Drevený stojan svetlý dub Kima Modern 60-palcový. Elegantná, moderná silueta tohto dreveného 60-palcového TV stolíka zachová odvážny štýl v popredí a v strede vašej obývačky, rodinnej izby alebo pracovne. Minimalistická estetika prináša čisté, jednoduché línie, ktoré dopĺňajú bohatý povrch kávových zŕn. Tri priestranné otvorené police vystavujú a ukladajú elektroniku a iné predmety, okrem dvoch priestranných zásuviek pod nimi. Povrchová úprava: Svetlý dub; Materiály: MDF, preglejka, kov; TV stojan/zábavná skrinka; Tri priestranné delené priehradky; Tri veľké spodné zásuvky na DVD a iné úložné predmety; TV jednotka pojme až tri prehrávače štandardnej veľkosti; Horná polica: 20,5 V x 55 H x 15,5 W; Vrchná plocha: 55 š x 15,5 h.

Drevený stojan svetlý dub Kima Modern 60

Drevený stojan svetlý dub Kima Modern 60


Drevený stojan Carolina Oak prevedenie Pemberly Row. Vystavte svoju plazmovú, LCD alebo inú TV s plochou obrazovkou na robustnom TV stojane z dubového dreva Carolina a doplňte svoju tradične inšpirovanú obývačku alebo mediálnu miestnosť. Vylepšite relaxačnú atmosféru svojho priestoru s výdatným dubovým povrchom tohto klasického TV stolíka. Detailné dvere sú vybavené zvýšenými panelmi zvýraznenými lištami a mosadzným kovaním. Dostatok úložného priestoru pre váš DVD prehrávač, stereo zariadenie, hernú konzolu a knižnicu médií robí z tohto stojana v štýle skrinky skvelý doplnok do vašej domácnosti. TV stolík má povrchovú úpravu dub Carolina. Vyrobené z upraveného dreva. Dve nastaviteľné police pojmú audio/video vybavenie. Úložný priestor za dverami má nastaviteľnú policu. Tradičný dizajn. Otvorené police na komponenty. Priestor pre médiá za dvierkami pojme 36 kartónových VHS pások, 28 nadmerných VHS pások, 88 CD alebo 68 DVD. Alebo akákoľvek kombinácia vyššie uvedeného. Zásuvky majú kovové pojazdy a bezpečnostné zarážky. Úložné zásuvky obsahujú 28 kartónových VHS pások, 24 nadmerných VHS pások, 140 CD alebo 56 DVD. Alebo akákoľvek kombinácia vyššie uvedeného. Ideálne pre plazmové/LCD. Rýchla a jednoduchá montáž s patentovaným systémom T-lock zásuviek.

Drevený stojan Carolina Oak prevedenie Pemberly Row


Drevený stojan 60-palcový tmavý dub Anson Industrial. Zohrejte svoju obývačku dreveným 60-palcovým TV stojanom Anson. Povrchová úprava Dark Oak pridáva elegantný kontrast k tmavým kovovým akcentom, zatiaľ čo jeho tri otvorené priestranné police sú ideálne na uloženie zábavných zariadení, filmov, hier a televízora. Jemné, ostré okraje zvýrazňujú jeho elegantný estetický vzhľad a chrómové kolieska mu dodávajú skvelý vzhľad. Pre zjednodušený industriálny štýl s rustikálnym pôvabom zakomponujte tento TV stojan vyrobený z masívneho dreva do svojho domova, aby ste získali výnimočnú estetiku. Obsahuje: Jedna TV konzola; Štýl: Industrial; Povrchová úprava: Tmavý dub; Materiály: Kov, masívne drevo, drevená dyha; Dekoratívne kovové akcenty; Dve otvorené police na umiestnenie elektroniky; Ozdobné kolieska, ktoré sú stacionárne; Ľahký zadný prístup ku kabeláži; Dekor a doplnky nie sú súčasťou balenia.

Drevený stojan 60 Dark Oak Anson Industrial


Drevený stojan 36 Charter Oak Sauder North Avenue Engineered. Dodajte svojej obývačke industriálny nádych s týmto TV stojanom z kolekcie North Avenue. Pojme až 36 TV, vďaka čomu je ideálny na sledovanie filmov alebo hranie videohier s priateľmi. Obsahuje dve priestranné police na uloženie video/herného vybavenia alebo na vystavenie domácej dekorácie. Tento štýlový televízny stojan je vyrobený z odolného čierneho kovového rámu a má povrchovú úpravu na všetkých povrchoch v Dubu Charter+ˇTńTˇ, bez ohľadu na to, kde stojí. Povrchová úprava: Charter Oak; Materiál: Drevo a kov; Pojme až 36 TV s hmotnosťou 50 libier. alebo menej; Skombinujte dve jednotky na umiestnenie až 70 TV s hmotnosťou 95 libier. alebo menej; Vlastnosti Dve priestranné police pojmú audio/video vybavenie; Povrchová úprava zo všetkých strán pre všestranné umiestnenie kdekoľvek vo vašej domácnosti; Odolný kovový rám pre stabilitu.

Drevený stojan 36 Charter Oak Sauder North Avenue Engineered