Drevený stojan 72 TV stojan na médiá Distress Grey Simpli Artisan Solid. Teraz, keď je 80 televízorov s plochou obrazovkou dostupnejších, musíte jeden mať. Aby ste si to mohli naplno užiť, budete potrebovať aj perfektný stojan na televízor, aby ste svoj televízor umiestnili do správnej polohy. Nehľadaj ďalej. Extra široký TV stojan Simpli Home Artisan má perfektnú veľkosť pre televízory do 80. Má dostatok úložného priestoru pre všetky vaše mediálne a herné zariadenia. Má veľkú centrálne umiestnenú otvorenú plochu s dvoma zásuvkami, ako aj dva uzavreté priestory. Dve veľké bočné úložné skrinky sa otvárajú na jednu nastaviteľnú policu. Jednotka je vybavená výrezmi na vedenie káblov pre jednoduchú inštaláciu TV a mediálnych komponentov. Povrchová úprava: Distressed Grey; Materiál: masívne drevo borovice, tvrdené sklo a preglejka; Extra široký TV stojan je ideálny pre TV do 80; Veľký centrálne umiestnený otvorený priestor s dvoma zásuvkami a dvomi rámovými dverami z tvrdeného skla s uzavretými priestormi; Dve veľké bočné úložné skrinky, každá s možnosťou jednej nastaviteľnej police; Jednotka obsahuje výrezy na vedenie káblov pre jednoduchú inštaláciu TV a mediálnych komponentov; Štýl zahŕňa čistú uhlovú stolovú dosku s moderným vzhľadom, štvorcovú a mierne skosenú nohu; Starostlivo ručne vyrobené s použitím najkvalitnejšieho masívneho dreva; Ručne povrchovo upravené moridlom Distressed Grey a ochranným NC lakom na zvýraznenie a zvýraznenie kresby a jedinečnosti každého kusu nábytku.

Drevený stojan 72 TV Media Distress Grey Simpli Artisan Solid

Drevený stojan 72 TV Media Distress Grey Simpli Artisan Solid


Drevený stojan 53 TV stojan na médiá Russet Brown Simpli Artisan Solid. Práve ste si kúpili dokonalý televízor s veľkou plochou obrazovkou. Čo teraz robiť? Zavesiť na stenu? Nie, potrebujete perfektný stojan na TV na uloženie a na zvýšenie potešenia zo sledovania. Nehľadajte nič iné ako náš najobľúbenejší stojan na TV Simpli Home Artisan. Je perfektne dimenzovaný pre televízory do 55. Výška 35 stavia televízor na úroveň, ktorá je ideálna pre pohodlné sledovanie. Televízny stojan Simpli Home Artisan má dostatok úložného priestoru a priestoru pre všetky vaše mediálne a herné zariadenia. Má veľkú centrálne umiestnenú otvorenú plochu s jednou nastaviteľnou policou a dvoma zásuvkami. Dve veľké bočné úložné skrinky sa otvárajú na dve nastaviteľné police. Jednotka je vybavená výrezmi na vedenie káblov pre jednoduchú inštaláciu TV a mediálnych komponentov. Povrchová úprava: Russet Brown; Materiál: masívne drevo borovice, tvrdené sklo a preglejka; Široký a vysoký TV stojan je ideálny pre TV do 55; Dve centrálne zásuvky s kovovými klzákmi, otvorený stredový priestor s nastaviteľnou policou a dve bočné rámové dvierka z tvrdeného skla, ktoré sa otvárajú do veľkých úložných priestorov, každá s dvomi policami; Štýl zahŕňa čistú uhlovú dosku stola s výrazným súčasným vzhľadom, dvierka z tvrdeného skla s rámom stĺpika, štvorcové a mierne skosené nohy a obdĺžnikové starožitné bronzové gombíky; Otvorený stred s dvoma nastaviteľnými policami a výrezmi na vedenie káblov pre jednoduchú inštaláciu TV a mediálnych komponentov; Starostlivo ručne vyrobené s použitím najkvalitnejšieho masívneho dreva; Ručne povrchovo upravené moridlom Russet Brown a ochranným NC lakom na zvýraznenie a zvýraznenie kresby a jedinečnosti každého kusu nábytku.

Drevený stojan 53 TV Media Russet Hnedá Simpli Artisan Solid


Drevený stojan 72 TV stojan na médiá Russet Brown Simpli Artisan Solid. Teraz, keď je 80 televízorov s plochou obrazovkou dostupnejších, musíte jeden mať. Aby ste si to mohli naplno užiť, budete potrebovať aj perfektný stojan na televízor, ktorý vám umožní umiestniť televízor do správnej polohy. Nehľadaj ďalej. Extra široký TV stojan Simpli Home Artisan má perfektnú veľkosť pre televízory do 80. Má dostatok úložného priestoru pre všetky vaše mediálne a herné zariadenia. Má veľkú centrálne umiestnenú otvorenú plochu s dvoma zásuvkami, ako aj dva uzavreté priestory. Dve veľké bočné úložné skrinky sa otvárajú na jednu nastaviteľnú policu. Jednotka je vybavená výrezmi na vedenie káblov pre jednoduchú inštaláciu TV a mediálnych komponentov. Povrchová úprava: Russet Brown; Materiál: masívne drevo borovice, tvrdené sklo a preglejka; Extra široký TV stojan je ideálny pre TV do 80; Veľký centrálne umiestnený otvorený priestor s dvoma zásuvkami a dvomi rámovými dverami z tvrdeného skla s uzavretými priestormi; Dve veľké bočné úložné skrinky, každá s možnosťou jednej nastaviteľnej police; Jednotka obsahuje výrezy na vedenie káblov pre jednoduchú inštaláciu TV a mediálnych komponentov; Štýl zahŕňa čistú uhlovú stolovú dosku s moderným vzhľadom, štvorcovú a mierne skosenú nohu; Starostlivo ručne vyrobené s použitím najkvalitnejšieho masívneho dreva; Ručne opracované moridlom Russet Brown a glazúrou s ochranným NC lakom na zvýraznenie a zvýraznenie kresby a jedinečnosti každého kusu nábytku.

Drevený stojan 72 TV Media Russet Hnedá Simpli Artisan Solid


Drevená drôtená kefa Boraam Sonoma TV stojan Barnwood drôtená kefa Boraam Sonoma TV stojan. Dodajte svojmu domovu atmosféru farmy s TV stojanom Boraam Sonoma. Televízny stojan Sonoma je vyrobený z akáciového dreva a MDF a prináša jedinečný vzhľad do vašej obývačky. Je navrhnutý so spodnou policou na umiestnenie dekorácií alebo TV príslušenstva a má tiež dve zásuvky v strede pre extra úložný priestor. Televízny stojan Sonoma má veľkú výšku a dĺžku a je dostatočne pevný, aby sa naň dal umiestniť akýkoľvek televízor. Všetky nástroje a hardvér sú súčasťou dodávky pre rýchlu montáž. Povrchová úprava: Sivá drôtená kefa; Vyrobené z akáciového dreva a MDF; Dve stredné zásuvky pre ďalší úložný priestor; Spodná polica na TV príslušenstvo a dekorácie; Dno zásuviek a bočný panel zásuvkovej police sú vyrobené z MDF.

Drevená drôtená kefa Boraam Sonoma TV Stojan Barnwood drôtená kefa Boraam Sonoma