Drevený stojan Iron TV Komoda s 3 zásuvkami Black NovaSolo Nordic Smooth Boat. Tento TV stolík je úložný kúsok, ktorý si zaslúži každá obývačka. Široko roztiahnuteľný dizajn s tromi zásuvkami s otvorenou policou nad ňou poskytuje dostatok úložného priestoru pre všetky vaše zábavné potreby. Čierna farba na vodnej báze ľahko odhaľuje rustikálnu textúru podkladového dreva. Ručne tkané delené ratanové čelá zásuviek dodávajú každému kusu prirodzený a neštruktúrovaný vzhľad. Mindi Wood & Iron Frame; Ručne tkaný ratan; Ručne dokončovaný nábytok; Povrchová úprava čierna farba na vodnej báze; Už zmontované; 3 zásuvky; 1 Otvorená policová priehradka.

Drevený stojan Iron TV Komoda s 3 zásuvkami Black NovaSolo Nordic Smooth Boat

Drevený stojan Iron TV Komoda s 3 zásuvkami Black NovaSolo Nordic Smooth Boat


Drevený stojan Iron TV Komoda s 2 zásuvkami Black NovaSolo Nordic Smooth Boat. Tento nízkoprofilový TV stolík je úložný kúsok, ktorý si zaslúži každá obývačka. Široko roztiahnuteľný dizajn s dvoma zásuvkami s otvorenou policou medzi nimi poskytuje dostatok úložného priestoru pre všetky vaše zábavné potreby. Pre jednoduché pripojenie je na mieste výrez na kábel. Čierna farba na vodnej báze ľahko odhaľuje rustikálnu textúru podkladového dreva. Ručne tkané delené ratanové čelá zásuviek dodávajú každému kusu prirodzený a neštruktúrovaný vzhľad. Mindi Wood & Iron Frame; Ručne tkaný ratan; Ručne dokončovaný nábytok; Povrchová úprava čierna farba na vodnej báze; Už zmontované; 2 zásuvky; 1 vonkajší policový priečinok.

Drevený stojan Iron TV Komoda s 2 zásuvkami Black NovaSolo Nordic Smooth Boat


Drevený stojan na TV komoda so 4 dverami Natural. Tento TV stolík je úložný kúsok, ktorý si zaslúži každá obývačka. Dve sady dvojitých dverí s pevnými policami vzadu poskytujú dostatok úložného priestoru pre všetky vaše zábavné potreby. Pre jednoduché pripojenie sú na mieste výrezy na káble. Tento kúsok je vyrobený ručne z recyklovaného lodného dreva, ktoré je starostlivo olúpané, nakrájané a brúsené. Transparentná povrchová úprava zvýrazňuje prirodzené farebné variácie a textúry dreva. Ručne tkané delené ratanové dvierka dodávajú každému kusu prirodzený a neštruktúrovaný vzhľad. Recyklovaný rám lode z dreva a železa; Ručne tkaný ratan; Ručne dokončovaný nábytok; Prírodná úprava dreva lodí; Už zmontované; 4 dvere; 4 vnútorné policové priehradky.

Drevený stojan na TV komoda so 4 dverami Natural


Drevená TV konzola Pieskový alpský nábytok Easton. Či už je filmový večer alebo čas na veľkú hru, váš televízor sa stane ústredným bodom vášho domova. Konzola Easton 64 Media Console s pieskovým (béžovým) povrchom je vyrobená z krásneho mahagónu, obdĺžnikovej siluety s čistými lemami, s množstvom príťažlivého dizajnu. Tri úložné zásuvky a vedenie drôtu z neho robia funkčný kus. Pojme až 70-palcový TV. Piesková (béžová) povrchová úprava; Kvalita vyrobená z mahagónových pevných látok a dyhy; Ľahká montáž iba nôh; Anglická rybinová konštrukcia zásuvky; Kovové klzáky s guľôčkovým ložiskom; Tri otvorené police s vedením šnúrky.

Drevená TV konzola Pieskový alpský nábytok Easton