Drevený stojan asymetrická konzola šedá 60 palcov rustikálna. Urobte moderný vzhľad vo svojej obývačke s touto konzolou. Jedinečný dizajn a asymetrický rám poskytujú variáciu políc, ktorá dodá vášmu domovu rustikálny, trendový prvok. Využite ho ako televízny stojan na uloženie elektroniky, pretože otvorené police zjednodušujú ich usporiadanie a majte ich na dosah. Toto zábavné centrum je postavené z trvalo udržateľného borovicového dreva. V rustikálnej modernej estetike; Ideálne vo vašej obývačke alebo spálni; S laminátovými policami v drevenom prevedení pre rustikálny vzhľad; Lode pripravené na zostavenie s podrobnými pokynmi; Ideálne pre médiá, knihy a ďalšie.

Drevený stojan asymetrická konzola šedá 60 palcov rustikálna

Drevený stojan asymetrická konzola šedá 60 palcov rustikálna


Drevený stojan 60 Úložná konzola DriftWood Stand 60 Úložná konzola. Zobrazte svoj televízor štýlovo s touto 60 drevenou mediálnou konzolou. Postavený na podporu televízorov do 65 vyrobených z vysokokvalitného MDF s odolným laminátovým povrchom, ktorý sa hodí do vášho domova. Obsahuje bočné police ideálne na ukladanie DVD, CD a hier. Jeho káblové vedenie. systém a úložné zásuvky vám pomôžu udržať uprataný zábavný priestor. Povrchová úprava: Naplavené drevo; Materiál: vysokokvalitná MDF, odolný laminát; Bohatá textúrovaná povrchová úprava; Predné a bočné police; 2 multifunkčné zásuvky; Veľký úložný priestor; Lode pripravené na zostavenie s podrobnými pokynmi.

Drevený stojan 60 Úložná konzola DriftWood Stand 60 Úložná konzola


Drevený stojan 44 Úložná konzola BarnWood Stand 44 Úložná konzola. S touto 44 drevenou mediálnou konzolou sa spája elegancia s funkciou. Ponúka dostatok úložného priestoru pre vaše komponenty za dvojitými dverami s tabuľami z tvrdeného bezpečnostného skla. Povrchová úprava: Barnwood; Materiál: vysokokvalitná MDF, laminát; Bohatý, textúrovaný povrch; Pevný a robustný dizajn; Dvojité dvere s tvrdenými sklenenými tabuľami; Veľký úložný priestor pre komponenty; Lode pripravené na zostavenie s podrobnými pokynmi.

Drevený stojan 44 Úložná konzola BarnWood Stand 44 Úložná konzola


Drevený stojan, sklenená konzola Slate Grey 60 Asymetrická. Tento bedrový a asymetrický TV stojan zo zmiešaného materiálu je pripravený posunúť vašu zábavu na vyššiu úroveň. Táto konzola inšpirovaná modernou v polovici storočia má úžasnú atmosféru, ktorá jednoducho zobrazí vaše knihy, rastliny alebo vinylové platne. Táto úložná konzola má podpery z tvrdeného skla, ktoré pomáhajú rozdeliť a organizovať priestor v tomto diele. Tento stojan na 60 médií obsahuje aj správu káblov a pojme televízory s uhlopriečkou až 66 palcov. Otvorené úložisko; Nastaviteľné gumené nožičky; Správa káblov; Podpery políc z tvrdeného skla; Moderný štýl polovice storočia; Lode pripravené na zostavenie s podrobnými pokynmi.

Drevený stojan, sklenená konzola Slate Grey 60 Asymetrická