Drevený stojan Konzolový stôl Rustikálny. Vďaka pridanej výške a štýlu sa tento konzolový stolík perfektne hodí do každej miestnosti vo vašom dome, či už ide o zábavu, stolovanie alebo dekoratívne účely. Tento stojan je vyrobený z vysokokvalitnej MDF dosky a pojme väčšinu televízorov do 55 palcov. Obsahuje nastaviteľné police za sklenenými dverami, ktoré poskytujú dostatok úložného priestoru pre mediálne komponenty alebo dekoratívne doplnky.

Obsahuje dve multifunkčné úložné zásuvky a priestrannú spodnú policu. Povrchová úprava: Rustikálna hnedá Perfektné na zábavné, jedálenské alebo dekoratívne účely Vysokokvalitná konštrukcia MDF Tabule z tvrdeného bezpečnostného skla Nastaviteľné policeDve odkladacie zásuvky a dve skrinky Zúfalý povrch Priestranná spodná polica Dodáva sa pripravená na zostavenie s podrobnými pokynmi

Drevený stojan Konzolový stôl Rustikálny

Drevený stojan Konzolový stôl Rustikálny


Drevený stojan 70 Konzola s bočnými drážkovanými dverami Rekultivovaná konzola BarnWood Stand 70 s bočnými drážkovanými dverami. Vylepšite svoj životný priestor s našou 70-palcovou konzolou Modern Farmhouse Console, pretože je praktická aj štýlová. Tento TV stolík má dve bočné dvierka v dizajne obruby s nastaviteľnými policami vo vnútri a v strede dielu. Je vyrobený z vysokokvalitného MDF spolu s odkrytým kovovým hardvérom pre celkový moderný statok a pobrežný štýl. Tento všestranný kúsok možno použiť vo vašej obývačke ako ústredný prvok a úložný priestor na dekoráciu s námornou tematikou alebo ako zábavné centrum na umiestnenie televízora a sledovanie obľúbených programov s priateľmi a rodinou.

V každom prípade vám tento konzolový stolík poskytne presne toľko miesta, koľko potrebujete pre vaše veci, a bude štýlovým doplnkom vášho priestoru. Odporúčaná farba v Reclaimed Barnwood. Prezentuje moderný farmársky dom aj pobrežný štýl; Drevený povrch vyrobený z vysokokvalitného MDF a laminátu; Zmestí sa do nej až 78-palcový TV so správou káblov; Zmestí sa do nej až 78-palcový TV so správou káblov; Nastaviteľné police. Lode pripravené na zostavenie s pokynmi krok za krokom.

Drevený stojan 70 Konzola s bočnými drážkovanými dverami Rekultivovaná konzola BarnWood Stand 70 s bočnými drážkovanými dverami


Drevený stojan na TV médiá Úložná konzola Grey Wash 44. Elegancia sa snúbi s funkciou tejto 44 drevenej mediálnej konzoly. Ponúka dostatok úložného priestoru pre vaše komponenty za dvojitými dverami s tabuľami z tvrdeného bezpečnostného skla. Jeho káblové vedenie. systém vám pomáha udržiavať uprataný zábavný priestor, aby ste si mohli vychutnať svoje obľúbené filmy a športové hry. Podporuje televízory do veľkosti 48 vyrobené z vysokokvalitného MDF s odolným, textúrovaným povrchom, ktorý sa hodí k vášmu domácemu interiéru.

Bohatá, textúrovaná povrchová úprava; Vysokokvalitná MDF a laminátová konštrukcia; Pevný a robustný dizajn podporuje 250 lbs.Dvojité dvere s tvrdenými sklenenými tabuľami; Veľký úložný priestor pre komponenty; Lode pripravené na zostavenie s podrobnými pokynmi.

Drevená konzola na ukladanie televíznych médií Gray Wash 44


Drevený stojan na TV médiá Úložná konzola Grey Wash 44. Elegancia sa snúbi s funkciou tejto 44 drevenej mediálnej konzoly. Ponúka dostatok úložného priestoru pre vaše komponenty za dvojitými dverami s tabuľami z tvrdeného bezpečnostného skla. Jeho káblové vedenie. systém vám pomáha udržiavať uprataný zábavný priestor, aby ste si mohli vychutnať svoje obľúbené filmy a športové hry.


Cone, Spike, Pendulum Rose Quartz Stone Pendants with Platinum Plated Iron Findings


Podporuje televízory do 48 vyrobené z vysokokvalitného MDF s odolným, textúrovaným povrchom, ktorý sa hodí do vášho domova. Bohatý, textúrovaný povrch; Vysokokvalitná MDF a laminátová konštrukcia; Pevná a robustná konštrukcia podporuje 250 libier. Dvojité dvere s tvrdenými sklenenými tabuľami; Veľký úložný priestor pre komponenty; Lode pripravené na zostavenie s podrobnými pokynmi.

Drevená konzola na ukladanie televíznych médií Gray Wash 44