Drevený stojan plávajúci svetlohnedý Brie 2-vrstvový. Ak nemáte radi tradičné televízne stojany alebo konzoly, táto moderná drevená 2-poschodová polica ako plávajúci TV stojan je pre vás skvelá. Má svetlohnedú povrchovú úpravu a ponúka dve otvorené police, ktoré ponúkajú dostatok priestoru na uloženie a vystavenie, a premyslený zaoblený roh zabráni náhodnému zraneniu. Obsahuje: Jeden plávajúci TV stojan; Štýl: Moderný; Povrchová úprava: svetlohnedá; Materiály: MDF, drevotrieska, masívne drevo, kovové príslušenstvo; Predrezaný kábel a otvor na kábel v zadnej časti; Dve poschodové otvorené police. Zaoblené rohy.

Drevený stojan plávajúci svetlohnedý Brie 2-vrstvový

Drevený stojan plávajúci svetlohnedý Brie 2-vrstvový


Drevený stojan na plávajúce cappuccino Brie 2-vrstvový. Ak nemáte radi tradičné televízne stojany alebo konzoly, táto moderná drevená 2-poschodová polica ako plávajúci TV stojan je pre vás skvelá. Má cappuccino povrchovú úpravu, ponúka dve otvorené police, ktoré ponúkajú dostatok priestoru na uloženie a vystavenie, a premyslený zaoblený roh zabraňuje náhodnému zraneniu. Obsahuje: Jeden plávajúci TV stojan; Štýl: Moderný; Záver: Cappuccino; Materiály: MDF, drevotrieska, masívne drevo, kovové príslušenstvo; Predrezaný kábel a otvor na kábel v zadnej časti; Dve poschodové otvorené police. Zaoblené rohy.

Drevený stojan na plávajúce cappuccino Brie 2-vrstvový


Drevený nástenný TV stojan Distressed Grey Astro. Vytvorte ultramodernú atmosféru vo svojej obývačke alebo spálni s dreveným nástenným TV stojanom Astro. Umiestnite pod svoj namontovaný televízor na uloženie a usporiadanie mediálneho príslušenstva alebo káblových a herných konzol. Pohodlne pripojte svoje zariadenia pomocou vopred vyrezaných otvorov na každej poličke. Využite svoj priestor na maximum a zároveň vytvorte jedinečnú estetiku, ktorá nenaruší váš rozpočet. Tento nástenný TV stojan je dostupný vo viacerých povrchových úpravách a je v šedej farbe, aby vyhovoval existujúcej farebnej schéme vášho priestoru. Obsahuje: Jeden TV stojan; Štýl: Súčasný; Povrchová úprava: Distressed Grey; Materiály: MDF, drevotrieska, kovové príslušenstvo; Jedna zásuvka na otváranie fliaš a ďalšie príslušenstvo; Dve odkladacie police rôznych veľkostí; Odnímateľný stojan na víno; Príťažlivosť geometrického dizajnu; Sklad vína pre osem fliaš; Predrezaný otvor pre pohodlné vedenie káblov. Detaily dreva; Plávajúci dizajn.

Drevená nástenná TV Distressed Grey Astro


Drevený nástenný TV stojan zvetraný dub Astro. Vytvorte ultramodernú atmosféru vo svojej obývačke alebo spálni s dreveným nástenným TV stojanom Astro. Umiestnite pod svoj namontovaný televízor na uloženie a usporiadanie mediálneho príslušenstva alebo káblových a herných konzol. Pohodlne pripojte svoje zariadenia pomocou vopred vyrezaných otvorov na každej poličke. Využite svoj priestor na maximum a zároveň vytvorte jedinečnú estetiku, ktorá nenaruší váš rozpočet. Tento nástenný TV stojan je dostupný vo viacerých povrchových úpravách a je vyrobený z zvetraného dubu, aby sa prispôsobil existujúcej farebnej schéme vášho priestoru. Obsahuje: Jeden TV stojan; Štýl: Súčasný; Povrchová úprava: zvetraný dub; Materiály: MDF, drevotrieska, kovové príslušenstvo; Jedna zásuvka na otváranie fliaš a ďalšie príslušenstvo; Dve odkladacie police rôznych veľkostí; Odnímateľný stojan na víno; Príťažlivosť geometrického dizajnu; Sklad vína pre osem fliaš; Predrezaný otvor pre pohodlné vedenie káblov. Detaily dreva; Plávajúci dizajn.

Drevená nástenná TV zvetraný dub Astro