Drevený stojan Antique White Ventura 60 Solid. Televízny stojan Ventura 60 je inšpirovaný rustikálnym a farmárskym štýlom a vytvára módny a funkčný TV stojan. Vyrobené z masívnej novozélandskej borovice s povrchovou úpravou Antique White, Espresso a Grey. Dve dobre veľké bočné skrinky s policami, otvorená stredová skrinka s dvoma policami poskytuje dostatok úložného priestoru a konfigurácie. Čierny hardvér vyrobený na mieru a kovové vložky do bočných dverí s jednou policou dodávajú kolekcii ďalší prvok detailu. Štyri celkom nastaviteľné police umožňujú množstvo úložných možností pre káblové boxy, herné systémy a audio a video zariadenia. Obsahuje Lightning Fast Assembly System: jednoduchý, rýchly proces montáže bez použitia náradia umožňuje zostavenie TV stojana za 10 minút alebo menej. Vertikálne vedenie káblov. výrezy sú pohodlne vybavené pre optimálne prúdenie vzduchu pre všetky komponenty. Ideálne pre väčšinu 60 až 65 plochých televízorov. Pre bezpečnosť pridaná súprava proti prevráteniu. Povrchová úprava: Antique White; Vyrobené z masívneho dreva

Drevený stojan Antique White Ventura 60 Solid

Drevený stojan Antique White Ventura 60 Solid


Drevený stojan Chic White Monarch 2 Door 48. Nechajte tento TV stojan v modernom štýle zaujať centrum pozornosti vo vašom zábavnom priestore! Tento TV stojan je dokončený v elegantnej bielej farbe a so 48-palcovou dlhou vrchnou časťou a po vycentrovaní pojme televízor akejkoľvek veľkosti. 2 otvorené policové priestory môžu ľahko uložiť vaše audio/vizuálne vybavenie; uzavretá skrinka a veľká posuvná zásuvka s elegantnými striebornými držadlami udržia ostatné príslušenstvo organizované a mimo dohľadu. Praktický predvŕtaný otvor na vedenie káblov v strede udrží vaše káble úhľadne na svojom mieste. Vlastnosti: Povrchová úprava: Chic White; Materiály: drevotriesková doska, duté jadro, laminát a MDF; Moderný TV stojan v sofistikovanej bielej farbe; 2 otvorené kóje na ozdobné predmety a audio/vizuálne vybavenie; 1 priestranná uzavretá skrinka a 1 hlboká posuvná zásuvka, aby bolo všetko usporiadané; Hrubá stolová doska na uchytenie televízora akejkoľvek veľkosti pri vycentrovaní; 1 predvŕtaný otvor na vedenie drôtu na udržanie drôtov na mieste.

Drevený stojan Chic White Monarch 2 Door 48


Drevený stojan Accent Cabinet Biely alpský nábytok Flynn. Kolekcia Flynn obsahuje klasické línie moderného nábytku z polovice storočia, ktorý nikdy nevyjde z módy. Jeho robustné rámy sú vyrobené tak, aby vydržali, vyrobené z udržateľného masívneho mahagónového dreva a dyhy Okoume, aby sa zabezpečila životnosť. Akcentná skrinka poskytuje priestranné úložné riešenie s 3 zásuvkami a skrinkou s rolovacími dvierkami na uloženie vašich cenností alebo elektronických zariadení. Zásuvky sú vyrobené s anglickou rybinovou konštrukciou a kovovými klzákmi s guľôčkovým ložiskom. Horná zásuvka je podšitá plsťou. Kolekcia Flynn uľahčuje vytvorenie súdržného štýlu zdobenia alebo zmiešanie a prispôsobenie pre personalizovanejší vzhľad. Dostupné v krásnom prevedení Acorn (hnedá)/biela, žaluď (hnedá) alebo celá biela. Biela povrchová úprava; Vyrobené z masívneho mahagónového dreva a dyhy Okoume; Anglická rybinová konštrukcia zásuvky; Plne zmontované; Kovové klzáky s guľôčkovým ložiskom; Horná zásuvka s plsťou; Samostatná skriňa.

Drevený stojan Accent Cabinet Biely alpský nábytok Flynn


Drevená stojanová skrinka Acorn-White alpský nábytok Flynn Accent. Kolekcia Flynn obsahuje klasické línie moderného nábytku z polovice storočia, ktorý nikdy nevyjde z módy. Jeho robustné rámy sú vyrobené tak, aby vydržali, vyrobené z udržateľného masívneho mahagónového dreva a dyhy Okoume, aby sa zabezpečila životnosť. Akcentná skrinka poskytuje priestranné úložné riešenie s 3 zásuvkami a skrinkou s rolovacími dvierkami na uloženie vašich cenností alebo elektronických zariadení. Zásuvky sú vyrobené s anglickou rybinovou konštrukciou a kovovými klzákmi s guľôčkovým ložiskom. Horná zásuvka je podšitá plsťou. Kolekcia Flynn uľahčuje vytvorenie súdržného štýlu zdobenia alebo zmiešanie a prispôsobenie pre personalizovanejší vzhľad. Dostupné v krásnom prevedení Acorn (hnedá)/biela, žaluď (hnedá) alebo celá biela. Žaluď (hnedý) a biely povrch; Vyrobené z masívneho mahagónového dreva a dyhy Okoume; Anglická rybinová konštrukcia zásuvky; Plne zmontované; Kovové klzáky s guľôčkovým ložiskom; Horná zásuvka s plsťou; Samostatná skriňa.

Drevená stojanová skrinka Acorn-White alpský nábytok Flynn Accent