Povrchová úprava dreveného stojana Malý monitor Riser Black. Stojan na malé monitory Convenience Concepts, ktorý má praktickú veľkosť, aby sa zmestil na akýkoľvek televízny stojan, poskytuje malé zvýšenie výšky, ktorú potrebujete, pričom má pod sebou stále dostupný úložný priestor. Tento stúpač vyrobený z dreva je vyrobený tak, aby vám vydržal dlhé roky. Prineste si domov tento posilňovač ešte dnes, aby ste pridali ďalší potrebný dotyk, ktorý pomôže zabaviť rodinu a hostí v ktorejkoľvek miestnosti.

Jednoduchá montáž; Krásna čierna povrchová úprava dreva; Ideálne pre každú izbu; Koordinuje sa s akýmkoľvek dekorom. Poskytne roky zábavy; (W) 26,63 x (D) 15,75 x (H) 5,38.

Povrchová úprava dreveného stojana Malý monitor Riser Black

Drevený stojan povrch Malý monitor Riser Black


Povrchová úprava dreveného stojana Veľký monitor Riser Black. Veľký stojan na monitor Convenience Concepts, ktorý má praktickú veľkosť, aby sa zmestil na akýkoľvek TV stojan, poskytuje dokonalú výšku, ktorú potrebujete, a zároveň ponúka dva samostatné úložné priestory pod ním. Tento stúpač vyrobený z dreva je vyrobený tak, aby vám vydržal dlhé roky. Prineste si domov tento posilňovač ešte dnes, aby ste pridali ďalší potrebný dotyk, ktorý pomôže zabaviť rodinu a hostí v ktorejkoľvek miestnosti.

Jednoduchá montáž; Krásna čierna povrchová úprava dreva; Dva samostatné skladovacie priestory; Koordinuje sa s akýmkoľvek dekorom. Poskytne roky zábavy; (Š) 42 x (D) 15,75 x (V) 7,87.

Povrchová úprava dreveného stojana Veľký monitor Riser Black


Povrchová úprava drevených stojanov Aspen 48 Black. Moderný štýl je podstatou TV stojana Convenience Concepts Aspen. Má otvorený dizajn s množstvom úložného priestoru, tri uzavreté skrinky a dve bambusové dvierka.


Neutral Chelsea Boots Lucky Brand Fallo


Tri samostatné police poskytujú dostatok priestoru pre všetku vašu elektroniku. Tento TV stojan je skvelou voľbou, ktorá sa hodí takmer do každého interiéru. Tento TV stojan je vyrobený z dreva, bambusu a komponentov z nehrdzavejúcej ocele a je vyrobený tak, aby vám vydržal dlhé roky. otvorený a moderný dizajn; Tri uzavreté skladovacie priestory; Bambusové dvere; Jednoduchá montáž; Ľahko sa hodí k akémukoľvek dekoru; (W) 47,25 x (D) 15,75 x (H) 36; Krásny čierny drevený povrch.

Povrchová úprava drevených stojanov Aspen 48 Black


Povrchová úprava dreveného stojana Lexington 59 Black. Moderný retro dizajn TV stojana Lexington je skvelý spôsob, ako oživiť vašu obývačku. Vďaka dreveným vretenovým dvierkam na dvoch skrinkách a piatich dodatočných odkladacích priehradkách budete mať dostatok miesta na všetko od CD po DVD spolu so všetkou elektronikou. Tento TV stojan je vyrobený z dreva a je vyrobený tak, aby vám vydržal roky zábavy.

Prineste si domov tento nápadný kúsok a začnite štýlovo baviť rodinu a hostí! Vlastnosti: Drevené vretenové dvere; Sedem oddelených úložných priestorov; moderný dizajn; Koordinuje sa s akýmkoľvek dekorom. Poskytne roky zábavy; Krásny čierny drevený povrch; (Š) 59 x (D) 15,75 x (V) 19,63.

Povrchová úprava dreveného stojana Lexington 59 Black