Drevený stojan 70-palcová TV konzola s 3 zásuvkami Black Zuna. Sýte tóny dreva sú v TV stojane Zuna spárované s retro siluetou. Zuna je vyrobená z drevotrieskových dosiek a MDF materiálov a má elegantný orechovo hnedý povrch, ktorý dopĺňa akúkoľvek farebnú schému. 3 otvorené police a 3 zásuvky poskytujú priestor na umiestnenie DVD prehrávačov, herných konzol a ďalších. Obsahuje 1 TV konzolu; 3 zásuvky na kovových bočných klzákoch; Nohy z masívneho dreva; 3 police s vedením káblov. prístup; Na mieste vyčistite a utrite; Moderný štýl inšpirovaný v polovici storočia.

Drevený stojan 70 3 zásuvková TV konzola Black Zuna

Drevený stojan 70 3 zásuvková TV konzola Black Zuna


Drevený stojan s 3 skrinkami na TV konzolu Starožitný sivý alpský nábytok s leskom. Čisté línie a moderný vzhľad Shimmer Media Console z nej robia ideálny doplnok do vášho domova. Tento nádherný kúsok obsahuje indonézsku borovicu, povrchovú úpravu Antiqued Grey Distressed a zužujúce sa drevené nohy s jedinečným geometrickým dizajnom. K dispozícii je dostatok úložného priestoru s vnútornými policami a káblovým usporiadaním. Zladí sa s ostatnými kúskami z kolekcie Alpine Furniture Shimmer predávanými samostatne. Antique Grey Finish; Vyrobené z borovicových masívov a dyhy; Zúfalý povrch; Plne zmontované; Tri skrinky na skladovanie; Nastaviteľné police. Otvory na vedenie drôtu na zadnej strane.

Drevený stojan s 3 skrinkami na TV konzolu Starožitný sivý alpský nábytok s leskom


Drevená TV Media Truhlica Cappuccino Alpský nábytok Carmel. 5-zásuvková komoda na médiá Carmel je skvelou voľbou na spojenie funkcie TV stolíka s úložným priestorom. Vďaka bohatým rúčkam na cappuccino a niklu, ktoré sú vyrobené z masívneho dreva a dýhy, je zdobenie jednoduché. Kabína pre vaše komponenty má vedenie káblov. Zladí sa s ostatnými kúskami z kolekcie spálne Alpine Furniture Carmel, ktoré sa predávajú samostatne. Cappuccino (hnedá) úprava; Vyrobené z vybraných pevných látok a dyhy; Plne zmontované; Kovové klzáky s guľôčkovým ložiskom na boku; Zladí sa s ostatnými kúskami z kolekcie spálne Alpine Furniture Carmel, ktoré sa predávajú samostatne.

Drevená TV Media Truhlica Cappuccino Alpský nábytok Carmel


Drevený stojan 60 TV stojan na médiá Natural Brown Maklaine Solid. Nadčasové, čisté línie a rustikálny, no zároveň priemyselný statok sa spájajú, aby vytvorili ukážkový kus, ktorým je stojan na médiá Maklaine z masívneho dreva Natural Brown 60. Pekné čierne kovové nohy sú doplnené prírodnou povrchovou úpravou z recyklovaného dreva. Tento multimediálny konzolový stolík plný charakteru a funkčnosti obsahuje dve úložné skrinky a dve otvorené police na uloženie mediálneho vybavenia a iných domácich potrieb. Stojan pojme väčšinu televízorov do 70 palcov. Vďaka lakovanej úprave a robustnej drevenej a kovovej konštrukcii je tento štýlový kúsok vyrobený pre dlhú životnosť. Povrchová úprava: Prírodná hnedá; Materiály: Robustná konštrukcia z recyklovaného dreva a kovu; Pojme väčšinu televízorov s uhlopriečkou až 70 palcov; Vlastnosti Dve odkladacie skrinky a dve police ponúkajú dostatok úložného a výstavného priestoru; Povrchová úprava je lakovaná pre ochranu a odolnosť; Rýchla a jednoduchá montáž.

Drevený stojan 60 TV Media Natural Brown Maklaine Solid