Povrchová úprava dreveného stojana 3 vrstvy široká biela. 3-vrstvový TV stojan Designs2Go je dokonalým doplnkom každej obývačky. S otvoreným moderným dizajnom, ktorý umožňuje jednoduchú správu káblov. Obsahuje tiež tri priestranné police, ktoré vám poskytnú dostatok miesta pre všetky vaše mediálne komponenty. Tento TV stojan je vyrobený z dreva a komponentov z nehrdzavejúcej ocele a je vyrobený tak, aby vám vydržal dlhé roky. Prineste si domov tento kúsok a začnite sa baviť takmer v každej miestnosti v domácnosti. Nevyžadujú sa žiadne nástroje; Krásna biela povrchová úprava dreva; Nehrdzavejúce tyče z nehrdzavejúcej ocele; Poskytnú roky zábavy. Tri police poskytujú dostatok priestoru; (Š) 42 x (D) 15,75 x (V) 21,63.

Povrchová úprava dreveného stojana 3 vrstvy široká biela

Drevený stojan povrch 3 vrstvy široká biela


Povrchová úprava drevených stojanov 42 3-vrstvový široký sivobiely svetlý dub. 3-vrstvový TV stojan Designs2Go je dokonalým doplnkom každej obývačky. S otvoreným moderným dizajnom, ktorý umožňuje jednoduchú správu káblov. Tento TV stojan je vyrobený z dreva a komponentov z nehrdzavejúcej ocele a je vyrobený tak, aby vám vydržal dlhé roky zábavy. S tromi policami je dostatok miesta pre všetky vaše elektronické komponenty, ako aj filmy, hry a dokonca aj dekorácie. Prineste si ho domov ešte dnes a pripravte si zábavu. Krásna sivobiela povrchová úprava svetlého dubového dreva; Materiál: kresba dreva; Nie sú potrebné žiadne nástroje; Chrómové tyče z nehrdzavejúcej ocele; Poskytne roky radosti; 21,63 V x 42 Š x 15,75 H.

Povrchová úprava drevených stojanov 42 3-vrstvový široký sivobiely svetlý dub


Drevený stojan 34 3-vrstvový Highboy Cherry. Highboy TV Stand by Convenience Concepts je elegantne krásny spôsob, ako vylepšiť výzdobu vášho domova a zároveň uľahčiť zábavu. Tento TV stojan je vyrobený z dreva a komponentov z nehrdzavejúcej ocele a je vyrobený tak, aby vám vydržal dlhé roky zábavy. S tromi policami a skrinkami je dostatok miesta pre všetky vaše elektronické komponenty, ako aj filmy, hry a dokonca aj dekorácie. Prineste si ho domov ešte dnes a pripravte si zábavu. Krásna povrchová úprava čerešňového dreva; Materiál: kresba dreva; 3 poschodia a spodná uzavretá skrinka; Odolné čierne tvrdé plastové dvere; Jednoduchá montáž; poskytnuté nástroje; Súradnice s akýmkoľvek dekorom; Poskytne roky radosti; 36 V x 34,38 Š x 15,75 H.

Drevený stojan 34 3-vrstvový Highboy Cherry


Drevený stojan 60 Urban Blend TV konzolový stolík, bufet DriftWood Stand 60 Urban Blend TV konzolový stolík, bufet. Vďaka pridanej výške a štýlu sa tento konzolový stolík perfektne hodí do každej miestnosti vo vašom dome, či už ide o zábavu, stolovanie alebo dekoratívne účely. Tento stojan je vyrobený z vysokokvalitnej MDF dosky a pojme väčšinu televízorov do 65 palcov. Obsahuje nastaviteľné police za sklenenými dverami, ktoré poskytujú dostatok úložného priestoru pre mediálne komponenty alebo dekoratívne doplnky. Obsahuje dve multifunkčné úložné zásuvky a priestrannú spodnú policu. Krásna mestská zmes naplaveného dreva a čiernej; Vyrobené z vysoko kvalitnej MDF konštrukcie s odolným laminátom a kovovým rámom; Ideálne na zábavné, stolovacie alebo dekoratívne účely; Pojme väčšinu televízorov do 65 palcov; Nastaviteľné police; Dve odkladacie zásuvky a dve skrinky; Priestranná spodná polica. Hmotnosť produktu: 35 V x 60 Š x 16 H; Hmotnosť produktu: 95 libier; Nosnosť: Nosnosť 250 libier. .

Drevený stojan 60 Urban Blend TV konzolový stolík, bufet DriftWood Stand 60 Urban Blend TV konzolový stolík, bufet