Povrchová úprava dreveného stojana Veľký TV / monitor Riser Espresso. Veľký stojan na monitor Convenience Concepts, ktorý má praktickú veľkosť, aby sa zmestil na akýkoľvek TV stojan, poskytuje dokonalú výšku, ktorú potrebujete, a zároveň ponúka dva samostatné úložné priestory pod ním. Jednoduchá montáž; Televízny stolík; Dva samostatné skladovacie priestory; Krásny espresso drevený povrch.

Povrchová úprava dreveného stojana Veľký TV / monitor Riser Espresso

Drevený stojan povrch Veľký TV / monitor Riser Espresso


Drevený stojan 3-vrstvový sivý. Optimalizujte svoj priestor s 3-vrstvovým TV stojanom Designs2Go od Convenience Concepts. Jeho otvorený koncept dizajnu a moderný štýl sa perfektne hodí do vašej obývačky alebo domácej pracovne. Tento kus nábytku má tri veľké poschodia, ktoré poskytujú dostatok priestoru pre všetky vaše zábavné potreby. Tento TV stojan vyrobený z políc vyrobených z drevotrieskovej dosky a melamínu, tyčí z nehrdzavejúcej ocele a plastových nožičiek bol navrhnutý tak, aby vydržal skúšku časom. Vychutnajte si svoje obľúbené relácie okamžite vďaka rýchlej a jednoduchej 4-krokovej montáži. 3-vrstvový TV stojan Designs2Go je dostupný vo viacerých farebných prevedeniach. Tento TV stolík je kus nábytku, ktorý ste hľadali na modernizáciu akejkoľvek miestnosti vo vašej domácnosti. Predstavuje moderný štýl na aktualizáciu akéhokoľvek domáceho dekorácie; Vyrobené z drevotrieskovej dosky/melamínu/nehrdzavejúcej ocele/plastu; Pojme televízory s uhlopriečkou až 32 palcov; Krásny šedý povrch dreva.

Drevený stojan 3-vrstvový sivý


Drevená povrchová úprava Niche Mod nocľaháreň TV stojan- biela. Nájdite si svoje miesto so všestrannou a modernou kolekciou Niche. Jednoduchý, čistý a kompaktný rad Niche určite poteší. Tento všestranný mediálny stojan nie je len do obývačiek! Použitie ako TV stolík v spálni alebo obývačke. Do bočných priehradiek ukladajte topánky, prikrývky, médiá alebo detské hračky. Vrch unesie až 200 libier, vďaka čomu je ideálny pre veľké televízory alebo ako vstupná lavica. Stredová zásuvka je dostatočne veľká, aby sa do nej zmestili štandardné disky DVD, hry a ďalšie. Jeho elegantný povrch White Wood Grain ukazuje jemnú kresbu dreva a určite poteší a ladí so zvyškom radu Niche. Bez náradia Zostava LockDowel umožňuje jednotlivé časti jednoducho zacvaknúť a zaistiť na svojom mieste pre stabilnú a bezproblémovú konštrukciu. Už žiadne hľadanie správnej veľkosti skrutkovača alebo padanie malých skrutiek. Stačí zapadnúť na miesto a ísť. Menej hardvéru a menej malých dielov znamená menej plastových obalov a menej odpadu. Všestranný stojan na médiá je ideálny ako TV stojan, vstupná alebo šatníková lavica alebo úložný priestor a ďalšie!; Beznástrojová zostava zaisťovacej hmoždinky – diely jednoducho zacvaknú a zaistia na mieste pre robustnú a bezproblémovú konštrukciu; Stredová zásuvka je dostatočne veľká, aby sa do nej zmestili DVD a hry štandardnej veľkosti. Vnútorné rozmery: 22 W x 10,75 D x 5,75 H; Do 5 priehradiek skladujte topánky, médiá, prikrývky alebo detské hračky. Bočné police majú rozmery 10,25 š x 15,75 h x 8 v. Stredová polica má rozmery 24 š x 15,75 h x 8 h; Podporované 1-ročnou obmedzenou zárukou výrobcu. 15 min; Hmotnosť produktu: 68.

Drevená povrchová úprava Niche Mod nocľaháreň TV stojan- biela


Drevený stojan Refinery 60W 65-palcový TV Rustikálny. Televízny stojan Bush Furniture Refinery 60 W so svojou robustnou kovovou konštrukciou a ošúchanou povrchovou úpravou prináša starý, kultivovaný pocit priemyselného dizajnu priamo do vašej obývačky. Toto zábavné centrum má priestranný povrch, ktorý pojme až 65-palcový TV a má nosnosť 75 libier. Dvere skriniek obsahujú jednu nastaviteľnú policu na usporiadanie filmov, hier a iných mediálnych potrieb. Stredová priehradka má tiež nastaviteľnú policu spolu s dvomi káblovými zväzkami. výrezy na pohodlné uloženie DVD prehrávača a videohernej konzoly. Robustný oceľový rám poskytuje štrukturálnu pevnosť a zároveň dopĺňa zvetraný vzhľad povrchovej úpravy Rustic Grey a akcenty Charred Wood. Tento stojan na médiá s úložným priestorom na DVD bol prísne testovaný, aby spĺňal štandardy kvality nábytku Bush pre bezpečnosť a odolnosť a je podporený 1-ročnou zárukou. Zábavné centrum 60W x 20D x 24H podporuje až 70-palcový TV a/alebo 75 libier; Jedna nastaviteľná polica a dva káblové zväzky. vďaka výrezom je stredová priehradka ideálna pre DVD prehrávač a videohernú konzolu; Pravá a ľavá skrinka obsahuje nastaviteľnú policu na flexibilné uloženie filmov, hier a iných médií; Priemyselné bytové zariadenie obsahuje kovovú konštrukciu so zodpovedajúcim hardvérom a odkrytými skrutkami; Povrchová úprava Distressed Rustic Grey a akcenty Charred Wood vytvárajú príťažlivý zvetraný vzhľad; Koordinuje sa s kávovými a koncovými stolmi Refinery pre kompletnú súpravu stolov v obývačke; Starý, regenerovaný pocit dopĺňa industriálny, mestský alebo rustikálny dekor; Dvere skriniek majú hladké samozatváracie pánty v euro štýle; Prísne testované, aby spĺňali štandardy kvality Bush pre bezpečnosť a trvanlivosť; Podporované 1-ročnou zárukou výrobcu nábytku Bush.

Drevený stojan Refinery 60W 65-palcový TV Rustikálny