Povrchová úprava drevených stojanov 60 3-vrstvová čerešňa. Modernizujte svoj obytný priestor s trojvrstvovým TV stojanom Designs2Go 60 od Convenience Concepts. Vďaka ľahko zostaviteľnej konštrukcii ho môžete nastaviť v priebehu niekoľkých minút bez použitia akéhokoľvek náradia. Otvorená koncepcia políc poskytuje dostatok priestoru pre všetky vaše mediálne potreby s vedením káblov. Keďže je vyrobený z dreva a komponentov z nehrdzavejúcej ocele, viete, že je vyrobený tak, aby vydržal. Tento TV stojan určite dotvorí vzhľad každého interiéru. Krásna povrchová úprava čerešňového dreva; Pojme televízory s uhlopriečkou až 60 palcov; Nehrdzavejúce palice s nerezovou oceľou; Otvorené police Concept. Súčasný dizajn; 24 V x 15,75 Š x 59 H.

Povrchová úprava drevených stojanov 60 3-vrstvová čerešňa

Drevený stojan povrchová úprava 60 3-vrstvová čerešňa


Drevo 52 Barn Door TV stojan Barnwood 52 Barn Door. Vytvorte si domácky vzhľad vo svojej obývačke, rodinnej izbe alebo kuchyni s týmto priestorovo úsporným konzolovým stolíkom. Plne vybavená otvorenými policami a bočnými dvierkami pre všetky vaše médiá, riad alebo príslušenstvo. Vidiecky, chatový dizajn dodáva tomuto stojanu rustikálny štýl, ktorý vylepší vašu domácu výzdobu a dodá vášmu obytnému priestoru očarujúci pocit. Vytvorte si domácky vzhľad vo vašej obývačke, rodinnej izbe alebo kuchyni s týmto priestorovo úsporným konzolovým stolíkom. Plne vybavená otvorenými policami a bočnými dvierkami pre všetky vaše médiá, riad alebo príslušenstvo. Vidiecky dizajn chaty dodáva tomuto stojanu rustikálny štýl, ktorý vylepší váš domov a dodá vášmu obytnému priestoru očarujúci pocit. Povrchová úprava: Barnwood; Odolný laminát; Vysoko kvalitný MDF. Ideálne pre každú miestnosť vo vašej domácnosti; Pevná, pevná konštrukcia; Skrytý a otvorený priestor; Veľký úložný priestor; Pojme väčšinu televízorov do 55; Spárujte s našou kolekciou izieb, aby ste dosiahli úplný vzhľad.

Drevené 52 Barn Door TV Barnwood 52 Barn Door


Televízny stojan Wood 58 Barn Door TV stojan Barnwood 58 Barn Door. Zahrňte do svojho domova náš televízny stojan v štýle rustikálnych dverí na stodole, ktorý nielen vylepší dekoráciu vašej obývačky, ale vytvorí aj dostatok úložného priestoru pre všetky vaše médiá, príslušenstvo a ďalšie. Tento odolný stojan s dlhou životnosťou, vyrobený z kvalitného MDF, podporuje väčšinu televízorov až do 65. Ide o perfektný doplnok, vďaka ktorému bude vaša obývačka vyzerať elegantne a dodá jej domácu atmosféru. Očarujúci vidiecky dizajn; Krásna povrchová úprava z barnwood pre štýl farmy; Vyrobené z vysoko kvalitného MDF s odolným laminátom; Pojme väčšinu televízorov do 65; Otvorené a skryté úložisko; Nastaviteľné police. Spárujte s našou kolekciou zodpovedajúcich izieb pre úplný vzhľad; Lode pripravené na zostavenie s podrobnými pokynmi.

Drevené 58 Barn Door TV Stojan na TV Barnwood 58 Barn Door


Drevený TV stojan Winlen 50 s 2 priehradkami Espresso TV stojan Winlen 50 s 2 priehradkami. Aktualizujte svoju obývačku krásnym dvojfarebným TV stojanom Winlen s 2 látkovými košmi. Nie je to len skvelo vyzerajúci kúsok, ale je tiež veľmi funkčný s otvoreným aj uzavretým úložným priestorom pre všetky vaše zábavné potreby. Hrubý vonkajší rám je z tmavohnedého espressa, zatiaľ čo vnútorné police a posuvné dvierka sú zo svetlohnedého duba, čo dodáva tomuto súčasnému TV stojanu svieži vzhľad. Stojan na TV Winlen s 2 látkovými košmi bude vyžadovať 2 osoby na zostavenie a presun. Povrchová úprava: svetlohnedá Materiály: papier, duté jadro, netkaná textília, PBContemporary zakrivená horná časť Winlen TV Stojan môže niesť 50 plochých panelov TVOtvorený a uzavretý úložný priestor s 2 posuvnými dverami vám dáva možnosť uložiť čokoľvek Dvojfarebný vonkajší rám na tmavé espresso a svetlohnedé vnútorné police 2 niklové rúčky a 2 látkové béžové koše prinesú nový život do vašej obývačky Doplňte svoju zbierku knižnicou Altra Winlen so 4 košmi

Drevený TV Winlen 50 s 2 priehradkami Espresso Winlen 50 TV s 2 priehradkami