Drevený stojan na zábavnú konzolu Flanel Béžová povrchová úprava. Flanelová konzola Midtown Entertainment Console, vybavená 6 nastaviteľnými vnútornými policami, riadením káblov a ventiláciou inštalovanými na zadnom paneli, definuje premiérovú mediálnu funkčnosť v krásne modernej siluete. Štyri matné čierne dvierka s kovovým rámom so skoseným sklom; Šesť nastaviteľných políc. Vedenie káblov/vetranie na zadnom paneli.

Drevený stojan na zábavnú konzolu Flanel Béžová povrchová úprava

Drevený stojan na zábavnú konzolu Flanel Béžová povrchová úprava


Drevený stojan, zinková kovová konzola/stôl na médiá s dvoma zásuvkami Alaterre Millwork 50. Zinkový kov zmiešaný s drevom a kovovými akcentmi prepožičiava moderný priemyselný štýl vášmu obytnému priestoru. Táto konzola s dĺžkou 50 môže slúžiť ako krásny vstupný stolík, vitrína v rodinnej izbe alebo stojan na médiá/TV. S dvomi zásuvkami a dlhou policou poskytuje dostatok miesta na uloženie diaľkových ovládačov alebo elektronických zariadení. Tento veľký stôl ponúka rovnováhu medzi robustnosťou a pevnosťou s ľahkosťou zinkových kovových dosiek; akcent priečnej tyče v zadnej časti ponúka jedinečný nádych. Priestranná polica poskytuje ideálne miesto pre časopisy alebo umelú rastlinu. Zmes dreva a kovov na pozdvihnutie vášho rustikálneho industriálneho štýlu; Dosky z pozinkovanej ocele; Vrátane dvoch zásuviek; Kovový vrch, poskytujúci moderný vzhľad; Starožitné kovové akcenty zo železa na zadnej strane stola; Vrátane ďalšej police na vystavenie; Polica nie je nastaviteľná. Áno; Popis záruky: Obmedzená 1 rok; Počet zásuviek: 2.

Drevený stojan, zinková kovová konzola/stôl na médiá s dvoma zásuvkami Alaterre Millwork 50


Drevená stojanová konzola 50 Traditional Brown Engineered. S touto 44-palcovou prechodnou drevenou mediálnou konzolou sa spája elegancia s funkciou. Ponúka dostatok úložného priestoru pre vaše komponenty za dvojitými dverami s tabuľami z tvrdeného bezpečnostného skla. Jeho káblové vedenie. systém vám pomáha udržiavať uprataný zábavný priestor, aby ste si mohli vychutnať svoje obľúbené filmy a športové hry. Tento TV stojan podporuje televízory s uhlopriečkou až 50 palcov a je vyrobený z vysoko kvalitného upraveného dreva s odolným, textúrovaným povrchom, ktorý sa hodí do vášho domova. Povrchová úprava:Tradičná hnedá; Materiál: Vyrobené z vysoko kvalitného upraveného dreva a odolného laminátu; Podporuje TV do 50; vedenie káblov. systém; Veľký úložný priestor; Tabule z tvrdeného bezpečnostného skla; Lode pripravené na montáž.

Drevená stojanová konzola 50 Traditional Brown Engineered


Drevený stojanový konzolový bufetový stôl Espresso 53. Vďaka pridanej výške a štýlu tohto konzolového stola sa perfektne hodí do každej miestnosti vo vašom dome, či už ide o zábavu, stolovanie alebo dekoratívne účely. Tento stojan je vyrobený z vysokokvalitnej MDF dosky a pojme väčšinu televízorov do 55 palcov. Obsahuje nastaviteľné police za sklenenými dverami, ktoré poskytujú dostatok úložného priestoru pre mediálne komponenty alebo dekoratívne doplnky. Obsahuje dve multifunkčné úložné zásuvky a priestrannú spodnú policu. Krásny záver espressa; Ideálne na zábavné, stolovacie alebo dekoratívne účely; Vyrobené z vysoko kvalitnej MDF konštrukcie s odolným laminátovým povrchom; Tabule z tvrdeného bezpečnostného skla; Nastaviteľné police; Dve odkladacie zásuvky a dve skrinky; Priestranná spodná polica; Lode pripravené na zostavenie s podrobnými pokynmi; Pojme väčšinu televízorov do 55 palcov.

Drevený stojanový konzolový bufetový stôl Espresso 53