Drevený stojan s krbom Black 58. Vytvorte teplý, zábavný priestor v každej miestnosti vášho domova s týmto stojanom na drevené médiá s elektrickým krbom. Vyrobené z vysokokvalitného MDF s odolnou laminátovou povrchovou úpravou, aby sa do neho zmestila väčšina plochých televízorov do 60 palcov. Obsahuje nastaviteľné police, ktoré sa hodia k vašim komponentom, a správu káblov. systém. Inštalácia nevyžaduje žiadneho technika, jednoducho zapojte do štandardnej domácej zásuvky a nevyžaduje sa žiadne vetranie. Povrchová úprava: Čierna; Materiál: Vysokokvalitná MDF a odolný laminát; Zahŕňa elektrickú krbovú vložku a nastaviteľné police; Nie je potrebný žiadny elektrikár, jednoduchá zásuvná jednotka; Pojme väčšinu televízorov do 60 palcov; Veľký úložný priestor. Lode pripravené na zostavenie s podrobnými pokynmi.

Drevený stojan s krbom Black 58

Drevený stojan s krbom Black 58


Drevený stojan 60-palcový Black Thoma Modern. Pozdvihnite obývaciu izbu pôvabnou modernou príťažlivosťou tohto úžasného, súčasného TV stolíka. Tento štýlový stojan je navrhnutý s otvorenými policami a zadným prístupom na kabeláž, čím poskytuje všetok priestor, ktorý potrebujete na jednoduché usporiadanie elektroniky, filmov, hier a iných základných vecí. Hlboká, bohatá čierna povrchová úprava sa spája s lesklými chrómovými tyčami a vytvára moderný nádych štýlu. Čierna povrchová úprava; Materiály: drevo, kov; Viacúrovňové police poskytujú jednoduchý prístup k zadnej kabeláži; Až sedem rôznych políc. Dekor a doplnky nie sú súčasťou balenia.

Drevený stojan 60 Black Thoma Modern


Povrchová úprava dreveného stojana Newport 60 Marbella Black. Televízny stojan Newport Marbella Convenience Concepts je ideálny pre modernú a médiami preplnenú domácnosť. Obsahuje tri otvorené odkladacie priehradky, každá s vlastným vedením káblov. otvory, čo umožňuje jednoduchú organizáciu. Obsahuje tiež dve rozkladacie skrinky, ktoré ponúkajú dostatok skrytého úložného priestoru. Krásna čierna povrchová úprava dreva sa hodí ku každému dekoru, a keďže je vyrobená z dreva, je vyrobená tak, aby vydržala. Krásny čierny drevený povrch; Tri priehradky so správou káblov. Dve rozbaľovacie skrinky pre skryté ukladanie; Jednoduchá montáž, vrátane náradia; Poskytne roky zábavy; Krajiny pôvodu: Čína alebo Kambodža; 21,75 V x 60 Š x 15,5 H.

Povrchová úprava dreveného stojana Newport 60 Marbella Black


Povrchová úprava drevených stojanov Newport 60 Park Lane Black. Televízny stojan Newport Park Lane TV Stand by Convenience Concepts vnesie život do každej obývačky alebo zábavnej miestnosti. Obsahuje dve okenné skrinky s uzavretými panelmi a káblové vedenie. otvory, ktoré vyhovujú všetkým vašim mediálnym potrebám od televízie až po hry. Obsahuje aj zásuvku na skryté uloženie, kde si môžete odložiť nevzhľadné príslušenstvo. V nádhernom čiernom prevedení a dutej konštrukcii tento kúsok určite obstojí v skúške času a hodí sa ku každému dekoru. Krásny čierny drevený povrch; Dve uzavreté skrine; Jedna zásuvka pre skryté ukladanie; Dodávané nástroje na jednoduchú montáž; Poskytne roky zábavy; 26,5 V x 58,75 Š x 15,75 H.

Povrchová úprava drevených stojanov Newport 60 Park Lane Black