Drevený stojan 60 Zlatý dub Southlander 60. Zohrejte svoju obývačku alebo jaskyňu s TV stojanom Ameriwood Home Southlander s krbom. Tento stojan pojme väčšinu televízorov s plochou obrazovkou až do šírky 60 alebo 95 libier. Vyrobené z laminovanej drevotrieskovej dosky, svetlozlatohnedá povrchová úprava a kontrastné čierne nožičky H panelu a čierne kovanie dodávajú stojanu svieži vzhľad. Elektrická krbová vložka sa vyznačuje realistickým efektom plameňa, ktorý možno použiť s teplom alebo bez neho, aby ste si zachovali atmosféru aj v teplých letných mesiacoch. Pomocou diaľkového ovládača alebo dotykového panela upravte nastavenia plameňa a nastavenia tepla, aby bola vaša miestnosť vždy pohodlná. Vložka dokáže vyhriať miestnosť až do 400 štvorcových stôp a zapája sa do štandardnej 120V zásuvky. Svetelný zdroj LED sa môže pochváliť životnosťou až 50 000 hodín, takže si efekt plameňa môžete užívať po celé roky. Za 2 bočnými dvierkami sú 4 police, 2 nastaviteľné, pre vaše audio a video komponenty a vašu zbierku DVD a hier. Obidve bočné skrinky ponúkajú otvory na vedenie káblov, aby boli vaše káble usporiadané. Stojan na TV sa dodáva naplocho k vašim dverám a po otvorení vyžaduje montáž. Odporúča sa zostaviť dve dospelé osoby. Po zložení má TV stojan rozmery 19,69 V x 60 W x 17,05 H. Sledujte filmy alebo svoje obľúbené televízne programy štýlovo s TV stojanom Ameriwood Home Southlander s krbom pre televízory do šírky 60 alebo 95 libier. Vyrobené z lamina drevotriesková doska, svetlozlatohnedá povrchová úprava a kontrastné čierne nožičky panelu H a hardvér dodávajú stojanu na TV aktualizovaný vzhľad; Elektrická krbová vložka ponúka rôzne nastavenia plameňa a tepla, ktoré je možné ovládať buď diaľkovým alebo dotykovým panelom, a vložka dokáže vyhriať miestnosť až do 400 štvorcových stôp a zapojí sa do štandardnej 120V zásuvky; Za 2 bočnými dvierkami sú 4 police, 2 nastaviteľné, na usporiadanie všetkých vašich audio a video zariadení a otvory na vedenie káblov uľahčujú zapojenie zariadenia a udržiavajú vaše káble usporiadané; Televízny stojan sa dodáva priamo k vašim dverám a 2 dospelí sú r

Drevený stojan 60 Zlatý dub Southlander 60

Drevený stojan 60 Zlatý dub Southlander 60


Drevený stojan 75 zvetraný dub Edge. Dolaďte svoju obývačku alebo rodinnú izbu TV stojanom Ameriwood Home Edgewood. Stojan je vyrobený z laminovanej MDF a drevotrieskovej dosky pre robustnú, ale ľahkú konštrukciu, ktorá nezlomí váš rozpočet. Stojan je dokončený v teplom hnedom dubovom prevedení a poskytuje dokonalý domov pre všetky vaše audio a video komponenty a podporuje až 75 plochých TV alebo 145 libier. Klasické, čisté línie tohto TV stojana mu umožňujú bezproblémovo sa prispôsobiť každej rodinnej izbe a vytvoriť svieži nový stredobod. Do 6 otvorených políc sa zmestí váš káblový box, DVD prehrávač a herné systémy. Otvorený koncept zaisťuje správnu cirkuláciu vzduchu pre komponenty a otvory na vedenie drôtov v zadných paneloch udržujú vaše káble organizované. Stojan sa dodáva naplocho k vašim dverám a po otvorení vyžaduje montáž. Odporúča sa zostaviť a premiestniť dve dospelé osoby. Po zložení má stojan rozmery 22,6 V x 66,5 Š x 17,7 H. Dodajte svojej obývačke klasické ohnisko s TV stojanom Ameriwood Home Edgewood pre televízory do šírky 75 alebo 145 libier. Vyrobené z laminovanej MDF a drevotrieskovej dosky, teplý hnedý dubový povrch dodáva stojanu aktualizovaný a moderný vzhľad; So 6 otvorenými policami s otvormi na vedenie káblov môžete usporiadať všetky svoje video a audio komponenty; Doplňte svoju obývačku ďalšími predmetmi z Ameriwood Home (predávajú sa samostatne); Stojan sa dodáva naplocho k vašim dverám a odporúča sa, aby ho zostavili a premiestnili 2 dospelí.

Drevený stojan 75 zvetraný dub Edge


Drevený stojan 55 zvetraný dub Edge. Dolaďte svoju obývačku alebo rodinnú izbu TV stojanom Ameriwood Home Edgewood. Stojan je vyrobený z laminovanej MDF a drevotrieskovej dosky pre robustnú, ale ľahkú konštrukciu, ktorá nezlomí váš rozpočet. Stojan je dokončený v teplom hnedom dube a poskytuje dokonalý domov pre všetky vaše audio a video komponenty a podporuje až 55 plochých TV alebo 80 libier. Klasické, čisté línie tohto TV stojana mu umožňujú bezproblémovo sa prispôsobiť každej rodinnej izbe a vytvoriť svieži nový stredobod. Do 7 otvorených políc sa zmestí váš káblový box, DVD prehrávač a herné systémy. Otvorený koncept zaisťuje správnu cirkuláciu vzduchu pre komponenty a otvory na vedenie drôtov v zadných paneloch udržujú vaše káble organizované. Stojan sa dodáva naplocho k vašim dverám a po otvorení vyžaduje montáž. Odporúča sa zostaviť a premiestniť dve dospelé osoby. Po zložení má stojan rozmery 28,5 V x 47,6 Š x 15,8 H. Dodajte svojej obývačke klasické ohnisko s TV stojanom Ameriwood Home Edgewood pre televízory do šírky 55 alebo 80 libier. Vyrobené z laminovanej MDF a drevotrieskovej dosky, teplý hnedý dubový povrch dodáva stojanu aktualizovaný a moderný vzhľad; So 7 otvorenými policami s otvormi na vedenie káblov môžete usporiadať všetky svoje video a audio komponenty; Doplňte svoju obývačku ďalšími predmetmi z Ameriwood Home (predávajú sa samostatne); Stojan sa dodáva naplocho k vašim dverám a odporúča sa, aby ho zostavili a premiestnili 2 dospelí.

Drevený stojan 55 zvetraný dub Edge


Drevený stojan Knižnica Ryker Zlatý dub Knižnica Ryker. Knižnica Ameriwood Home Ryker vytvára vertikálny úložný priestor pre vašu kanceláriu, pracovňu alebo obývačku. 5 políc je vyrobených z hrubého dutého jadra, takže každá polica pojme až 20 libier. Knižnica Ryker má po zložení rozmery 66,125 V x 35,375 Š x 11,875 H. Pre správnu montáž sa odporúčajú dve dospelé osoby. Ameriwood Home Ryker Bookcase pridáva ďalší úložný priestor do vašej domácej kancelárie, pracovne alebo obývačky; Knižnica kombinuje laminovaný textúrovaný svetlohnedý povrch s hrubou dutou jadrovou doskou a kovovými podpornými akcentmi pre vzhľad, ktorý bude fungovať s dekorom od prechodného po priemyselný; 5 otvorených, asymetrických políc vám pomôže usporiadať vaše kancelárske potreby alebo pridať dotyk vášho osobného štýlu fotografiami, domácimi dekoráciami a knihami; Zlaďte svoju kanceláriu s otočným stolom Ryker alebo si preneste kolekciu Ryker do svojej obývačky pomocou stojana na televízor Ryker.

Drevený stojan Knižnica Ryker Zlatý dub Knižnica Ryker