Drevený stojan čierny. Oživte atmosféru televíznym stojanom Ameriwood Home Chicago. Čierna povrchová úprava dreva, vyrobená z laminovanej MDF a drevotrieskovej dosky, určite doplní dekoráciu vašej obývačky, rodinnej izby alebo obývacej izby s tradičným štýlom a detailmi líšt. Stojan ponúka otvorený úložný priestor pre váš káblový box, hernú konzolu alebo Blu-Ray prehrávač a otvory na vedenie káblov udržia vaše káble bez zamotania. Stojan na TV pojme TV s plochou obrazovkou až do 65 s maximálnou hmotnosťou 120 libier. takže môžete relaxovať v pohodlí svojho domova pri sledovaní svojich obľúbených televíznych relácií alebo filmov. Obsahuje tiež ľahko prístupný úložný priestor za 2 sklenenými dvierkami, ktorý ochráni vaše Blu-Ray disky, knihy a diaľkové ovládače pred každodenným prachom. Stojan sa dodáva naplocho k vašim dverám v 2 krabiciach a odporúčame zostaviť 2 dospelé osoby. Po úplnom zložení má tento krbový TV stojan rozmery 31,9 V x 62 W x 17,8 H. Televízny stojan Ameriwood Home Chicago vám ponúka dokonalú kombináciu úložného priestoru a štýlu; Stojan na TV podporuje až 65 plochých TV s maximálnou hmotnosťou 120 libier. a je vyrobený z laminovanej drevotrieskovej dosky a MDF s čiernou povrchovou úpravou dreva; Horná delená otvorená polica a stredové police sú skvelé na uloženie káblovej skrinky alebo Blu-Ray prehrávača a 2 bočné skrinky majú 2 ďalšie police za sklenenými dvierkami na knihy a DVD; Doplňte si izbu ďalšími predmetmi z Ameriwood Home. Stojan sa dodáva naplocho k vašim dverám v 2 krabiciach a odporúčame zostaviť 2 dospelé osoby.

Drevený stojan čierny

Drevený stojan čierny


Drevený stojan Franklin 65 Black Franklin 65. Ozdobte svoju obývačku TV stojanom Ameriwood Home Franklin. Stojan na TV pojme väčšinu televízorov do šírky 65 alebo 120 libier. Tento robustný stôl je vyrobený z lakovanej MDF a má čiernu povrchovú úpravu, ktorá sa dá ľahko pridať k vášmu existujúcemu dekoru. Dekoratívne lišty a skosené nohy dodávajú tomuto TV stojanu elegantný vzhľad, ktorý okamžite vylepší váš obytný priestor. Stredové police sú ideálne na umiestnenie všetkých vašich audio a video komponentov a ponúkajú otvorený koncept, ktorý zabraňuje prehrievaniu. 2 bočné skrinky majú sklenené dvierka pre aktualizovaný vzhľad a otvory na vedenie káblov, ktoré zjednodušujú pripájanie zariadení. Za každým dvierkami je nastaviteľná a pevná polica na usporiadanie vašej zbierky DVD a hier. Stojan na TV sa dodáva naplocho k vašim dverám a po otvorení vyžaduje montáž. Odporúča sa zostaviť dve dospelé osoby. Po zložení má TV stojan rozmery 25,6 V x 60,3 W x 19,98 H. Aktualizujte svoju obývačku TV stojanom Ameriwood Home Franklin pre TV so šírkou až 65 alebo 120 libier. Čierna povrchová úprava je vyrobená z lakovaného MDF. Stojan na TV má moderný vzhľad; Usporiadajte audio a video komponenty na 2 otvorených stredných poličkách a 2 bočných skrinkách so sklenenými dvierkami; Dokončite svoj priestor s celou kolekciou Franklin (predáva sa samostatne); Stojan na TV sa dodáva naplocho k vašim dverám a odporúčame ho zostaviť 2 dospelým.

Drevený stojan Franklin 65 Čierny Franklin 65


Drevený stojan Ryan Point 70 Black Oak Ryan Point 70. Dolaďte svoju obývačku alebo rodinnú izbu TV stojanom Ameriwood Home Ryan Point. Tento klasický TV stojan pojme väčšinu televízorov až do šírky 70 alebo až 120 libier. Stojan je vyrobený z laminovanej MDF a drevotrieskovej dosky pre robustnú, ale ľahkú konštrukciu, ktorá nezlomí váš rozpočet. Dvere s povrchovou úpravou v čiernom dubovom dreve sú vybavené sklenenými vložkami pre aktualizovaný vzhľad. 6 políc poskytuje dokonalý domov pre všetky vaše audio a video komponenty a ponúka otvory na vedenie káblov, aby sa vaše káble nezamotali. Nastaviteľné police vám umožňujú prispôsobiť si priestor tak, aby vyhovoval vašim potrebám. Klasické, čisté línie tohto TV stojana mu umožňujú bezproblémovo sa prispôsobiť každej rodinnej izbe a vytvoriť svieži nový stredobod. Stojan sa dodáva naplocho k vašim dverám a po otvorení vyžaduje montáž. Odporúča sa zostaviť a premiestniť dve dospelé osoby. Po zložení má stojan rozmery 25,6 V x 71,3 Š x 19,8 H. Dodajte svojej obývačke klasické ohnisko s televíznym stojanom Ameriwood Home Ryan Point pre televízory do šírky 70 alebo 120 libier. Vyrobené z laminovaného MDF a drevotriesková doska so sklenenými dverami, povrchová úprava čierny dub dodáva stojanu aktualizovaný a moderný vzhľad; So 6 policami s otvormi na vedenie káblov môžete usporiadať všetky svoje video a audio komponenty; Doplňte svoju obývačku ďalšími predmetmi z Ameriwood Home (predávajú sa samostatne); Stojan sa dodáva naplocho k vašim dverám a odporúča sa, aby ho zostavili a premiestnili 2 dospelí.

Drevený stojan Ryan Point 70 Čierny dub Ryan Point 70


Drevený stojan 75 Black Edge. Dolaďte svoju obývačku alebo rodinnú izbu TV stojanom Ameriwood Home Edgewood. Stojan je vyrobený z laminovanej MDF a drevotrieskovej dosky pre robustnú, ale ľahkú konštrukciu, ktorá nezlomí váš rozpočet. Stojan s klasickým čiernym povrchom poskytuje dokonalý domov pre všetky vaše audio a video komponenty a podporuje až 75 plochých TV alebo 145 libier. Klasické, čisté línie tohto TV stojana mu umožňujú bezproblémovo sa prispôsobiť každej rodinnej izbe a vytvoriť svieži nový stredobod. Do 6 otvorených políc sa zmestí váš káblový box, DVD prehrávač a herné systémy. Otvorený koncept zaisťuje správnu cirkuláciu vzduchu pre komponenty a otvory na vedenie drôtov v zadných paneloch udržujú vaše káble organizované. Stojan sa dodáva naplocho k vašim dverám a po otvorení vyžaduje montáž. Odporúča sa zostaviť a premiestniť dve dospelé osoby. Po zložení má stojan rozmery 22,6 V x 66,5 Š x 17,7 H. Dodajte svojej obývačke klasické ohnisko s TV stojanom Ameriwood Home Edgewood pre televízory do šírky 75 alebo 145 libier. Vyrobené z laminovanej MDF a drevotrieskovej dosky, čierny povrch dodáva stojanu aktualizovaný a moderný vzhľad; So 6 otvorenými policami s otvormi na vedenie káblov môžete usporiadať všetky svoje video a audio komponenty; Doplňte svoju obývačku ďalšími predmetmi z Ameriwood Home (predávajú sa samostatne); Stojan sa dodáva naplocho k vašim dverám a odporúča sa, aby ho zostavili a premiestnili 2 dospelí.

Drevený stojan 75 Black Edge