Drevený stojan na jednoposchodový TV otočný čerešňa. Jednovrstvový otočný stojan Designs2Go je ideálny pre každé centrum domácej zábavy alebo kanceláriu. Vďaka otočnému pohybu o 360 stupňov, ktorý umožňuje vášmu televízoru alebo monitoru pohybovať sa rovnako voľne ako vy. Jeho predmontovaný dizajn je jednoduchý, takže ho môžete okamžite nastaviť a použiť. Či už sa budete vyhýbať popoludňajšiemu slnečnému žiareniu, alebo ho natočíte tak, aby sa zmestil do vášho útulného miesta, určite bude vyhovovať mnohým vašim potrebám. Krásna povrchová úprava čerešňového dreva; Na montáž nie sú potrebné žiadne nástroje; Materiál: drevotriesková doska; 360 stupňový otočný pohyb; Ideálne pre TV stojany a monitory; Koordinuje sa s akýmkoľvek dekorom. Poskytne roky zábavy; 1,5 V x 31,5 Š x 15,75 H.

Drevený stojan na jednoposchodový TV otočný čerešňa

Drevený stojan na jednoposchodový TV otočný čerešňa


Drevený stojan Finish XL Dvojvrstvový TV otočný čerešňa. Dvojvrstvový otočný záves Designs2Go XL je ideálny pre každé centrum domácej zábavy alebo kanceláriu. Vďaka otočnému pohybu o 360 stupňov, ktorý umožňuje vášmu televízoru alebo monitoru pohybovať sa rovnako voľne ako vy. Vďaka jednoduchej montáži ho môžete rýchlo nastaviť a ihneď použiť. Či už sa budete vyhýbať popoludňajšiemu slnečnému žiareniu, alebo ho natočíte tak, aby sa zmestil do vášho útulného miesta, určite bude vyhovovať mnohým vašim potrebám. Krásna povrchová úprava čerešňového dreva; Na montáž nie sú potrebné žiadne nástroje; Materiál: drevotriesková doska; 360 stupňový otočný pohyb; Ideálne pre TV stojany a monitory; Koordinuje sa s akýmkoľvek dekorom. Poskytne roky zábavy; 9,25 V x 31,5 Š x 15,75 H.

Drevený stojan Finish XL Dvojvrstvový TV otočný čerešňa


Drevená TV konzola Espresso 58. Kombinácia štýlu a funkcie dáva tejto súčasnej drevenej TV konzole výrazný vzhľad. Dizajn vytvára elegantný, moderný vzhľad vyrobený z vysokokvalitného MDF a odolného laminátu. Konzola pojme väčšinu plochých televízorov až do 60 palcov. Konzola tiež poskytuje dostatok priestoru pre A/V komponenty a ďalšie mediálne príslušenstvo s nastaviteľnými policami. Záver: Espresso; Materiály: Vysokokvalitná MDF a odolný laminát; Obsahuje nastaviteľné police a úložný priestor pre A/V komponenty; Pojme väčšinu TV s plochou obrazovkou až do 60 palcov. Návod na montáž je súčasťou bezplatného čísla a podpory online.

Drevená TV konzola Espresso 58


Drevená dyha 65 TV stojan Mahagón Altra Wildwood. Televízny stojan Altra Wildwood Wood Veneer 65 prináša krásu a organizáciu do vašej obývačky. Tento TV stojan z drevenej dyhy pojme TV s plochou obrazovkou až do šírky 65. Krásny tmavý mahagónový povrch má čierne kovové bočné rámy. Televízny stojan Altra Wildwood Wood Veneer 65 vyžaduje montáž pri dodaní. Povrchová úprava: mahagón; Materiály: kov, drevená dyha, farba, práškové lakovanie a MDF; Televízny stojan Altra Wildwood Wood Veneer 65 prináša novú úroveň sofistikovanosti do vašej obývačky; Stojan na TV pojme väčšinu televízorov s plochým panelom do šírky 65 a 120 libier. Stojan na TV obsahuje otvorené police pre ľahký prístup ku komponentom a príslušenstvu; Dve zásuvky poskytujú skryté uloženie; Rustikálny štýl dodá vašej izbe okamžitú aktualizáciu; Elegantný tmavý mahagónový povrch s čiernymi kovovými prvkami znamená, že sa budete baviť vo veľkom štýle; Konštrukcia z pravej drevenej dyhy s kovovými prvkami.

Drevená dyha 65 TV Mahagon Altra Wildwood