Drevený stojan Kovová mediálna konzola TV 75 Mercana Argyle II Hnedá. TV skrinka zo série Argyle, Argyle II, sa vyznačuje zložito ručne vyrobenými drevenými dvernými panelmi namontovanými na pevnom čiernom kovovom ráme. Argyle II má štyri dvierka a malú poličku na médiá, do ktorej sa zmestí všetko príslušenstvo pre zábavu a televízor s veľkosťou až 75. Argyle II je krásna TV skrinka s ručne vyrobenými drevenými dvernými panelmi namontovanými na kovovom ráme. TV skrinka zo série Argyle, Argyle II, obsahuje zložito ručne vyrobené drevené dverové panely namontované na pevnom čiernom kovovom ráme; Argyle II má štyri dvierka a malú poličku na médiá, do ktorej sa zmestí všetko zábavné príslušenstvo a televízor s veľkosťou až 75; Hmotnosť bez produktu: 145; Záruka: 90 dní.

Drevený stojan Kovová mediálna konzola TV 75 Mercana Argyle II Hnedá

Drevený stojan Kovová mediálna konzola TV 75 Mercana Argyle II Hnedá


Drevený stojan Povrchová úprava čierna Nerezové tyče 3 vrstvy sivá. Optimalizujte svoj priestor s 3-vrstvovým TV stojanom Designs2Go od Convenience Concepts. Jeho otvorený koncept dizajnu a moderný štýl sa perfektne hodí do vašej obývačky alebo domácej pracovne. Tento kúsok má tri poschodia, ktoré poskytujú dostatok priestoru pre všetky vaše zábavné potreby. Vyrobené police vyrobené z drevotrieskovej dosky a melamínu podopreté tyčami z nehrdzavejúcej ocele dodávajú tomuto TV stojanu životnosť. Vychutnajte si svoje obľúbené relácie okamžite vďaka rýchlej a jednoduchej montáži v 4 krokoch. Doplňte svoj domáci vzhľad o zladené kúsky z kolekcie Designs2GO od Convenience Concepts. Súčasť kolekcie Designs2Go; K dispozícii viacero povrchových úprav; Vyrobené z drevotrieskovej dosky/melamínu/nehrdzavejúcej ocele/plastu; Pojme televízory s uhlopriečkou až 32 palcov; Nevyžadujú sa žiadne nástroje; (W) 15,75 x (D) 31,5 x (H) 22,25; Krásny šedý drevený povrch.

Drevený stojan Povrchová úprava čierna Nerezové tyče 3 vrstvy sivá


Drevený stojan s povrchovou úpravou 3-vrstvový stojan z barnwood hnedý. Optimalizujte svoj priestor s 3-vrstvovým TV stojanom Designs2Go od Convenience Concepts. Jeho otvorený koncept dizajnu a moderný štýl sa perfektne hodí do vašej obývačky alebo domácej pracovne. Tento kúsok má tri poschodia, ktoré poskytujú dostatok priestoru pre všetky vaše zábavné potreby. Vyrobené police vyrobené z drevotrieskovej dosky a melamínu podopreté tyčami z nehrdzavejúcej ocele dodávajú tomuto TV stojanu životnosť. Vychutnajte si svoje obľúbené relácie okamžite vďaka rýchlej a jednoduchej montáži v 4 krokoch. Doplňte svoj domáci vzhľad o zladené kúsky z kolekcie Designs2GO od Convenience Concepts. Súčasť kolekcie Designs2Go; Krásna hnedá drevená povrchová úprava; Vyrobené z drevotrieskovej dosky/melamínu/nehrdzavejúcej ocele/plastu; Pojme televízory s uhlopriečkou až 32 palcov; Nevyžadujú sa žiadne nástroje; (Š) 15,75 x (D) 31,5 x (V) 22,25.

Drevený stojan s povrchovou úpravou 3-vrstvový stojan z barnwood hnedý


Povrchová úprava dreveného stojana Trojvrstvová široká sivá umelá breza. Modernizujte svoj priestor s 3-vrstvovým TV stojanom Designs2Go od Convenience Concepts. Jeho otvorený koncept dizajnu a moderný štýl sa perfektne hodí do vašej obývačky alebo domácej pracovne. Tento kúsok má tri poschodia, ktoré poskytujú dostatok priestoru pre všetky vaše zábavné potreby. Vyrobené police vyrobené z drevotrieskovej dosky a melamínu podopreté tyčami z nehrdzavejúcej ocele dodávajú tomuto TV stojanu životnosť. Vychutnajte si svoje obľúbené relácie okamžite vďaka rýchlej a jednoduchej montáži v 4 krokoch. Doplňte svoj domáci vzhľad o zladené kúsky z kolekcie Designs2GO od Convenience Concepts. Súčasť kolekcie Designs2Go; Nádherná sivá umelá povrchová úprava z brezového dreva; Nehrdzavejúce tyče z nehrdzavejúcej ocele; Vyrobené z drevotrieskovej dosky/melamínu/nehrdzavejúcej ocele/plastu; Nevyžadujú sa žiadne nástroje; (W) 15,75 x (D) 42 x (H) 21,75.

Povrchová úprava dreveného stojana Trojvrstvová široká sivá umelá breza