Povrchová úprava dreveného stojana TV skrinka Lavina Hnedý orech. Táto moderná skriňa na médiá s 63 TV s moderným vzhľadom z polovice storočia vám poskytuje funkčný úložný priestor a veľmi jednoduché línie, takže teraz môžete získať tento elegantný vzhľad pre váš obývací priestor. Tri odkladacie police a dve odkladacie priehradky uľahčujú skladovanie. Kus je vyrobený s ohľadom na odolnosť a dlhú životnosť a výrobca je hrdý na výrobu nábytku, ktorý vydrží generácie. Táto televízna mediálna skrinka pojme až 70 TV. Vlastnosti: Materiály: masívne a dyhované orechové drevo; Počet zásuviek: 5; Počet dverí: 2; Skriňa sa dodáva kompletne zmontovaná, stačí pripevniť nohy; Pojme TV až 70; Ideálne pre obývacie izby, TV miestnosti a spálne. Všetko drevo je vysušené v sušiarni pre extra trvanlivosť; Ručne vyrobené s ohľadom na odolnosť a dlhú životnosť.

Povrchová úprava dreveného stojana TV skrinka Lavina Hnedý orech

Drevený stojan povrch TV skrinka Lavina Hnedý orech


Drevená TV skrinka Grey Kalmar 63 2-dverový Engineered. Táto moderná knižnica s európskym dizajnom vám pomôže usporiadať vašu neoceniteľnú zbierku kníh štýlovo a jednoducho. Táto otvorená knižnica s minimalistickým dizajnom vám pomôže upratať váš priestor a bez námahy sa hodí k rôznym štýlom dekorácie, vďaka čomu je dokonalým kúskom, ktorý spojí vašu obývačku, kanceláriu a ďalšie. Knižnica je súčasťou kolekcie s koordinačnými stolmi, kartotékou a úložným priestorom. Materiály: laminátová doska Woodgrain, kovová základňa; Povrchová úprava: šedá; Pojme TV do 65; 2 presklené dvierka skriniek; Výrezy na vedenie drôtov.

Drevená TV skrinka Grey Kalmar 63 2-dverový Engineered


Drevená TV skrinka Grey Kalmar 71 2-dverový Engineered. Táto moderná knižnica s európskym dizajnom vám pomôže usporiadať vašu neoceniteľnú zbierku kníh štýlovo a jednoducho. Táto otvorená knižnica s minimalistickým dizajnom vám pomôže upratať váš priestor a bez námahy sa hodí k rôznym štýlom dekorácie, vďaka čomu je dokonalým kúskom, ktorý spojí vašu obývačku, kanceláriu a ďalšie. Knižnica je súčasťou kolekcie s koordinačnými stolmi, kartotékou a úložným priestorom. Materiály: laminátová doska Woodgrain, kovová základňa; Povrchová úprava: šedá; Pojme TV do 70+; 2 presklené dvierka skriniek; Výrezy na vedenie drôtov.

Drevená TV skrinka Grey Kalmar 71 2-dverový Engineered


Drevený stojan Kovová mediálna konzola TV 83 Mercana Farrow II Brass Toned. Farrow II, horizontálna skrinka plnej veľkosti vyrobená z odolného indického tvrdého dreva, robí zázraky, keď sa používa ako skrinka na médiá. Skrinka obsahuje dve veľké zásuvky v mosadznom tóne vložené medzi prázdne úložné priestory. Telo Farrow II je podopreté robustným kovovým odsadením, ktoré zvyšuje stabilitu a umožňuje skrinke umiestniť na vrchnú časť veľký televízor. Odkryté hlavičky klincov na mosadznej zásuvke prispievajú k vizuálnemu vzhľadu a robia z Farrow II krásny a funkčný doplnok do vášho priestoru. Farrow II je horizontálna drevená skrinka plnej veľkosti, ktorá najlepšie funguje ako multimediálna skrinka. Farrow II, plnohodnotná horizontálna skrinka vyrobená z odolného indického tvrdého dreva, robí zázraky, keď sa používa ako multimediálna skrinka; Skrinka obsahuje dve veľké zásuvky v mosadznom tóne vložené medzi prázdne úložné priestory. Hmotnosť produktu: 100; Záruka: 90 dní.

Drevený stojan Kovová mediálna konzola TV 83 Mercana Farrow II Brass Toned