Drevený stojan 80 palcový zvetraný dub EngleWood stojan 80 palcov. Aktualizujte svoju obývačku pomocou televízneho stojana Ameriwood Home Englewood. Tento stojan pojme väčšinu televízorov s plochou obrazovkou až do šírky 80 alebo 145 libier. takže môžete štýlovo sledovať veľkú hru alebo svoj obľúbený film. Stredové police sú ideálne pre váš DVD prehrávač, káblovú skrinku a audio zariadenie. Za každým zo sklenených dvierok je 1 nastaviteľná a 1 pevná polica s otvormi na vedenie drôtu pre ďalšie komponenty a vaše zbierky DVD a hier. Nízky profil a dekoratívna základňa dodávajú stojanu extra stabilitu a zaberajú menej miesta, takže vaša izba pôsobí otvorenejšie. Rustikálny hnedý povrch dreva so sivými podtónmi na laminovanej MDF a drevotrieskovej doske dodáva zvetraný vzhľad, ktorý vyzerá skvele v každej miestnosti. Stojan na TV sa dodáva naplocho k vašim dverám a po otvorení vyžaduje montáž. Odporúča sa zostaviť dve dospelé osoby. Po zložení má stojan rozmery 22,61 V x 71,61 Š x 17,52 H. Sledujte svoje obľúbené filmy a relácie štýlovo; Stredové police môžu umiestniť všetky vaše audio a video zariadenia a uložiť ďalšie komponenty a DVD za 2 sklenenými dvierkami; Za každým dvierkami je nastaviteľná polica a pevná polica s otvormi na vedenie drôtu, aby bolo zapojenie zariadení jednoduché; Rustikálny hnedý drevodekor so sivými podtónmi, vyrobený z laminovanej MDF a drevotrieskovej dosky, dodáva vzhľad skutočného dreva.

Drevený stojan 80 palcový zvetraný dub EngleWood stojan 80 palcov

Drevený stojan 80 palcový zvetraný dub EngleWood stojan 80 palcov


Drevený stojan 65 zvetraný dub Southlander 65. Vylepšite svoju obývačku s televíznym stojanom Ameriwood Home Southlander pre televízory do šírky 65 alebo 120 libier. Vyrobené z laminovanej drevotrieskovej dosky, svetlozlatohnedá povrchová úprava a kontrastné čierne nožičky H panelu a čierne kovanie dodávajú stojanu svieži vzhľad. Aktualizujte svoju izbu bez toho, aby ste zaberali veľa miesta s TV stojanom Ameriwood Home Southlander pre televízory do šírky 65 alebo 120 libier. Svetlohnedá povrchová úprava na laminovanej drevotrieskovej doske kontrastuje s čiernym hardvérom a nohami panela H pre trendový rustikálny vzhľad; Otvorené a skryté úložisko ponúka dostatok priestoru na usporiadanie vašich video komponentov a obsahuje otvory na vedenie káblov; Nízky profil dodáva stabilitu a zaberá menej miesta, takže vaša izba pôsobí väčším dojmom; Stojan na TV sa dodáva naplocho k vašim dverám a odporúčame ho zostaviť 2 dospelým.

Drevený stojan 65 zvetraný dub Southlander 65


Drevený stojan Adams 64 Dub Ivory Adams 64. Dodajte svojej obývačke klasický štýl misie s TV stojanom Ameriwood Home Adams. Stojan pojme TV s plochou obrazovkou až do šírky 64 alebo až 95 libier. Nebiela povrchová úprava laminovanej MDF a drevotrieskovej dosky dodáva TV stojanu vzhľad skutočného dreva za prijateľnú cenu. Ozdobné bočné detaily dodávajú stojanu jedinečný a elegantný vzhľad. 3 spodné police sú ideálne pre váš káblový box, DVD prehrávač a herné konzoly a majú otvory na vedenie káblov, ktoré uľahčujú zapájanie vašej elektroniky. Uložte si diaľkové ovládače, DVD a hry do 3 otvorených zásuviek, ktoré sú vybavené odolnými kovovými posuvnými prvkami, vďaka ktorým je otváranie a zatváranie každej zásuvky hladké a jednoduché. Stojan na TV sa dodáva naplocho k vašim dverám a po otvorení vyžaduje montáž. Odporúča sa zostaviť dve dospelé osoby. Po zložení má stojan rozmery 26,65 V x 59,41 Š x 19,29 H. Rozšírte svoj zábavný priestor pomocou televízneho stojana Ameriwood Home Adams v štýle misie pre televízory do šírky 64 alebo 95 libier; Krásna sivobiela povrchová úprava dreva a dekoratívne bočné panely sú vyrobené z laminovanej MDF dosky a dodáva stojanu klasický vzhľad; Video komponenty umiestnite na 3 spodné police s otvormi na vedenie káblov pre ľahký prístup k zásuvkám; 3 otvorené zásuvky sú ideálne na organizovanie diaľkových ovládačov, DVD a hier a sú vybavené odolnými kovovými posuvnými prvkami; Stojan na TV sa dodáva naplocho k vašim dverám a odporúčame ho zostaviť 2 dospelým.

Drevený stojan Adams 64 Dub slonová kosť Adams 64


Drevený stojan Adams 64 Hnedý dub Adams 64. Dajte svojej obývačke klasický štýl misie s TV stojanom Ameriwood Home Adams. Stojan pojme TV s plochou obrazovkou až do šírky 64 alebo až 95 libier. Tmavohnedá povrchová úprava laminovanej MDF a drevotrieskovej dosky dodáva TV stolíku vzhľad skutočného dreva za prijateľnú cenu. Ozdobné bočné detaily dodávajú stojanu jedinečný a elegantný vzhľad. 3 spodné police sú ideálne pre váš káblový box, DVD prehrávač a herné konzoly a majú otvory na vedenie káblov, ktoré uľahčujú zapájanie vašej elektroniky. Uložte si diaľkové ovládače, DVD a hry do 3 otvorených zásuviek, ktoré sú vybavené odolnými kovovými posuvnými prvkami, vďaka ktorým je otváranie a zatváranie každej zásuvky hladké a jednoduché. Stojan na TV sa dodáva naplocho k vašim dverám a po otvorení vyžaduje montáž. Odporúča sa zostaviť dve dospelé osoby. Po zložení má stojan rozmery 26,65 V x 59,41 Š x 19,29 H. Rozšírte svoj zábavný priestor pomocou televízneho stojana Ameriwood Home Adams v štýle misie pre televízory do šírky 64 alebo 95 libier; Vyrobený z laminovanej MDF, krásna tmavohnedá povrchová úprava dreva a dekoratívne bočné panely dodávajú stojanu klasický vzhľad; Video komponenty umiestnite na 3 spodné police s otvormi na vedenie káblov pre ľahký prístup k zásuvkám; 3 otvorené zásuvky sú ideálne na organizovanie diaľkových ovládačov, DVD a hier a sú vybavené odolnými kovovými posuvnými prvkami; Stojan na TV sa dodáva naplocho k vašim dverám a odporúčame ho zostaviť 2 dospelým.

Drevený stojan Adams 64 Hnedý dub Adams 64