Drevený stojan na mólo Knižnica Antique White Laurenza Rustic. Úložný priestor nikdy nevyzeral tak štýlovo s touto rustikálnou mólovou knižnicou Laurenza so zásuvkami v štýle chaty. Boky tejto antickej bielej knižnice z masívneho dreva majú otvorenú mriežkovú štruktúru v tvare X. Vďaka dvom zásuvkám a trom úrovniam políc je priestor pre všetky vaše knihy, médiá a rôzne drobnosti. Obsahuje: Jedna knižnica; Štýl: Rustikálny; Povrchová úprava: Antique White; Materiály: masívne drevo, drevená dyha; Dve zásuvky zabudované do police na knihy; Tri police do knižnice. dizajn mriežky v tvare X; TV stojan nie je súčasťou dodávky.

Drevený stojan na mólo Knižnica Antique White Laurenza Rustic

Drevený stojan na mólo Knižnica Antique White Laurenza Rustic


Drevený stojan Konzola na ukladanie médií Biely dub 70. Zobrazte svoj televízor štýlovo s týmto 70-palcovým TV stojanom. Táto úložná konzola je vyrobená z vysokokvalitného MDF s odolnou laminátovou povrchovou úpravou pre bohatý a štruktúrovaný povrch a má dve nastaviteľné police na oboch stranách pre čokoľvek od elektroniky až po domáce dekorácie. S portom na vedenie káblov v zadnej časti každého policového priestoru sa už nikdy nebudete musieť obávať zamotaného neporiadku drôtov, pretože v nich bude poriadok. Toto zábavné centrum spája tradičný štýl s trendovým rustikálnym vzhľadom farmy s jednoduchým dizajnom a bude klasickým kúskom vašej obývačky. Tento mediálny stojan pojme väčšinu plochých televízorov s uhlopriečkou až 75 palcov. V bohatom, štruktúrovanom drevenom prevedení; Vyrobené z vysokokvalitného MDF s odolným laminátom; Podporuje až 250 libier pre silný dizajn.

Drevený stojan Konzola na ukladanie médií Biely dub 70


Drevený stojan Accent Truhlica Biely dub 32 posuvné dvere do stodoly. Táto komoda Accent s prednými dverami skrine inšpirovanými stodolou vyžaruje vášmu domovu očarujúci vidiecky vzhľad. Kombinácia rustikálneho, moderného statku a tradičnej príťažlivosti pre celkový štýlový doplnok vášho priestoru. Posuvné dvierka uzatvárajú obe strany odkladacej skrinky, aby zahŕňali otvorený aj uzavretý úložný priestor. Umiestnite do svojej predsiene ako vstupný stolík, spálňu ako odkladaciu skrinku, obývačku ako TV stolík alebo kuchyňu ako bufet pre čokoľvek od médií až po dekoráciu. Vyrobené z estetického vzhľadu dreva z vysokokvalitného MDF a odolného laminátu s kovovými prvkami. Povrchová úprava: Biely dub; Materiál: vysokokvalitná MDF, laminát, kov; Vďaka rustikálnemu, modernému a tradičnému štýlu farmárskeho domu je očarujúcim doplnkom vášho domova; Vrátane nastaviteľných políc, otvoreného a uzavretého úložného priestoru a odkrytého hardvéru; S posuvnými dverami s inšpirovaným čelom stodoly. Hrudník

Drevený stojan Accent Truhlica Biely dub 32 posuvné dvere do stodoly


Drevený stojan Beaumont Lane 71 Pure White Dark. Zábavné jednotky môžu vyzerať ťažkopádne, ale veci sa menia použitím hodvábne lesklej farby v žiarivo bielej farbe a elegantne detailným spracovaním dreva. Výsledkom je dizajn, ktorý je svieži a čistý, ktorý sa neunúti, no určite si ho všimnete. A s jednoduchým vedením káblov. vzhľad nikdy nepokazia neposlušné drôty. Odkryli sme jeho drevený vrchný povrch a ošetrili ho hlbokým a tmavým moridlom na drevo, ktoré odráža svetlo. Mierne sme poškodili aj lak, takže navodzuje nádhernú, predtým milovanú atmosféru. Povrchová úprava: Čistá biela a tmavé drevo; Pevný mahagón sušený v peci; Starožitný mosadzný hardvér; Ručne dokončovaný nábytok; Pololesklý lakovaný povrch pokrytý odolným tmelom; Už zmontované; 3 Vonkajšie policové priehradky.

Drevený stojan Beaumont Lane 71 Pure White Dark