Drevený stojan Antique White Vallie Cottage 60-palcový. Použite TV stojan Vallie Wood ako nádherný doplnok v štýle Farmhouse. Stojan na TV, ktorý spája celú miestnosť s krásnym starožitným bielym povrchom, poskytuje kompletné úložné riešenie. X panelová skrinka a zadné poličky s káblovým prístupom vám umožňujú jednoducho organizovať, zatiaľ čo stolová doska poskytuje ohromujúci odpočinok pre váš televízor. Obsahuje: Jeden TV stojan; Štýl: Chata; Povrchová úprava: Antique White; Materiály: Masívne drevo, drevená dyha; Očarujúci dizajn x plank; Široká 60-palcová stolová doska; Dve priestranné skrinky s radovými policami. Dve veľkorysé zadné prístupové police s káblovým prístupom. Krásne stĺpovité podpery.

Drevený stojan Antique White Vallie Cottage 60

Drevený stojan Antique White Vallie Cottage 60


Drevený stojan 72-palcová starožitná biela chata Vallie. Použite TV stojan Vallie Wood ako nádherný doplnok v štýle Farmhouse. Stojan na TV z masívneho dreva, ktorý spája celú vašu izbu s krásnym starožitným bielym povrchom, poskytuje kompletné úložné riešenie. X panelová skrinka a zadné poličky s káblovým prístupom vám umožňujú jednoducho organizovať, zatiaľ čo stolová doska poskytuje ohromujúci odpočinok pre váš televízor. Obsahuje: Jeden TV stojan; Štýl: Chata; Povrchová úprava: Antique White; Materiály: Masívne drevo, drevená dyha; Očarujúci dizajn x plank; Široká 72-palcová stolová doska; Dve priestranné skrinky s radovými policami. Dve veľkorysé zadné prístupové police s káblovým prístupom. Krásne stĺpovité podpery.

Drevený stojan 72 Antique White Vallie Cottage


Drevený stojan Antique White 52 Style. Ukážte svoj zábavný priestor štýlovo s týmto stojanom na médiá. Jeho štyri úložné skrinky poskytujú dostatok úložného priestoru na uloženie vašich obľúbených filmov, komponentov a herných konzol. Obsahuje nastaviteľné police za dvierkami so sklenenou výplňou a vstavaný káblový systém. systém. Tento stojan je vyrobený z vysokokvalitného MDF a tvrdeného bezpečnostného skla a pojme väčšinu plochých televízorov s uhlopriečkou až 55 palcov. štýl, výška 33 palcov; Vysokokvalitná MDF konštrukcia; Nosnosť 250 lbs.Nastaviteľné police; Tabule z tvrdeného bezpečnostného skla; Lode pripravené na zostavenie s pokynmi krok za krokom.

Drevený stojan Antique White 52 Style


Drevený stojan NovaSolo Halifax Accent 71 Pure White Dark. Zábavné jednotky môžu vyzerať ťažkopádne, ale Halifax mení veci použitím hodvábne lesklej farby v žiarivo bielej a elegantne detailne spracovaného dreva. Výsledkom je dizajn, ktorý je svieži a čistý, ktorý sa neunúti, no určite si ho všimnete. A s jednoduchým vedením káblov. vzhľad nikdy nepokazia neposlušné drôty. Odkryli sme jeho drevený vrchný povrch a ošetrili ho hlbokým a tmavým moridlom na drevo, ktoré odráža svetlo. Mierne sme potrápili aj lak, takže navodzuje úžasnú atmosféru, ktorú sme si obľúbili. Masívny mahagón sušený v peci; Ručne dokončovaný nábytok; Čistá biela farba; Pololesklý lakovaný povrch pokrytý odolným tmelom; Už zmontované; 3 vonkajšie police; Starožitný mosadzný hardvér; White Distressed Finish.

Drevený stojan NovaSolo Halifax Accent 71 Pure White Dark