Drevený stojan Brookspoint Audio stojan Zlatý dub Brookspoint Audio stojan. Pridajte do svojho obytného priestoru všestranný úložný priestor pomocou stojana Ameriwood Home Brookspoint Audio. Povrchová úprava zlatých dubových políc z laminovanej drevotriesky je zvýraznená kovovými sieťovými policami a kovovým rámom. Audio stojan ako praktický priestor pre vaše reproduktory alebo ako polica na všestranné ukladanie; Znečistený hnedý povrch laminovanej drevotrieskovej dosky v kombinácii s čiernym práškovým kovovým rámom dodáva priemyselný vzhľad; S 5 policami má Audio Pier dostatok priestoru pre reproduktory, káblové boxy a herné vybavenie; Doplňte svoju obývačku celou kolekciou Brookspoint (predáva sa samostatne).

Drevený stojan Brookspoint Audio Zlatý dub Brookspoint Audio stojan

Drevený stojan Brookspoint Audio Zlatý dub Brookspoint Audio stojan


Drevený stojan Brookspoint 75 Inch Zlatý dub Brookspoint 75 Inch. Dodajte svojej obývačke industriálny nádych s TV stojanom Ameriwood Home Brookspoint pre televízory do šírky 75 alebo 145 libier. Zlatý dub na policiach z laminovanej drevotrieskovej dosky zvýrazňujú bočnice z kovovej sieťoviny. Čierny kovový rám s práškovým nástrekom pridáva na industriálnom nádychu a vytvára stabilnú oporu pre váš televízor. Dodajte svojej obývačke industriálny nádych; Vyrobené z laminovanej drevotrieskovej dosky a práškovo lakovaného kovu, zlatý dubový povrch je zvýraznený kovovou sieťkou pre moderný vzhľad; 6 políc, 1 nastaviteľná, je ideálnych pre vaše herné systémy, DVD prehrávač a káblovú skrinku a ponúka otvorený koncept pre správnu cirkuláciu vzduchu; Doplňte svoju obývačku celou kolekciou Brookspoint (predáva sa samostatne).

Drevený stojan Brookspoint 75 Inch Zlatý dub Brookspoint 75 Inch


Drevený stojan Brewer 65 Inch Distressed Grey Oak Brewer 65 Inch. Rustikálny a industriálny s TV stojanom Ameriwood Home Brewer pre televízory do 65 alebo 100 libier. Štýlový hnedý povrch na laminovanej drevotrieskovej doske kontrastuje s čiernym práškovo lakovaným kovovým rámom pre jedinečný priemyselný vzhľad. Dodajte svojej obývačke jedinečný ústredný bod s televíznym stojanom Ameriwood Home Brewer pre televízory s hmotnosťou do 65 alebo 100 libier; Rustikálne sa stretáva s industriálnym dizajnom so zvýrazneným hnedým povrchom na laminovanej drevotrieskovej doske a čiernym práškovo lakovaným kovovým rámom; Umiestnite svoj káblový box, herný systém a DVD alebo Blu-Ray prehrávač na 2 veľké otvorené police, ktoré zaberajú menej miesta.

Drevený stojan Brewer 65 Inch Distressed Grey Oak Brewer 65 Inch


Drevený stojan Ashlar 65 Inch zvetraný dub Ashlar 65 Inch. Dodajte svojej obývačke, pracovni alebo pivničnej TV izbičke mestský nádych s TV stojanom Ameriwood Home Ashlar pre televízory do šírky 65 alebo 120 libier. Rustikálna sivá povrchová úprava dreva s hnedými podtónmi na laminovanej drevotrieskovej doske udržuje tento kúsok štýlový a zároveň neuveriteľne ľahký. Kovový rám dodáva stabilitu a podporu. Usporiadajte si priestor na zábavu s TV stojanom Ameriwood Home Ashlar pre televízory s hmotnosťou do 65 alebo 120 libier; Tmavosivý kovový rám s práškovým nástrekom s dodatočnými stredovými podperami zabraňuje prehýbaniu každej police; 2 otvorené police poskytujú dostatok priestoru pre váš káblový box, DVD alebo Blu-Ray prehrávač a herné systémy; Dizajn s otvorenou koncepciou umožňuje správnu cirkuláciu vzduchu, aby sa vaše zariadenie neprehrievalo, a umožňuje ľahký prístup k zásuvkám.

Drevený stojan Ashlar 65 Inch zvetraný dub Ashlar 65 Inch