Drevený stojan Black Jamestown 60. Kombinácia elegancie a funkcie dáva tejto súčasnej drevenej TV konzole pozoruhodný vzhľad. Dizajn dodáva štýlový moderný vzhľad vyrobený z odolného PVC laminátu a MDF dosky. Konzola pojme väčšinu TV s plochou obrazovkou až do 65 s tromi úrovňami stredových políc, ktoré poskytujú dostatok priestoru pre A/V komponenty. Do vnútorných dverí sa zmestí približne 200 DVD, Blu-ray diskov alebo iných médií. Vlastnosti Štýlový moderný dizajn; Bohatá textúrovaná čierna povrchová úprava; Vyrobené z upraveného dreva a vysokokvalitného PVC; Pojme väčšinu TV s plochou obrazovkou až do 65; Veľký úložný priestor pre A/V komponenty; Pojme približne 200 diskov DVD alebo Blu-ray; Robustná konštrukcia; Variabilné rozstupy stredových políc; Lode pripravené na zostavenie; Montážny návod s online podporou. technické údaje

Drevený stojan Black Jamestown 60

Drevený stojan Black Jamestown 60


Drevený stojan 70,86-palcový Black Gare Industrial. Zdokonalte svoju obývačku s TV stojanom Gare Wood v dvojfarebnom čiernom a cementovom prevedení. Položte svoj televízor na jeho priestrannú hornú plochu pre sofistikovaný vzhľad a jednoducho organizujte zariadenia, hry a ďalšie zariadenia v spodných skrinkách s posuvnými dverami. Zmodernizujte svoj domov pomocou stojana Gare TV Stand, ktorý je vyrobený pre kvalitu MDF a drevotrieskových dosiek. Obsahuje: Jeden TV stojan; Štýl: Industrial; Povrchová úprava: čierna, cement; Materiály: MDF, drevotrieska, sklo; Priestranná horná plocha 70,86 na položenie televízora; Pohodlná skriňa s posuvnými dverami; Priestranné stupňovité police pre zariadenia, hry a ďalšie; Rámové obložené nohy.

Drevený stojan 70,86 Black Gare Industrial


Drevený stojan 70,87-palcový Black Oox Industrial. Zefektívnite svoj domov TV stojanom Oox Industrial Wood, ktorý je vyrobený z MDF a drevotrieskovej dosky. Dvojfarebná čierna a cementová povrchová úprava stelesňuje dizajn, doplnený priestrannými otvorenými policami a zadným prístupom na kabeláž na zjednodušenie nastavenia. Posuvné dvere plynule prechádzajú naprieč a dopĺňajú ho ostrými sieťovými panelmi. Obsahuje: Jeden TV stojan; Štýl: Industrial; Povrchová úprava: čierna, cement; Materiály: MDF, drevotrieska; Priestranná horná časť 70,87 na zobrazenie vášho televízora; Zjednodušené nastavenie s káblovým prístupom zozadu; Ľahko použiteľné posuvné dvere s ostrými sieťovými panelmi; Skladujte zariadenia s viacerými otvorenými policami.

Drevený stojan 70,87 Black Oox Industrial


Drevený stojan Distressed Grey Black Dixon 82-palcový. Televízny stojan Dixon Wood upúta pozornosť svojim sofistikovaným stupňovitým dizajnom a dvojfarebným čiernym a šedivým povrchom. Viacero otvorených políc s káblovým prístupom zozadu a priestranné zásuvky ponúkajú priestranný úložný priestor pre zariadenia, hry a ďalšie zábavné prvky. Obsahuje: Jeden TV stojan; Štýl: Rustikálny; Povrchová úprava: čierna, sivá; Materiály: drevotriesková doska, MDF; Predveďte svoj televízor na jeho sofistikovanom vrstvenom vrchu; Otvorené police s káblovým prístupom zozadu ponúkajú dostatok priestoru na usporiadanie zariadení; Dve veľkorysé zásuvky s výraznými širokými tyčovými úchytkami; Pútavý stupňovitý dizajn.

Drevený stojan Distressed Grey Black Dixon 82