Drevený stojan Konzola High Boy Buffet Stojan BarnWood 52. Táto high boy bufetová konzola má moderný nádych tradičného kusu. Tento obrátený dizajn so širokou a priestrannou policou nad úložnými skrinkami dodá dávku individuality. Vyrobené z vysokokvalitných MDF políc, sklenených dvierok a priestranných kójí, jediné, čo si musíte vybrať, je farba; dostupné v krásnom štýle Dark Walnut, rustikálnom Barnwood alebo modernom sivom Wash.Farmhouse; Vysoký, chlapčenský dizajn; Podporuje 250 lbs. Mosadzné akcentové rukoväte; Odolná konštrukcia z vysokokvalitného MDF; Lode pripravené na zostavenie s pokynmi krok za krokom.

Drevený stojan Konzola High Boy Bufet Stojan BarnWood 52

Drevený stojan Konzola High Boy Bufet Stojan BarnWood 52


Drevená stojanová konzola High Boy Buffet Tmavý orech 52. Táto vysoká Boy bufetová konzola má moderný nádych tradičného kusu. Tento obrátený dizajn so širokou a priestrannou policou nad úložnými skrinkami dodá dávku individuality. Vyrobené z vysokokvalitných MDF políc, sklenených dvierok a priestranných kójí, jediné, čo si musíte vybrať, je farba; dostupné v krásnom štýle Dark Walnut, rustikálnom Barnwood alebo modernom sivom Wash.Farmhouse; Vysoký, chlapčenský dizajn; Podporuje 250 lbs. Mosadzné akcentové rukoväte; Odolná konštrukcia z vysokokvalitného MDF; Lode pripravené na zostavenie s pokynmi krok za krokom.

Drevená stojanová konzola High Boy Buffet tmavý orech 52


Drevená stojanová konzola High Boy Buffet Grey Wash 52. Táto vysoká chlapčenská bufetová konzola má moderný nádych tradičného kúsku. Tento obrátený dizajn so širokou a priestrannou policou nad úložnými skrinkami dodá dávku individuality. Vyrobené z vysokokvalitných MDF políc, sklenených dvierok a priestranných kójí, jediné, čo si musíte vybrať, je farba; dostupné v krásnom štýle Dark Walnut, rustikálnom Barnwood alebo modernom sivom Wash.Farmhouse; Vysoký, chlapčenský dizajn; Podporuje 250 lbs. Mosadzné akcentové rukoväte; Odolná konštrukcia z vysokokvalitného MDF; Lode pripravené na zostavenie s pokynmi krok za krokom.

Drevená stojanová konzola High Boy Buffet Grey Wash 52


Drevený stojan Konzola na ukladanie médií tmavý orech 70 palcov. Vystavte svoj televízor štýlovo s týmto dreveným stojanom na médiá. Táto úložná konzola je vyrobená z vysokokvalitného MDF s odolnou laminátovou povrchovou úpravou pre bohatý a štruktúrovaný povrch a obsahuje tri nastaviteľné police na čokoľvek od elektroniky až po domáce dekorácie. S portom na vedenie káblov v zadnej časti každého policového priestoru sa už nikdy nebudete musieť obávať spleti káblov, pretože v nich bude poriadok. Tento zábavný stojan spája tradičný štýl s trendovým rustikálnym vzhľadom farmy s jednoduchým dizajnom a bude klasickým kúskom do vašej obývačky. Konzola pojme väčšinu plochých televízorov s uhlopriečkou až 70 palcov. Vyrobené z vysokokvalitného MDF a odolnej laminátovej povrchovej úpravy; Efektívna správa káblov. systém; Lode pripravené na zostavenie podľa pokynov krok za krokom; So zmesou kultivovaného, mestského, tradičného a rustikálneho štýlu farmy; S bohatým, textúrovaným povrchom; V pevnej a robustnej konštrukcii, ktorá podporuje až 250 libier; Zahŕňa nastaviteľné police, aby sa vaše médiá zmestili tak, ako ich máte radi; Pojme väčšinu TV s plochou obrazovkou až do 60 palcov.

Drevený stojan Konzola na ukladanie médií tmavý orech 70 palcov