Drevený stojan leptaný dub Sauder Station House Metal. Stredobod pozornosti vo vašej obývačke si zaslúži štýlový náprotivok. Dodajte svojej obývačke nádych rustikálneho štýlu a dizajnu s týmto credenza z kolekcie Station House. Tento TV stojan pojme až 65 TV, vďaka čomu je ideálnym miestom na stretnutie s priateľmi pri sledovaní veľkých hier alebo pri hraní nekonečných hodín videohier. Netreba sa obávať nedostatku úložného priestoru. Táto TV skrinka obsahuje šesť priestranných otvorených políc spolu s jedným úložným priestorom v skrini. Tieto police sú ideálne na ukladanie a vystavovanie rôznych predmetov, ako sú vaše obľúbené knihy, zeleň v črepníkoch a zarámované fotografie vašej rodiny. Za dvojitými dvierkami je skrytý úložný priestor, ktorý obsahuje nastaviteľnú policu, ktorá sa dá posúvať do rôznych výšok pre flexibilné uloženie predmetov všetkých tvarov a veľkostí. Táto zábavná jednotka je atraktívna z každého uhla a je dokončená zo všetkých strán pre všestranné umiestnenie. Táto credenza je dokončená v leptanom dube a detailne vybavená textúrovaným kovovým rámom s práškovým nástrekom a určite vynikne vo vašej domácnosti. Povrchová úprava: Leptaný dub; Materiál: Drevo a kov; Pojme až 65 TV s hmotnosťou 70 libier alebo menej pre optimálny pôžitok zo sledovania; Otvorené police na uloženie a vystavenie audio/video vybavenia, kníh, obrázkov a pod. Skrytý úložný priestor za dverami obsahuje nastaviteľnú policu pre flexibilné možnosti skladovania; Povrchová úprava zo všetkých strán pre všestranné umiestnenie kdekoľvek vo vašej domácnosti; Textúrovaný kovový rám s práškovým nástrekom pre dlhú životnosť. Hmotnosť produktu: 90,86 libier; kabinet

Drevený stojan leptaný dub Sauder Station House Metal

Drevený stojan leptaný dub Sauder Station House Metal


Povrchová úprava stojana na drevo Blake Barn Dvere svetlý dub. Doplňte vzhľad svojho statku pomocou dvierok Blake Barn TV Stand by Convenience Concepts. Táto prirodzená silueta s čistými líniami má optimálny úložný a zobrazovací priestor pre zábavu. Dve posuvné dvere sa horizontálne posúvajú po kovovej tyči a umožňujú rýchly a jednoduchý prístup k celkom šiestim policiam. Vďaka nekonečnej všestrannosti umiestnite tento rustikálny kúsok do svojej rodinnej izby, obývačky alebo domácej kancelárie. Tento stojan, vytvorený pre odolnosť a dlhú životnosť, bol vyrobený z drevotrieskovej dosky a zakončený bohatou melamínovou dyhou. Streamujte svoj obľúbený televízny seriál hneď po doručení vďaka jeho zostaveniu v deviatich krokoch. Hľadajte ďalšie kúsky rustikálneho statku od Convenience Concepts, každý sa predáva samostatne. Rustikálny farmársky štýl; Dostupné vo viacerých povrchových úpravách; Posuvné dvierka pre ľahký prístup k 6 policiam. Kovové kľučky dverí; (D) 52 palcov x (Š) 15,75 palcov x (V) 23,75 palcov Krásna povrchová úprava svetlého dubového dreva.

Povrchová úprava stojana na drevo Blake Barn Dvere svetlý dub


Drevený stojan na konzolový bufet Antique Grey 52. Vďaka pridanej výške a štýlu tohto konzolového stolíka sa perfektne hodí do každej miestnosti vo vašom dome, či už ide o zábavu, stolovanie alebo dekoratívne účely. Tento stojan je vyrobený z vysokokvalitnej MDF dosky a pojme väčšinu televízorov do 55 palcov. Krásny starožitný sivý povrch; Vyrobené z vysoko kvalitnej MDF, práškovo lakovaného kovu a tvrdeného bezpečnostného skla; Jedinečná výška 35 palcov; Vysokokvalitná MDF konštrukcia s odolným laminátovým povrchom; Nosnosť 250 lbs. Tabule z tvrdeného bezpečnostného skla; Nastaviteľné police; Lode pripravené na zostavenie s podrobnými pokynmi.

Drevený stojan na konzolový bufet Antique Grey 52


Drevená konzola na ukladanie médií na TV Antique Grey 52. Táto drevená konzola na médiá, postavená na podporu televízorov až do 55 palcov, je dokonalým riešením pre vašu domácu zábavu. Obsahuje štyri mediálne skrinky s nastaviteľnými policami a vstavaným vedením káblov. systém, ktorý vyhovuje vašim komponentom. Krásny starožitný sivý povrch; Vyrobené z vysoko kvalitného MDF s povrchovou úpravou z masívnej drevenej dyhy; Robustný dizajn, nosnosť 250 lbs. Výplň dverí z tvrdeného bezpečnostného skla; Štýlový, tradičný dizajn; Nastaviteľné police s dostatkom úložného priestoru; Lode pripravené na zostavenie s podrobnými pokynmi.

Drevená konzola na ukladanie televíznych médií Antique Grey 52