Drevený stojan Hobbs Gray Media Console so skrytým úložným priestorom, otvorenou policou, pevná. Industriálny chic+ÚTßbest charakterizuje+ÚTß rustikálno-industriálnu kolekciu Hobbs. Výnimočný vzhľad, ktorý ľahko splynie s vašou súčasnou výzdobou, jednoduché siluety sú vytvorené pre funkčnosť aj štýl. S kolekciou Laurell+ÚTßHill zakomponujte do svojho domova eklektický+ÚTß nadčasový dizajn. Mediálna konzola Hobbs spája+ÚTßformu a funkciu pre+ÚTßrustikálny-priemyselný dizajn so skrytým úložným priestorom, otvorenou policou a doskou z masívneho dreva; Ilustruje industriálny štýl a dodáva sa v tmavosivej farbe, čím do vášho domova vnesie osobitosť aj funkčnosť; Uľahčuje každodenný život vďaka prvkom, ako sú masívne drevo, odolné povrchové úpravy a chrániče podlahy; Rýchlo si užiť! Jednoducho rozbaľte, pripevnite nohy (ak je to potrebné) a umiestnite na miesto.

Drevený stojan Hobbs Gray Media Console so skrytým úložným priestorom, otvorenou policou, pevná

Drevený stojan Hobbs Gray Media Console so skrytým úložným priestorom, otvorenou policou, pevná


Drevená stojanová TV skrinka s úložným priestorom Natural. Táto skrinka Boraam Weston je vyrobená z MDF, drevotriesky a železa. Je dostupný v prírodnom prevedení. Na tejto skrini sú dvoje posuvné dvere a za nimi sú k dispozícii tri skrinky na umiestnenie ďalších predmetov. Lode pripravené na montáž. Pochádza z Číny. Povrchová úprava: Prírodná; Materiál: Vyrobené z dreva MDF, drevotriesky a železa; Vlastnosti Dve posuvné dvere; Dodáva sa s tromi kockami na uloženie a uloženie predmetov; Vopred vyrezaný otvor pre lepšie vedenie káblov. Pripravené na montáž. Rozmer produktu: 14,75 V x 44,25 W x 20 D; Hmotnosť produktu: 43,5 kg.

Drevená stojanová TV skrinka s úložným priestorom Natural


Drevený stojan Legacy Classic Highline 3 dvierkové sklenené 70 širokouhlé TV konzola sivá farba. Úžasná zmes moderného dizajnu a pohodlnej funkcie, zábavná konzola má 3 sklenené dvierka s mäkkým niklovým ťahom. Za každým dvierkami sú 2 drevené police s prístupom na šnúru v každej spodnej kóji. K dispozícii je aj zásuvka pre všetky vaše elektrické káble. Kolekcia Highline je odrazom srdca New Yorku: Odvážna a svieža. Zrodený z čistého, moderného štýlu a bohatých textúrnych povrchov, ktoré vás pozývajú k odpočinku bez všetkého neporiadku a k odpočinku v krásnom prostredí. Vyrobené z masívneho dreva s bielymi dubovými dýhami s upokojujúcim povrchom Griege. Mäkká povrchová úprava niklu, vlastný hardvér a akcenty dodávajú ticho rafinovaný nádych. Pojme TV s uhlopriečkou až 80 palcov.Prístup ku káblu; Zásuvky s portom USB; 3 sklenené dvierka po 2 poličkách; Vlastný hardvér s povrchovou úpravou z mäkkého niklu; Farba: Greige.

Drevený stojan Legacy Classic Highline 3 dvierkové sklenené 70 širokouhlé TV konzola sivá farba


Drevená TV konzola Orech Alpský nábytok Gramercy. Efektívny dizajn televíznej konzoly Gramercy z polovice storočia vytvára ohromujúci ústredný bod vo vašom priestore. Kombinácia čistých línií a skosených nôh vytvára charakteristický vzhľad tohto klasického kúsku. Kusy kolekcie Gramercy sú štrukturálne zdravé a skonštruované z masívneho mahagónového dreva a dyhy v klasickom orechovom prevedení. Jednotka obsahuje 3 ľahko prístupné zásuvky konštruované s anglickou rybinovou konštrukciou a kovovými guličkovými klznými zásuvkami. 3 otvorené police poskytujú dodatočný úložný priestor pre elektroniku alebo nevyhnutné veci, ktoré máte najradšej. Od vašich obľúbených filmov až po zbierku kníh alebo rodinné fotografie, Gramercy TV Console je perfektnou voľbou. Tento TV stolík možno začleniť do mnohých miestností vášho domova, vrátane spálne, ktorá sa používa ako odkladacia skrinka. Jeho všestranný dizajn poskytuje ďalší úložný priestor tam, kde ho potrebujete. Konzola sa dodáva kompletne zmontovaná a pripravená pomôcť s vašimi zábavnými potrebami. Zlaďte sa s ostatnými kúskami z kolekcie spálne Gramercy. Povrchová úprava vlašský orech; Vyrobené z masívneho mahagónového dreva a dyhy; Plne zmontované; Anglická rybinová konštrukcia zásuvky; 3 Otvorené police. Zásuvka s kovovým guľôčkovým ložiskom kĺže.

Drevená TV konzola Orech Alpský nábytok Gramercy