Drevený stojan Monterey 48 Cherry Black. Stojan na TV Designs2Go Monterey v bohatom dvojfarebnom čiernom a čerešňovom drevenom prevedení je skvelý spôsob, ako dodať vášmu domovu nádych elegancie moderným spôsobom. Obsahuje dve uzavreté skrinky na skryté ukladanie a tri otvorené police, ktoré umožňujú organizáciu káblov. vánok. Televízny stojan Monterey je nenáročný na oči a zároveň poskytuje dostatok priestoru pre všetky vaše mediálne komponenty.

Bohatá elegantná 2 tónová čerešňa a čierna povrchová úprava dreva; 2 uzavreté skrinky na skryté skladovanie; 3 Otvorené police. Veľa úložného priestoru pre všetky typy mediálnych komponentov; Dodávané nástroje na jednoduchú montáž; (V) 21,25 x (Š) 47,25 x (D) 15,75.

Drevený stojan Monterey 48 Cherry Black

Drevený stojan Monterey 48 Cherry Black


Drevený stojan s krbom Black 58 Rustic. Zobrazte svoj televízor štýlovo s týmto 58-palcovým TV stojanom a elektrickým krbom. Táto úložná konzola je vyrobená z vysokokvalitného MDF s odolnou laminátovou povrchovou úpravou pre bohatý, textúrovaný povrch a má dve nastaviteľné police na oboch stranách krbu na čokoľvek od elektroniky až po domáce dekorácie. S portom na vedenie káblov v zadnej časti každého policového priestoru sa už nikdy nebudete musieť obávať zamotaného neporiadku drôtov, pretože v nich bude poriadok. Toto zábavné centrum spája tradičný štýl s trendovým rustikálnym vzhľadom farmy s jednoduchým dizajnom a bude klasickým kúskom vašej obývačky. Tento mediálny stojan pojme väčšinu plochých televízorov s uhlopriečkou až 60 palcov. Inštalácia krbu nevyžaduje žiadneho technika, stačí ho zapojiť do akejkoľvek bežnej domácej zásuvky.

Krásny a moderný čierny povrch; Vyrobené z vysokokvalitného MDF a odolného laminátu; Konzola obsahuje elektrický krb na dodanie tepla do miestnosti; Nie je potrebný žiadny elektrikár, jednoduchá zásuvná jednotka; Pojme väčšinu televízorov do 60 palcov; Veľký úložný priestor; Lode pripravené na zostavenie s podrobnými pokynmi.

Drevený stojan s krbom Black 58 Rustic


Drevený stojan Finish 59 XL Monterey Cherry Black. Stojan na TV Designs2Go Monterey v bohatom dvojfarebnom čiernom a čerešňovom drevenom prevedení je skvelý spôsob, ako dodať vášmu domovu nádych elegancie moderným spôsobom. Obsahuje dve uzavreté skrinky na skryté ukladanie a tri otvorené police, ktoré umožňujú organizáciu káblov. vánok. Televízny stojan XL Monterey je nenáročný na oči a zároveň poskytuje dostatok priestoru pre všetky vaše mediálne komponenty.

Povrchová úprava: čerešňa a čierne drevo; Materiál: kresba dreva; 2 Uzavreté skrinky na skryté skladovanie; 3 Otvorené police. Veľa úložného priestoru pre všetky typy mediálnych komponentov; Jednoduchá montáž; poskytnuté nástroje; 22,25 V x 59 Š x 15,75 H.

Drevený stojan Finish 59 XL Monterey Cherry Black


Povrchová úprava dreveného stojana s policami Oxford Black. Oxford TV Stand by Convenience Concepts je skvelým doplnkom do každej domácnosti. V bohatom lesklom čiernom prevedení určite doplní akúkoľvek domácu výzdobu. Obsahuje štyri samostatné priehradky, ktoré poskytujú dostatok úložného priestoru pre akúkoľvek TV, hranie alebo mediálne potreby. vedenie káblov. otvory sú k dispozícii na hornej polici. K dispozícii sú aj koordinačné kusy, ktoré sa predávajú samostatne.


Biele šumivé víno Sartarelli Brut Sparkling


Tento TV stojan je vyrobený z dreva a je vyrobený tak, aby vydržal. Krásny čierny drevený povrch; Materiál: Drevo; Dostupné v dvoch povrchových úpravách; 4 otvorené úložné priestory; káblový manažment. Dopĺňa akýkoľvek dekor; Poskytne roky zábavy; 24 V x 15,75 Š x 47,25 H.

Povrchová úprava dreveného stojana s policami Oxford Black