Drevený stojan Konzola na ukladanie médií Gray Wash 70 palcov. Vystavte svoj televízor štýlovo s týmto dreveným stojanom na médiá. Táto úložná konzola je vyrobená z vysokokvalitného MDF s odolnou laminátovou povrchovou úpravou pre bohatý, textúrovaný povrch a obsahuje tri nastaviteľné police na čokoľvek od elektroniky až po domáce dekorácie. S portom na vedenie káblov v zadnej časti každého policového priestoru sa už nikdy nebudete musieť obávať spleti káblov, pretože v nich bude poriadok. Tento zábavný stojan spája tradičný štýl s trendovým rustikálnym vzhľadom farmy s jednoduchým dizajnom a bude klasickým kúskom do vašej obývačky. Konzola pojme väčšinu plochých televízorov s uhlopriečkou až 70 palcov. Vyrobené z vysokokvalitného MDF a odolného laminátu; vedenie káblov. systém; Lode pripravené na zostavenie podľa pokynov krok za krokom; So zmesou kultivovaného, mestského, tradičného a rustikálneho štýlu farmy; S bohatým, textúrovaným povrchom; V pevnej a robustnej konštrukcii, ktorá podporuje až 250 libier; Zahŕňa nastaviteľné police, aby sa vaše médiá zmestili tak, ako ich máte radi; Pojme väčšinu TV s plochou obrazovkou až do 60 palcov.

Drevený stojan Konzola na ukladanie médií Gray Wash 70 palcov

Drevený stojan Konzola na ukladanie médií Gray Wash 70 palcov


Rustikálna konzola na ukladanie médií s dreveným stojanom. Vystavte svoj televízor štýlovo s týmto dreveným stojanom na médiá. Táto úložná konzola je vyrobená z vysokokvalitného MDF s odolnou laminátovou povrchovou úpravou pre bohatý, textúrovaný povrch a obsahuje tri nastaviteľné police na čokoľvek od elektroniky až po domáce dekorácie. S portom na vedenie káblov v zadnej časti každého policového priestoru sa už nikdy nebudete musieť obávať spleti káblov, pretože v nich bude poriadok. Tento zábavný stojan spája tradičný štýl s trendovým rustikálnym vzhľadom farmy s jednoduchým dizajnom a bude klasickým kúskom do vašej obývačky. Konzola pojme väčšinu plochých televízorov s uhlopriečkou až 70 palcov. Vyrobené z vysokokvalitného MDF s krásnou odolnou laminátovou povrchovou úpravou; Efektívna správa káblov. systém; Lode pripravené na zostavenie podľa pokynov krok za krokom.

Rustikálna konzola na ukladanie médií s dreveným stojanom


Drevený stojan 58-palcová mediálna konzola s posuvnými dverami Barn Rekultivovaný stojan BarnWood 58-palcová mediálna konzola s posuvnými dverami. Tento TV stolík dodá vašej obývačke očarujúci vidiecky nádych a zároveň poskytne dostatok úložného priestoru pre vašu elektroniku a dekorácie. Obsahuje dve čelá skrine v štýle posuvných dvierok pre všestranný dizajn, kde môžete buď uzavrieť stred alebo obe strany, v závislosti od vašich potrieb. Nastaviteľné police a vedenie káblov. zjednodušte si uchovávanie elektroniky na jednom mieste. Táto mediálna konzola je vyrobená z vysokokvalitného MDF. Moderný farmársky štýl tohto zábavného centra sa stane kúskom vo vašej obývačke, ktorý budete obdivovať. Moderný farmársky štýl; Krásny regenerovaný laminát z barnwood s čiernym lakovaným kovovým hardvérom; TV konzola je vhodná pre až 64-palcové TV; Lode pripravené na zostavenie s pokynmi krok za krokom.

Drevený stojan 58-palcová mediálna konzola s posuvnými dverami Barn Rekultivovaný stojan BarnWood 58-palcová mediálna konzola s posuvnými dverami


Drevený stojan Asymetrická konzola Jantárová 60 palcov Rustikálna. Urobte moderný vzhľad vo svojej obývačke s touto konzolou. Jedinečný dizajn a asymetrický rám poskytujú variáciu políc, ktorá dodá vášmu domovu rustikálny, trendový prvok. Využite ho ako televízny stojan na uloženie elektroniky, pretože otvorené police zjednodušujú ich usporiadanie a majte ich na dosah. Toto zábavné centrum je postavené z trvalo udržateľného borovicového dreva. V štýle mestského priemyselného dizajnu, ktorý doplní váš domov; Vyrobené s kovovým rámom a stranami v tvare X pre väčší štýl a pevnosť; S laminátovými policami v drevenom prevedení pre rustikálny vzhľad; Zahŕňa elektrický krb, ktorý sa ľahko spúšťa, pretože sa zapája a nevyžaduje elektrikára; Vykúrite si obývačku, spálňu alebo domácu kanceláriu krbom; Lode pripravené na zostavenie s podrobnými pokynmi.

Drevený stojan Asymetrická konzola Jantárová 60 palcov Rustikálna