miestnosti. Tento produkt je vyrobený z dreva a je vyrobený tak, aby vám vydržal dlhé roky. Tento moderný vzhľad sa dobre hodí k akémukoľvek dekoru, ale najmä k modernejším štýlom. Dostatok miesta v poličkách a zásuvkách pre elektronické súčiastky, hry, filmy alebo ďalšie úložné priestory. Prineste si domov tento elegantný, moderný kúsok, ktorý udá tón pre zábavu v každej miestnosti v domácnosti. Robustná konštrukcia; Obsahuje 3 zásuvky s držadlami; Veľké otvorené police; Ľahko sa skladá; všetok hardvér a nástroje sú zahrnuté; 16 mm drevotriesková doska s drevenou melamínovou dyhou; 19,88 V x 60 Š x 15,75 H; Krásny čierny drevený povrch.

Drevený stojan Tribeca 60 Black

Drevený stojan Tribeca 60 Black


Drevený stojan Finish 35 Highboy Black. Televízny stojan Highboy je skvelým doplnkom do každej zábavnej miestnosti. Tento produkt je vyrobený z dreva a nehrdzavejúcich komponentov a je vyrobený tak, aby vám vydržal dlhé roky. Tento moderný vzhľad sa dobre hodí k akémukoľvek dekoru, najmä k modernejším štýlom. Dostatok miesta v skrinkách a poličkách pre elektronické súčiastky, hry, filmy alebo ďalšie úložné priestory. Prineste si domov tento štýlový kúsok, ktorý udá tón pre zábavu v každej miestnosti v domácnosti. Obsahuje 3 vrstvy pre váš televízor, mediálne komponenty a iné médiá; Spodná uzavretá skrinka s dverami na uloženie iných predmetov; Odolné čierne tvrdé plastové dvere; Jednoduchá montáž vrátane náradia; Súradnice s akýmkoľvek dekorom; 36 V x 34,38 Š x 15,75 H.

Drevený stojan Finish 35 Highboy Black


Drevený stojan Media Console Black 58 Simple. Vystavte svoj televízor štýlovo s týmto dreveným stojanom na médiá. Vyrobené z vysokokvalitného MDF s odolným laminátovým povrchom dostupným v mnohých farbách, aby sa zmestili do vášho domova. Obsahuje nastaviteľné police, ktoré sa hodia k vašim mediálnym komponentom a príslušenstvu so správou káblov. systém, ktorý pomáha udržiavať uprataný zábavný priestor. Konzola pojme väčšinu plochých televízorov do 60 palcov. Krásny čierny povrch; Vyrobené z vysokokvalitného MDF a odolného laminátu; Zahŕňa nastaviteľné police; Štýlový, moderný dizajn; Pojme väčšinu TV s plochou obrazovkou až do 60 palcov. Dodáva sa pripravený na zostavenie s podrobnými pokynmi.

Drevený stojan Media Console Black 58 Simple


Drevený stojan Black Naples 60. Vylepšite svoje domáce kino 60-palcovým televízorom a komponentnou lavicou CorLiving z kolekcie Naples. Táto obľúbená lavica pojme väčšinu televízorov až do 68 a ponúka dokonalý otvorený a skrytý úložný priestor. Horná otvorená polica ponúka priestor pre tri komponenty, zatiaľ čo extra dlhá vysúvacia strana skrinky skryje akýkoľvek neporiadok. Táto lavica je vylepšená dlhou chrómovou rukoväťou a elegantným čiernym povrchom z umelého dreva. Úhľadne zastrčte káble pomocou správy káblov. podpora. Pojme väčšinu 42 – 68 TV; Veľký otvorený úložný priestor pre audio/video komponenty; Sťahovací úložný priestor s modernou rukoväťou; vedenie káblov. podpora; Ľahko zostaviteľné a dobre navrhnuté; Čierna povrchová úprava; Súčasný štýl.

Drevený stojan Black Naples 60