Drevený stojan Black Flash Nábytok Oak Park 40 Stojan z driftWood Black Flash Furniture Oak Park 40. Tento rozkošný TV stojan má štýlové nohy v tvare trojuholníka. Stojan má otvorený úložný priestor, aby bola vaša elektronika viditeľná a na dosah. Povrchová úprava: Naplavené drevo a čierna; Materiál: laminát, kov a drevotrieska; laminátová povrchová úprava naplaveného dreva; Čierna prášková povrchová úprava rámu; Dva otvory pre vedenie drôtu; nohy trojuholníkového tvaru; Záruka: 5 rokov obmedzená (nepohyblivé kovové časti), 2 roky na diely.

Drevený stojan Čierny Flash Nábytok Oak Park 40 Stojan na DriftWood Čierny Flash Nábytok Oak Park 40

Drevený stojan Čierny Flash Nábytok Oak Park 40 Stojan na DriftWood Čierny Flash Nábytok Oak Park 40


Drevený stojan Black 52 Highboy Style. Kombinácia elegancie a funkcie dáva tejto modernej drevenej TV konzole pozoruhodný vzhľad. Konzola pojme väčšinu plochých televízorov s uhlopriečkou až 55 palcov a vďaka jedinečnej výške konzoly sa perfektne hodí do akéhokoľvek zábavného priestoru alebo dokonca do spálne. Nastaviteľné police za atraktívnymi dverami so sklenenou výplňou poskytujú dostatok úložného priestoru pre rôzne A/V komponenty a mediálne príslušenstvo. Tento stojan je vyrobený z vysokokvalitného MDF a natretý sýtou čiernou povrchovou úpravou a určite poteší. Povrchová úprava: čierna; Materiály: Vysokokvalitná MDF a tvrdené sklo; Zahŕňa dvere z tvrdeného bezpečnostného skla a nastaviteľné police; Štýlový, moderný dizajn; Pojme väčšinu TV s plochou obrazovkou až do 55 palcov. Dostatok úložného priestoru pre A/V komponenty a príslušenstvo. Montážne pokyny sú súčasťou bezplatného čísla a online podpory.

Drevený stojan Black 52 Highboy Style


Drevený stojan na konzolový stôl Black 52. Vďaka pridanej výške a štýlu sa tento konzolový stolík perfektne hodí do každej miestnosti vo vašom dome, či už ide o zábavu, stolovanie alebo dekoratívne účely. Tento stojan je vyrobený z vysokokvalitnej MDF dosky a pojme väčšinu televízorov do 55 palcov. Obsahuje nastaviteľné police za sklenenými dverami, ktoré poskytujú dostatok úložného priestoru pre mediálne komponenty alebo dekoratívne doplnky. Obsahuje dve multifunkčné úložné zásuvky a priestrannú spodnú policu. Povrchová úprava: čierna; Materiály: Vysokokvalitná MDF a tvrdené bezpečnostné sklo; Obsahuje dve úložné zásuvky a dve skrinky s nastaviteľnými policami; Ideálne na zábavu, stolovanie, skladovanie alebo dekoratívne účely; Pojme väčšinu TV s plochou obrazovkou až do 55 palcov. Návod na montáž je súčasťou bezplatného čísla a podpory online.

Drevený stojan na konzolový stôl čierny 52


Drevený stojan s držiakom Black 58. Tento 58-palcový drevený TV stojan je dokonalým riešením pre vašu zábavu. Obsahuje odnímateľný TV držiak vyrobený z práškovo lakovanej ocele, ktorý pojme väčšinu plochých televízorov s uhlopriečkou až 60 palcov. Obsahuje nastaviteľné police a vedenie káblov. systém pre vaše komponenty a príslušenstvo. Povrchová úprava: Čierna Bohatá, textúrovaná povrchová úprava Oceľový držiak s práškovým nástrekom Vysokokvalitná MDF a odolný laminát Nastaviteľné policeVeľký úložný priestor Lode pripravené na zostavenie s podrobnými pokynmi

Drevený stojan s držiakom Black 58