Povrchová úprava dreveného stojana Trojvrstvová široká zvetraná šedá. Modernizujte svoj priestor s 3-vrstvovým TV stojanom Designs2Go od Convenience Concepts. Jeho otvorený koncept dizajnu a moderný štýl sa perfektne hodí do vašej obývačky alebo domácej pracovne. Tento kúsok má tri poschodia, ktoré poskytujú dostatok priestoru pre všetky vaše zábavné potreby. Vyrobené police vyrobené z drevotrieskovej dosky a melamínu podopreté tyčami z nehrdzavejúcej ocele dodávajú tomuto TV stojanu životnosť. Vychutnajte si svoje obľúbené relácie okamžite vďaka rýchlej a jednoduchej montáži v 4 krokoch. Doplňte svoj domáci vzhľad o zladené kúsky z kolekcie Designs2GO od Convenience Concepts. Súčasť kolekcie Designs2Go; Krásna zvetraná sivá povrchová úprava dreva; Nehrdzavejúce tyče z nehrdzavejúcej ocele; Vyrobené z drevotrieskovej dosky/melamínu/nehrdzavejúcej ocele/plastu; Nevyžadujú sa žiadne nástroje; (W) 15,75 x (D) 42 x (H) 21,75.

Povrchová úprava dreveného stojana Trojvrstvová široká zvetraná šedá

Drevený stojan povrch Trojvrstvová široká zvetraná šedá


Drevený stojan Alaterre Nábytok Savannah TV skrinka Ivory s prírodným. Kolekcia Savannah ponúka moderný štýl chaty; s drevenou doskou a bielo lakovanými nohami ponúka vášmu obytnému priestoru svieži štýl. Savannah zahŕňa koncové stoly, konzolové stolíky a časti médií/úložných priestorov. Môžete si navrhnúť dokonalú obývačku pre váš domov. Skriňa na médiá má dlhú policu, pevnú strednú policu a dve priestranné úložné skrinky; 58Široká skrinka pojme až 64 televízorov; Štýl pobrežia, chaty a moderného statku; Dvojfarebný štýl je svieži a živý.

Drevený stojan Alaterre Nábytok Savannah TV skrinka Ivory s prírodným


Drevená TV jednotka so 4 zásuvkami Black Wash NovaSolo Halifax Mindi. Zábavné jednotky môžu vyzerať ťažkopádne, ale Halifax Mindi mení veci použitím čiernej umývacej glazúry a elegantne detailného spracovania dreva. Výsledkom je dizajn, ktorý je rustikálny a očarujúci, ktorý sa neunúti, ale určite si ho všimnete. A s jednoduchým vedením káblov. vzhľad nikdy nepokazia neposlušné drôty. Štýlový tip: popri multimediálnych základoch oblečte vrchnú časť pútavými konferenčnými stolíkmi, lampou alebo zarámovanými fotografiami. Pece sušené pevné Mindi; Ručne dokončovaný nábytok; Čierna umývacia glazúra s ochranným tmelom; Už zmontované; Starožitný mosadzný hardvér; Televízny stojan s nízkym profilom; vedenie káblov.

Drevená TV jednotka so 4 zásuvkami Black Wash NovaSolo Halifax Mindi


Drevený stojan Iron TV Komoda 4-dverová čierna NovaSolo Nordic Smooth Boat. Tento TV stolík je úložný kúsok, ktorý si zaslúži každá obývačka. Dve sady dvojitých dverí s pevnými policami vzadu poskytujú dostatok úložného priestoru pre všetky vaše zábavné potreby. Pre jednoduché pripojenie sú na mieste výrezy na káble. Čierna farba na vodnej báze ľahko odhaľuje rustikálnu textúru podkladového dreva. Ručne tkané delené ratanové dvierka dodávajú každému kusu prirodzený a neštruktúrovaný vzhľad. Mindi Wood & Iron Frame; Ručne tkaný ratan; Ručne dokončovaný nábytok; Povrchová úprava čierna farba na vodnej báze; Už zmontované; 4 dvere; 4 vnútorné policové priehradky.

Drevený stojan Iron TV Komoda 4-dverová čierna NovaSolo Nordic Smooth Boat