Drevený stojan Black Grey Monarch 2 Door 48. Nechajte tento dvojfarebný TV stojan v modernom štýle zaujať centrum pozornosti vo vašom zábavnom priestore! 48-palcová dlhá horná doska je dokončená v bohatej čiernej farbe s kontrastným elegantným sivým rekultivovaným vzhľadom na čelách dvierok pre rustikálny vzhľad a po vycentrovaní pojme televízor akejkoľvek veľkosti. 2 otvorené policové priestory môžu ľahko uložiť vaše audio/vizuálne vybavenie; uzavretá skrinka a veľká posuvná zásuvka s elegantnými čiernymi držadlami udržia ostatné príslušenstvo organizované a mimo dohľadu. Praktický predvŕtaný otvor na vedenie káblov v strede udrží vaše káble úhľadne na svojom mieste. Vlastnosti: Povrchová úprava: čierna a sivá z regenerovaného dreva; Materiály: drevotriesková doska, duté jadro, laminát a MDF; Súčasný TV stojan v ležérnej dvojfarebnej čiernej a šedej; 2 otvorené kóje na ozdobné predmety a audio/vizuálne vybavenie; 1 priestranná uzavretá skrinka (bez police) a 1 hlboká posuvná zásuvka, aby bolo všetko usporiadané; Hrubá stolová doska na uchytenie televízora akejkoľvek veľkosti pri vycentrovaní; 1 predvŕtaný otvor na vedenie drôtu na udržanie drôtov na mieste.

Drevený stojan Black Grey Monarch 2 Door 48

Drevený stojan Black Grey Monarch 2 Door 48


Drevený stojan Black Monarch 3 zásuvka 60 priemyselne regenerované. Vneste do svojho zábavného priestoru industriálny štýl s týmto nízkoprofilovým stojanom na televízor s otvoreným zadným dielom. Odvážny dizajn začína silnými čiernymi saténovými kovovými podperami na každom konci a v strede, s hrubými panelovými 60-palcovými policami, ktoré po vycentrovaní pojmú televízor akejkoľvek veľkosti. Tento TV stojan s elegantným čiernym vzhľadom regenerovaného dreva má dlhú otvorenú policu na umiestnenie vášho audio/vizuálneho zariadenia alebo soundbaru. Tri uzavreté zásuvky na hladkých kovových klzných plochách sú zvýraznené elegantnými čiernymi držadlami, ktoré sú dostatočne priestranné na uloženie všetkého príslušenstva, pričom všetko usporiadané na jednom mieste, ale mimo dohľadu. Vlastnosti: Povrchová úprava: Rekultivované drevo čierna; Materiály: drevotriesková doska, duté jadro, laminát, MDF a kov; Súčasný, priemyselne inšpirovaný dizajn s rustikálnym čiernym regenerovaným vzhľadom; Jedna otvorená polica pre audio/vizuálne jednotky; Tri jednoduché kovové zásuvky pre ďalšie skladovanie; Odvážne a elegantné čierne saténové kovové rámovanie poskytuje silnú stabilitu; Hrubé, otvorené police pre jednoduchú manipuláciu s drôtom; Pri vycentrovaní sa na vrchnú časť prijme televízor akejkoľvek veľkosti.

Drevený stojan Black Monarch 3 zásuvka 60 priemyselne regenerované


Drevený stojan Corina dvojfarebný orech, čierny povrch. Retro silueta je spárovaná s rustikálnymi tónmi, aby TV stojan Corina získal jedinečný a moderný vzhľad. Tento drevený TV stolík má elegantný orechový hnedý povrch, ktorý dodá teplo každému priestoru. Dve priestranné police s otvormi na vedenie káblov poskytujú priestor na umiestnenie zábavných konzol. Ďalší úložný priestor sa nachádza za dvierkami na oboch stranách políc. Čierne kovové vlásenky dodávajú chladivý a moderný dojem. Televízny stojan Corina je vyrobený v Malajzii a vyžaduje montáž. Vyrobené z upraveného dreva a kovu; Dvojfarebná orechová hnedá a čierna povrchová úprava; Dve otvorené police a dve priehradky za dverami; Otvory na vedenie káblov; Čierne vlásenky; ; Vyrobené v Malajzii.

Drevený stojan Corina dvojfarebný orech, čierny povrch


Drevený stojan Reznor 70 Čierny dub Reznor 70. Dotvorte svoju obývačku trendovou zmesou rustikálneho a industriálneho štýlu s TV stojanom Ameriwood Home Reznor. Tento štýlový TV stojan pojme väčšinu TV s plochou obrazovkou až do šírky 70 alebo až 135 libier. Krásny dvojfarebný čierny dub a stredne hnedá povrchová úprava dreva robí z tohto kúsku skvelý doplnok takmer akéhokoľvek štýlu dekorácie. Stojan na TV je vyrobený s drevenými dyhovanými dvierkami a šasi z laminovanej drevotrieskovej dosky, ktoré sa spája s kovovým rámom s práškovým nástrekom pre odolnú konštrukciu, ktorá vydrží roky. Umiestnite káblovú skrinku, DVD prehrávač a audio zariadenie na delenú hornú policu, ktorá ponúka otvory na vedenie káblov, aby bolo pripájanie zariadení jednoduché. Usporiadajte si zbierku DVD a videohier za 4 dverami. Stojan na TV sa dodáva naplocho k vašim dverám a po otvorení vyžaduje montáž. Odporúča sa zostaviť dve dospelé osoby. Po zložení má TV stojan rozmery 22,875 V x 62 W x 19,5 H. Dolaďte svoju obývačku TV stojanom Ameriwood Home Reznor pre TV do šírky 70 alebo 135 libier. Vyrobený z laminovanej drevotrieskovej dosky a dyhy z pravého dreva. dvojfarebný čierny dub a stredne hnedá kresba dreva sa spájajú s práškovo lakovaným kovovým rámom pre trendovú zmes rustikálnych a industriálnych štýlov; Delená horná polica je ideálna pre všetky vaše audio a video komponenty a ponúka otvory na vedenie káblov, aby bolo pripájanie zariadení jednoduché; 4 dvierka ponúkajú skrytý úložný priestor pre vašu zbierku DVD a videohier; Horná polica pojme 20 libier. na každej strane. Úložný priestor za každým dverami pojme 40 lb. Zmontované

Drevený stojan Reznor 70 Čierny dub Reznor 70