Povrchová úprava drevených stojanov 47 4 Tier XL Highboy sivobiely svetlý dub. XL Highboy TV Stand by Convenience Concepts je skvelý spôsob, ako oživiť štýl vášho domova a zároveň zabaviť rodinu a hostí. Tento TV stojan je vyrobený z dreva a komponentov z nehrdzavejúcej ocele a je vyrobený tak, aby vám vydržal dlhé roky zábavy. So štyrmi policami je dostatok miesta pre všetky vaše elektronické komponenty, ako aj filmy, hry a dokonca aj dekorácie. Prineste si ho domov ešte dnes a pripravte si zábavu. Povrchová úprava dreva sivobiely svetlý dub; Materiál: nehrdzavejúca oceľ; 4 poschodia regálov s otvoreným konceptom; Chrómové tyče z nehrdzavejúcej ocele; Jednoduchá montáž; Súradnice s akýmkoľvek dekorom; Poskytne roky radosti; Nie sú potrebné žiadne nástroje; 36 V x 47,25 Š x 15,75 H.

Povrchová úprava drevených stojanov 47 4 Tier XL Highboy sivobiely svetlý dub

Drevený stojan povrchová úprava 47 4 Tier XL Highboy sivobiely svetlý dub


Drevený stojan s povrchovou úpravou Oslo White Bamboo. Televízny stojan Oslo je skvelým kúskom, ktorý vyhovuje väčšine vašich mediálnych potrieb. Obsahuje dve skrinky, ktoré poskytujú dostatok skrytého úložného priestoru. Ďalšie otvorené police poskytujú dostatok priestoru na vystavenie a komponenty. Vďaka špičkovej klavírnej úprave, bambusovej poličke a dvierkam je tento kúsok nenáročný na oči a určite doplní akýkoľvek dekor. Tento TV stojan je vyrobený z dreva a je vyrobený tak, aby vám vydržal dlhé roky. Krásny biely drevený povrch; Materiál: Drevo; Dve skrinky na skryté uloženie; Povrchová úprava klavíra; Bambusové police a dvere; Dopĺňa akýkoľvek dekor; Dodávané nástroje na jednoduchú montáž; 26,63 V x 17,75 Š x 47,25 H.

Drevený stojan s povrchovou úpravou Oslo White Bamboo


Drevený stojan White Summer 65. V tomto TV stojane z kolekcie Summer Hill sa nadčasové siluety spájajú s metropolitnou citlivosťou. Je vyrobený z masívneho dreva a javorovej dyhy v bavlnenej úprave a má dve dvierka a tri zásuvky s nastaviteľnými policami. Povrchová úprava: Bavlna; Materiály: masívne drevo z tvrdého dreva s javorovou dyhou; Dve dvere; Nastaviteľné police. Tri zásuvky; Voliteľné drevené, sklenené alebo reproduktorové vložky do dverí (všetky sú súčasťou balenia).

Drevený stojan White Summer 65


Drevený stojanový bufetový konzolový stôl White 52. Vďaka pridanej výške a štýlu tohto konzolového stolíka sa perfektne hodí do každej miestnosti vo vašom dome, či už ide o zábavu, stolovanie alebo dekoratívne účely. Tento stojan je vyrobený z vysokokvalitnej MDF dosky a pojme väčšinu televízorov do 55 palcov. Obsahuje nastaviteľné police za sklenenými dverami, ktoré poskytujú dostatok úložného priestoru pre mediálne komponenty alebo dekoratívne doplnky. Obsahuje dve multifunkčné úložné zásuvky a priestrannú spodnú policu. Krásny trendový biely povrch; Ideálne na zábavné, stolovacie alebo dekoratívne účely; Vyrobené z vysoko kvalitného MDF; Tabule z tvrdeného bezpečnostného skla; Nastaviteľné police; V highboy dizajne, aby sa zmestilo viac médií bez toho, aby zaberalo viac miesta; Priestranná spodná polica; Lode pripravené na zostavenie s podrobnými pokynmi; Pojme väčšinu televízorov do 55 palcov.

Drevený stojanový bufetový stôl, biely 52