Drevený stojan Konzola na ukladanie médií Tradičná hnedá 58 Jednoduchá. Zobrazte svoj televízor štýlovo s týmto 58-palcovým TV stojanom. Táto úložná konzola je vyrobená z vysokokvalitného MDF s odolnou laminátovou povrchovou úpravou pre bohatý a štruktúrovaný povrch a má dve nastaviteľné police na oboch stranách pre čokoľvek od elektroniky až po domáce dekorácie. S portom na vedenie káblov v zadnej časti každého policového priestoru sa už nikdy nebudete musieť obávať zamotaného neporiadku drôtov, pretože v nich bude poriadok. Toto zábavné centrum spája tradičný štýl s trendovým rustikálnym vzhľadom farmy s jednoduchým dizajnom a bude klasickým kúskom vašej obývačky. Tento mediálny stojan pojme väčšinu plochých televízorov s uhlopriečkou až 60 palcov. Krásny tradičný hnedý povrch; Vyrobené z vysokokvalitného MDF, odolného laminátu; Zahŕňa správu káblov. systém na udržiavanie poriadku vo vašej oblasti; Veľký úložný priestor, ktorý poskytujú otvorené police; Vyrobené z vysokokvalitného MDF a odolného laminátu; Lode pripravené na zostavenie s podrobnými pokynmi.

Drevený stojan Konzola na ukladanie médií Tradičná hnedá 58 Jednoduchá

Drevený stojan Konzola na ukladanie médií Tradičná hnedá 58 Jednoduchá


Drevený stojan Konzola na ukladanie médií Tradičná hnedá 70. Zobrazte svoj TV štýlovo s týmto 70-palcovým TV stojanom. Táto úložná konzola je vyrobená z vysokokvalitného MDF s odolnou laminátovou povrchovou úpravou pre bohatý a štruktúrovaný povrch a má dve nastaviteľné police na oboch stranách pre čokoľvek od elektroniky až po domáce dekorácie. S portom na vedenie káblov v zadnej časti každého policového priestoru sa už nikdy nebudete musieť obávať zamotaného neporiadku drôtov, pretože v nich bude poriadok. Toto zábavné centrum spája tradičný štýl s trendovým rustikálnym vzhľadom farmy s jednoduchým dizajnom a bude klasickým kúskom vašej obývačky. Tento mediálny stojan pojme väčšinu plochých televízorov s uhlopriečkou až 70 palcov. Krásny hnedý povrch; Vyrobené z vysokokvalitného MDF a odolného laminátu; Bohatý, textúrovaný povrch; Podporuje až 250 libier. Nastaviteľné police; Veľký úložný priestor; Lode pripravené na zostavenie s podrobnými pokynmi.

Drevený stojan Konzola na ukladanie médií Tradičná hnedá 70


Wood 58 Barndoor Highboy konzola Barnwood 58 Barndoor Highboy Console. Táto 58-palcová konzola Barndoor Highboy je všestranná a krásna a je dokonalým doplnkom do každej miestnosti vo vašej domácnosti pre extra úložný priestor a eleganciu. So skriňou v štýle barndoor pre skryté ukladanie a priestrannými policami na vystavenie vašej elektroniky alebo hier, jej asymetrický dizajn doplní vašu estetiku a zároveň vám pomôže zorganizovať váš domov spôsobom, ktorý sa vám páči. Vysokokvalitná MDF a laminátová konštrukcia; Nosnosť 250 lbs.Otvorený a skrytý úložný priestor; Očarujúci vidiecky dizajn; Vysoký, highboy štýl; Lode pripravené na zostavenie s pokynmi krok za krokom.

Wood 58 Barndoor Highboy konzola Barnwood 58 Barndoor Highboy Console


Drevený stojanový konzolový stolík Espresso 53. Vďaka pridanej výške a štýlu tohto konzolového stolíka sa perfektne hodí do každej miestnosti vo vašom dome, či už ide o zábavu, stolovanie alebo dekoratívne účely. Tento stojan je vyrobený z vysokokvalitnej MDF dosky a pojme väčšinu televízorov do 55 palcov. Obsahuje nastaviteľné police za sklenenými dverami, ktoré poskytujú dostatok úložného priestoru pre mediálne komponenty alebo dekoratívne doplnky. Obsahuje dve multifunkčné úložné zásuvky a priestrannú spodnú policu. Povrchová úprava: EspressoPerfektné na zábavné, jedálenské alebo dekoratívne účely Konštrukcia z vysokokvalitnej MDF dosky z tvrdeného bezpečnostného skla Nastaviteľné policeDve odkladacie zásuvky a dve skrinkyPriestranná spodná polica Dodáva sa pripravená na zostavenie s podrobnými pokynmi

Drevený stojanový konzolový stôl Espresso 53