Drevený stojan Antique White Brown Cherry Lexicon Willowick 72. Kolekcia Willowick, inšpirovaná vzhľadom francúzskeho provinciálneho štýlu, prepožičiava vašej opulentnej obývačke nádych klasického romantizmu. Elegantné rámovanie, jemne ošúchaný povrch so starožitným kovaním a sústružené nožičky poskytujú dekoratívny doplnok, ktorý spája vzhľad. Jemné trenie starožitného bieleho povrchu odhaľuje sivé podtóny, ktoré v spojení s hnedými čerešňovými vrchmi slúžia na zvýraznenie topoľových masívov spolu s dubovými a brezovými dyhami. Zásuvky a úložný priestor za dvierkami poskytujú dodatočné funkcie pre túto mediálnu konzolu. Vyrobené z jaseňovej dyhy, dreva a upraveného dreva; 2-tónová povrchová úprava: starožitná biela a hnedá čerešňa; 1 rybinová zásuvka s guľôčkovými ložiskami; 3 úložné skrinky, každá s nastaviteľnou policou. Biele tónové gombíky; Nie

Drevený stojan Antique White Brown Cherry Lexicon Willowick 72

Drevený stojan Antique White Brown Cherry Lexicon Willowick 72


Drevený písací stôl White Simpli Banting 60 Solid. Kolekcia Banting je vyrobená z bohato zrnitého masívneho kaučukového dreva. Táto moderná priemyselná kolekcia z polovice storočia má čistú hranatú kovovú základňu so štvorcovou jednoduchou modernou zásuvkou a stolovou doskou. Pevná doska z kaučukového dreva bez viditeľného hardvéru a iba s jednoduchými drevenými rukoväťami je jednoduchá a nekomplikovaná. Stôl Banting má dve pracovné bočné zásuvky s guľôčkovými klznými zásuvkami a jednu strednú výklopnú zásuvku/zásuvku na klávesnicu na maximalizáciu funkčnosti. Veľkosť 24 x 60 je dostatočne veľká pre dobre vybavenú domácu kanceláriu a dostatočne úzka, aby sa zmestila do vašej obývačky alebo dokonca kuchyne. Kolekcia Banting zahŕňa kávu, konzolu, koncové stolíky, televízne stojany, bufet s príborníkom, stoly a knižnicu. Ručne vyrobené opatrne s použitím najkvalitnejšieho masívneho kaučukového dreva a 1,2 palcového čierneho kovu; Ručne spracované v bielej farbe a ochranný NC lak na zvýraznenie a zvýraznenie kresby a jedinečnosti každého kusu nábytku; Dve pracovné bočné zásuvky s klznými zásuvkami s guľôčkovými ložiskami a jedna stredová výklopná zásuvka/zásuvka na klávesnicu; Ideálne pre domácu kanceláriu, obývaciu alebo rodinnú izbu alebo dokonca kuchyňu; Moderný industriálny štýl zahŕňa kovový rám a nohy.

Drevený písací stôl White Simpli Banting 60 Solid


Drevený písací stôl White Simpli Banting 72 Solid. Kolekcia Banting je vyrobená z bohato zrnitého masívneho kaučukového dreva. Táto moderná priemyselná kolekcia z polovice storočia má čistú hranatú kovovú základňu so štvorcovou jednoduchou modernou zásuvkou a stolovou doskou. Pevná doska z kaučukového dreva bez viditeľného hardvéru a iba s jednoduchými drevenými rukoväťami je jednoduchá a nekomplikovaná. Pracovný stôl Banting má dve veľké pracovné bočné zásuvky s klznými zásuvkami s guľôčkovými ložiskami a jednu strednú výklopnú zásuvku/zásuvku na klávesnicu na maximalizáciu funkčnosti. Veľkosť 24 x 72 je dostatočne veľká pre dobre vybavenú domácu kanceláriu manažéra pre stôl, ktorý skutočne zvládne pracovnú záťaž. Kolekcia Banting zahŕňa kávu, konzolu, koncové stolíky, televízne stojany, bufet s príborníkom, stoly a knižnicu. Ručne vyrobené opatrne s použitím najkvalitnejšieho masívneho kaučukového dreva a 1,2 palcového čierneho kovu; Ručne spracované v bielej farbe a ochranný NC lak na zvýraznenie a zvýraznenie kresby a jedinečnosti každého kusu nábytku; Dve pracovné bočné zásuvky s klznými zásuvkami s guľôčkovými ložiskami a jedna stredová výklopná zásuvka/zásuvka na klávesnicu; Ideálne pre vašu veľkú pracovnú domácu kanceláriu; Moderný industriálny štýl zahŕňa kovový rám a nohy.

Drevený písací stôl White Simpli Banting 72 Solid


Povrchová úprava drevených stojanov 47 s 3 skrinkami Dub Svetlý sivobiely. Moderný štýl je podstatou TV stojana Designs2Go+ˇTńTˇ s 3 skrinkami. Jednoduché a jednoduché nastavenie. Tento TV stojan je vyrobený z dreva a komponentov z nehrdzavejúcej ocele a je vyrobený tak, aby vám vydržal dlhé roky zábavy. S dvomi policami a skrinkami je dostatok miesta pre všetky vaše elektronické komponenty, ako aj filmy, hry a dokonca aj dekorácie. Prineste si ho domov ešte dnes a pripravte si zábavu. Krásna sivobiela povrchová úprava svetlého dubového dreva; Materiál: kresba dreva; Jednoduchá montáž; 2 čierne nepriehľadné plastové dvere; 1 Dvere z masívneho čerešňového dreva; 3 skrine; Súčasný dizajn; Poskytne roky radosti; poskytnuté nástroje; 20,5 V x 47,25 Š x 15,75 H.

Povrchová úprava drevených stojanov 47 s 3 skrinkami Dub Svetlý sivobiely