Drevený stojan Sklenená konzola Tmavý orech 60 Engineered. Tento bedrový a asymetrický TV stojan zo zmiešaného materiálu je pripravený posunúť vašu zábavu na vyššiu úroveň. Táto konzola inšpirovaná modernou v polovici storočia má úžasnú atmosféru, ktorá jednoducho zobrazí vaše knihy, rastliny alebo vinylové platne. Táto úložná konzola má podpery z tvrdeného skla, ktoré pomáhajú rozdeliť a organizovať priestor v tomto diele. Tento stojan na 60 médií obsahuje aj správu káblov a pojme televízory s uhlopriečkou až 66 palcov. Otvorený úložný priestor; Nastaviteľné gumené nožičky; Systém riadenia káblov; Podpery políc z tvrdeného skla; Moderný štýl polovice storočia; Lode pripravené na zostavenie s podrobnými pokynmi.

Drevený stojan Sklenená konzola Tmavý orech 60 Engineered

Drevený stojan Sklenená konzola Tmavý orech 60 Engineered


Drevený stojan na konzolový stôl Metropolitan Solid Mango. Televízny stojan Metropolitan je vyrobený z masívneho mangovníkového dreva s posuvnými tmavosivými sieťovými prvkami a hranatými nohami z kovových rúrok. Dvere sa posúvajú dozadu a odhaľujú vnútorný úložný priestor. V tomto mestskom modernom dizajne sa industriálne stretáva s rustikálnym. Masívne mangové drevo; Tmavošedé sieťované akcenty; Kovové rúrkové nohy; Tmavo hnedá povrchová úprava; 50″ D x 16″ Š x 31,5″ V; K dispozícii sú ďalšie zodpovedajúce kusy do obývačky.

Drevený stojan na konzolový stôl Metropolitan Solid Mango


Drevený stojan na konzolový stôl Jarman Solid Mango. Televízny stojan Metropolitan je vyrobený z masívneho mangovníkového dreva s posuvnými tmavosivými sieťovými prvkami a hranatými nohami z kovových rúrok. Dvere sa posúvajú dozadu a odhaľujú vnútorný úložný priestor. V tomto mestskom modernom dizajne sa industriálne stretáva s rustikálnym. Masívne mangové drevo; Tmavošedé sieťované akcenty; Kovové rúrkové nohy; Tmavo hnedá povrchová úprava; 50″ D x 16″ Š x 31,5″ V; K dispozícii sú ďalšie zodpovedajúce kusy do obývačky.

Drevený stojan na konzolový stôl Jarman Solid Mango


Drevený stojan Antique Grey Konzola na médiá s 3 zásuvkami Belmont Erskine Solid. Nadčasový rustikálny dizajn sa stretáva s moderným industrializmom a vytvára konzolu Belmont Home Erskine z masívneho dreva Antique Grey s 3 zásuvkami. Tri priestranné zásuvky a otvorená polica poskytujú dostatok úložného priestoru na vystavenie a uloženie mediálneho vybavenia. Starožitná sivá povrchová úprava je zapečatená lakom pre dlhotrvajúcu ochranu a odolnosť. Čierny kovový rám dopĺňa rustikálny charakter políc a zásuviek z recyklovaného dreva a umožňuje tento TV stojan skombinovať s domácou výzdobou akéhokoľvek štýlu. Priestranná otvorená polica a tri veľké zásuvky sú ideálne na skladovanie a vystavenie; Robustná konštrukcia z recyklovaného dreva a kovu; Antique Grey povrchová úprava; Lak zapečatený pre ochranu a trvanlivosť; Funguje dobre s rustikálnym alebo priemyselným dizajnom; Jednoduchá montáž.

Drevený stojan Antique Grey Konzola na médiá s 3 zásuvkami Belmont Erskine Solid