Drevený stojan Carolina Oak povrch Sauder Orchard Hills. Vystavte svoju plazmovú, LCD alebo inú TV s plochou obrazovkou na robustnom TV stojane z dubového dreva Carolina a doplňte svoju tradične inšpirovanú obývačku alebo mediálnu miestnosť. Vylepšite relaxačnú atmosféru svojho priestoru s výdatným dubovým povrchom tohto klasického TV stolíka od Sauder. Detailné dvere sú vybavené zvýšenými panelmi zvýraznenými lištami a mosadzným kovaním. Dostatok úložného priestoru pre váš DVD prehrávač, stereo zariadenie, hernú konzolu a knižnicu médií robí z tohto stojana v štýle skrinky skvelý doplnok do vašej domácnosti. TV stolík má povrchovú úpravu dub Carolina; TV polica: 55,75 š x 19,25; Vyrobené z upraveného dreva; Váhový limit televízora: 240 libier (109 kg); Dve nastaviteľné police držia audio/video zariadenia; Úložný priestor za dverami má nastaviteľnú policu. Tradičný dizajn; Otvorené police na komponenty; Priestor na uloženie médií za dverami pojme 36 kartónových VHS pások, 28 nadmerných VHS pások, 88 CD alebo 68 DVD; Zásuvky majú kovové bežce a bezpečnostné zarážky; Úložné zásuvky obsahujú 28 kartónových VHS pások, 24 nadmerných VHS pások, 140 CD alebo 56 DVD; Alebo akákoľvek kombinácia vyššie uvedeného; Ideálne pre plazmové/LCD; Rýchla a jednoduchá montáž s patentovaným systémom T-lock zásuviek.

Drevený stojan Carolina Oak povrch Sauder Orchard Hills

Drevený stojan Carolina Oak povrch Sauder Orchard Hills


Drevený stojan 60 Lintel Dub Sauder Cannery Bridge Engineered. Váš veľký televízor si zaslúži štýlového spoločníka. Vytvorte krásny nový vzhľad v každej miestnosti vášho domova s týmto credenza z kolekcie Cannery Bridge. Tento atraktívny televízny stojan pojme až 60 TV, vďaka čomu je ideálnym miestom, kde sa môžete stretnúť pri prehltnutí vašej obľúbenej relácie, celodenných filmových maratónoch alebo pri hraní videohier s priateľmi. Zapnite ho a využite jeho priestrannú hornú plochu ako miesto na vystavenie vašich obľúbených domácich dekorácií, ako je akcentačná lampa, dekoratívne rastliny a vaša zbierka drobností. Jeho horný povrch má tiež vzor rybej kosti pre extra dotyk detailov, ktorý určite vynikne. Má dve jedinečné, ľahko posuvné dvierka, ktoré sa posúvajú zo strany na stranu, takže môžete zobraziť to najlepšie a zvyšok skryť. Obsahuje šesť nastaviteľných políc, ktoré môžete posúvať do rôznych výšok, aby ste vytvorili flexibilné možnosti skladovania predmetov všetkých tvarov a veľkostí. Tieto police sú ideálne na uloženie vašich video a herných komponentov, na uloženie hromady filmov a na vystavenie ďalších dekorácií. Uzavretý zadný panel obsahuje prístup ku káblu, takže všetky káble môžete mať čisté a mimo dohľadu. Táto jedinečná výzdoba je dokončená v dube Lintel a je presne to, čo váš domov potrebuje. Povrchová úprava: Dub prekladový; Materiál: umelé drevo; Pojme až 60 TV s hmotnosťou 70 libier. alebo menej pre optimálny pôžitok zo sledovania; Skrytý úložný priestor za posuvnými dverami; Šesť nastaviteľných políc pre flexibilné možnosti skladovania; Uzavretý zadný panel s prístupom pre káble umožňuje pohodlnú cestu pre elektrické káble.

Drevený stojan 60 Lintel Dub Sauder Cannery Bridge Engineered


Drevený stojan 60 Vintage Oak Sauder Palladia. Povrchová úprava: Dub Vintage; Dve nastaviteľné police pojmú audio/video vybavenie. Rámové dvere majú tónované bezpečnostné tvrdené sklo so skosenými hranami; nastaviteľná polica za každým rámom sklenených dverí.

Drevený stojan 60 Vintage Oak Sauder Palladia


Drevený stojan 50 Vintage Oak Sauder Palladia. Povrchová úprava: Dub Vintage; Dve nastaviteľné police držia audio/video zariadenia; nastaviteľná polica za každým dverami.

Drevený stojan 50 Vintage Oak Sauder Palladia